Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bizimde 7 sene bitti de tanışma ya bakarak 11 sene oldu. Ama bizimki kötü yönde değişti. Evlendigim adam yok, belki bende degismisimdir ona sorsan o da benden dert yanar belki
Ben de.7 yıldır evliyim kimse ilk evlendiği hbi kalmıyor maalesef. Hayat mücadelesi içinde kayboluyoruz

Gwcmis olsun canim
Sağol canım benim
Çok geçmiş olsun canım 2 ay fizik tedaviye gitmiştim ben anca düzelmişti masaj falan yapsan sıcak tutsan orayı
Sağol canım benim eşime masaj yaptırıyorum bşraz rahatlıyorum donra yeniden fizik tedaviye gitmem geldi yeniden
Çok geçmiş olsun canım Allah şifa versin
Amin canım sağolasın
Sağolasın
Kucugun antibiyotigini degistiddiler 4 gunden fazla atesi dusmemisti ilac degisti dun bugun cikmadi hic sukur
Geçmiş olsun canım Rabbim şifa versin

Götür canım ben gittim ama halime kaldım iğne ya da ilaç kullanıyorlar.

Ayniyiz senle. 2011 tanışma, 2014 evlilik. Arada 15 ay askerlik var. Acele evlendim boyle oldu.. yaslarimizda küçüktü.

Ya adama diyorumki psikolog randevusu aldim. Neden diyor, iyi değilim diyorum nasil iyi değilsin diyor. Kendimi iyi hissetmiyorum diyorum üstü kapali anlatıyorum birşey yok. İnsan bekliyorki bir saril, bir iki kelime iyi bir kelam et. Ben ondan ne satafatli bir hediye beklerim ne cicek ne baska bişey. Azcik cabalasa ben ona kosacagim ama yokki. Sevdiginden bile emin degilim ki

İlac bulunmicak diye korktum isterse 150 olsaydi gene alirdim. 2 eczane depolarda yok dedi
insan hasta olunca bisey gozu görmüyor canim bide en gerekli ilacsa Rabbim sifa versin ilac iyi gelir inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…