Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım ben 10 yıldır evliyim şu an mutluyum ama zor zamanlardan geçtik biz de. Kendimi çok çaresiz hissettiğim tek basima sessiz sessiz ağladığım günleri hatırlıyorum ama bir şekilde çözüldü şimdi çok çok nadir sorun yaşıyoruz.

Kendini kapatma hiçbir şey için. Emek istiyor evlilik umarım gönlüne göre bulursun
Bizimde 7 sene bitti de tanışma ya bakarak 11 sene oldu. Ama bizimki kötü yönde değişti. Evlendigim adam yok, belki bende degismisimdir ona sorsan o da benden dert yanar belki

Kizi yeni uyuttum ben de uyumadan menumu yazayim

Sahur
Bir haslanmis yumurta
10 zeytin
Bir dilim ekmek

İftar 17.45
Bir kase kuru fasulye
Dort kasik pirinc pilavi
Salata
Ayran

Yarim trabzon hurmasi

1.5 litre su Eki Görüntüle 2966656
Eki Görüntüle 2966656
@Zipzip-
@Cordeliaa
@Filiz16
Afiyet olsun canim 💞
İyi geceler kızlar uslu uslu yatayım ben🥱
iyi geceler canim 💞
Herkese iyo geceler :KK200:
iyi geceler canim 💞
Halaylar cekilmis ☕☕ kahveler icilmis💣💣💣 bombalar yapılmış 😒 bende işte napayım kitlediginiz 40 sayfayı okumaya çalışıyorum 🙊
Bomba ne onu gormedim 🤣

Amin canım amin. Benim oğlum bir sürü uzun ve zor hastalık atlattı gerçekten çok çektik o yüzden 2. Çocuğa cesaret edemedim.

Rabbim isteyene versin herkesin çocuğunu korusun
Rabbim kimseyi evledi ile sinamasin inşallah canım daha da yaşatmasın 🤲🏻
Iyi geceler kizlar 💙♥️♥️💙
İyi geceler kaptanım 🥰
Hakkinda hayirlisi canim. Bazen bakiyorum cok mutlu gorunen ciftlerde var. Belki gercekten vardir ya ne diyim
Yok kız öyle çiftler kavgasız çift mi olur 🙊
Güney Kore filmleri izleyip kızları sırtında taşıyan adam ariyonuz. Bebek yüzlü uzun boylu güzel huylu. Kim kaybetti siz bulacaksınız. 😂😂😂
Bastan isleseydim keşke evlendikten sonra sarmiyor 😂
Bu akşam 2 saate yakın zumba yaptım öldüm bittim 🤭
🥰🥰👍 Bravo
Herkese iyo geceler :KK200:

İyi geceler kızlar uslu uslu yatayım ben🥱
İyi geceler kızlar 💋
Afiyet olsun canim 💞

iyi geceler canim 💞

iyi geceler canim 💞

Bomba ne onu gormedim 🤣
Cordelia demiş ya canim cumaya yeni kurallar bomba diye 😂

Aynıyız canim burun temizlemekten gina geldi. Bugun astim ilacini bulamadim baştan sonra buldum. İkisine de aldim 80 tl 😬 daha takviyeleri arttircam bide
Alerjim var ev tozu polene sabahları çok kötü oluyorum en az 15/20 defa arka arkaya hapşırık tutuyor 🥺

Aynıyız canim burun temizlemekten gina geldi. Bugun astim ilacini bulamadim baştan sonra buldum. İkisine de aldim 80 tl 😬 daha takviyeleri arttircam bide
Gecmis olsun canim bir an önce atlatirsiniz inşallah
iki ilac 80 mi cok pahaliymis sigorta karsilamiyor mu 😕

Bizimde 7 sene bitti de tanışma ya bakarak 11 sene oldu. Ama bizimki kötü yönde değişti. Evlendigim adam yok, belki bende degismisimdir ona sorsan o da benden dert yanar belki
Bende eşimle 2011 de tanıştım canım 2014 te evlendik kim aynı ki. Bence erkekler kadınları hiç anlamadı anlamayacakta🤦🏻‍♀️ zannediyorlar ki bir tek onlar yoruluyor çalışıyor birtek onların derdi var oysa ki kadınlar dertlerini söylese karşı da ki dağlar yıkılır 😢 herseyi içimize atiyoruz biz içli insanlarız canım keske karşımızda değilde yanimizda duracak insanlar olsaydı. Bizi hep enerjik görmek istiyorlar bu mümkün değil ki bunu kabullenemiyorlar bir türlü 🤷🏻‍♀️

Rabbim kimseyi evledi ile sinamasin inşallah canım daha da yaşatmasın 🤲🏻

İyi geceler kaptanım 🥰

Yok kız öyle çiftler kavgasız çift mi olur 🙊

Bastan isleseydim keşke evlendikten sonra sarmiyor 😂

🥰🥰👍 Bravo

İyi geceler kızlar 💋

Cordelia demiş ya canim cumaya yeni kurallar bomba diye 😂
Tmm anladim geçmiş yapmadiydim 🤭

Alerjim var ev tozu polene sabahları çok kötü oluyorum en az 15/20 defa arka arkaya hapşırık tutuyor 🥺
Buyuk kızımın toz ve lateks alerjisi var bilinen. Ama sanki bilinmeyende birşey var. Ozeldeki dr ikisine de alerjik astim dedi. Şuan buyukte normal burun akıntısı var başka bişi yok ama küçükteki 10 günü geçti yemyeşil lastik gibi birşey 🙊🙈🤦🏻‍♀️ alerji bölümüne goturcem galiba
Birde sende omuz bolgesinde cok terleme oluyo mu

X