Popüler Konu LenaG ile MasterFit

bizim hatuna ben mi denk gelmiyorum düzensiz geldiğim için yoksa mefkuşum mu pek gelmiyor topiğe cumadan görmedim hiç Mefkurem Mefkurem
Bende pek düzenli gelmiyorum cnm :))
Geçmişi kacirincada dahil olamiyor insan

Sen nasilsin hersey yolundami

Aynen ya zaten cevap vermedim annesi cikti bir seyler soyledi. Istedikleri kadar soylesinler hayatta uyaramam yavrularimi anlayissiz komsulari memnun edicem diye. Onlar cocuk tabiki bagiracaklar oynayarak cikiyorlar merdivenleri cekemiyorlar anliyorum ben de onlari ama soyleme sekilleri cok yanlis.

Baska bir komsumda uni.de ogretim gorevlisi
Onunla da karsilastik daha once ya kusura bakmayin rahatsiz ediyoruz siz dedim
O da dedi ki ne kadar guzel apartmanimiz şenleniyor onlar da olmasa ölu gibi olacagiz hic ses yok dedi!!!!

Aradaki bakiş acisina bakar misiniz!!!

Allah biliyor ya obur uyaran komsunun kizi benden yaşca buyuk, evli degil ve zaten hic selam vermeyen sorunlu bir tip. Benim cocugum yokken bile hep ben ona selam verirdim. Hep yuzu asik. Allah yardimcisi olsun boyle sorunlu tiplerin. Benden uzak olsun Allaha yakin....
En selametlisi uzak durmak canım böyle tiplerden..
Bugün modum pek yok gibi çok durgun hissediyorum kendimi ya :uykucu:

En selametlisi uzak durmak canım böyle tiplerden..
Bugün modum pek yok gibi çok durgun hissediyorum kendimi ya :uykucu:
Canim takilma insanlara. Kimisi oyledir cocuklu diye gelmesin gitmesin bile isterler. Sende mesafeli ol. Benim karsi komşum yillardir tanıdığım ablam. Annelerimiz cocukluk arkadasi bizimde cocuklugumuz bir arada gecti. Ben buraya 2018de tasindim o da yeni tasinmisti. Kaç defa adım attim cagirdim, yuzsyzlugumle evine de gittim ama o hiç bana adim atmadi. Bende uzaklastim. Kizim oglunu cok seviyor okulda en iyi arkadasim demis diye birkac hafta once ben cagirdim geldiler. O zaman dedik siz musait olunca söyleyin diye hâla soylicek.. takmiyorum yani artik umrumda bile degil

O kadar okudum ki hatta begenmeden okuduklarim da oldu,bunu niye alinti yapyim simdi diye dusunuyorum😂

Dun asi oldum kaptanim gelemedim. Kolumda agri yapti halsizlik yapti.

Ben de aile doktoruna gittim kan tahlili verdim, dun alles gut dedi gonderdi🙄

Ben de arastirayim bi 🤔

Alamanya da 😆🤪

Kiz köfte dudaklar ne oldu🤭

Bu kadin da gitmis ya, illa estetik yapmak zorundalar mi acaba? Sanki herkes ayni anadan dogmus gibi, kocaman dudaklar genis gozler. 😒

Oy single misin? Hakkinda hayirlisi olsun , Rabbim tez zamanda karsina cikarsin.

Evet okudum okudum bitiremedim.😵

Ben o tarz bir muamele yasayinca bi daha gitmiyorum, evime de cagirmiyorum. Zaten sinirli insanlara evimi acarim.😘
Köfte dudak duruyor kenarda :KK70:

bazen çocuklu insanlar böyle şeylere maruz kalabiliyor ne yazık ki üzüldüm yapılan muameleye. Ben karater olarak daha fazla görüşmek istemezdim madem evin o kadar değerli kimseyi almasaydi.

Ben ayrı misafir odası yapmadım iyi de yapmışım 8 seneden beri kendim kullanıyorum odayı iyide oldu en azından hakki ile değiştiricem yeri gelince 😂
Büyük odada biz günlük oturuyoruz küçük odayada küçük minimal yatak olan birşey aldım yatılı misafirim çok oluyor diye misafir geldiği zaman büyük odada oturuyoruz kadın erkek ayrılmak gereken durumlarda küçük odaya erkekleri atıyorum😅
Sorumluluk sevmiyoruz canim :KK45:
😆😆
Benim icin öyle olmuyor yaa
Bu ara ozellikle dikkat ediyorum sadece 1 gun 8 bin diger günler hep 10 bin uzeri adim attim :)
Anladım kaptanın 🤭
Yok kız söylemem sadece orada yazısını okudum.belki bir arkadasina bakıp çıkacaktır 😅zaten bir şey olursa Zipzip- Zipzip- bulur onu🤫
🤐🤐🤐

:bicak:

ehm, C Calcifer 'i stalklıyordum açıkçası. bu sayfaya beğeni yaptığını gördüm. bi bakayım dedim, iyi ki bakmışım,güzel ekşındı :KK53:

ben bir doktor olarak günde 1200 gram vermenin pek mümkün olmadığını düşünüyorum. tabi karında masif sıvı birikmesi varsa ve parasentez yapıldıysa o ayrı :KK53:
Doktorum günlük miktarı ne kadar bunun kaç gram vermemiz lazım

ehm, C Calcifer 'i stalklıyordum açıkçası. bu sayfaya beğeni yaptığını gördüm. bi bakayım dedim, iyi ki bakmışım,güzel ekşındı :KK53:

ben bir doktor olarak günde 1200 gram vermenin pek mümkün olmadığını düşünüyorum. tabi karında masif sıvı birikmesi varsa ve parasentez yapıldıysa o ayrı :KK53:
Parasentez ne olaki🤔

Burda bir sekilde veriliyor ama çözemedik 🤣🤣🤣🤣
Ekşınsız günümüz yok bizim gel bekleriz arada 🤣🤣🤣

Bir doktor olarak beni stalklamaya utanmıyor musun?

X