Popüler Konu LenaG ile MasterFit

odun daha güzel tepki verirdi

Büyük kiza 1 yaşındayken yapildi o zaman toz lateks ikisi cikti ama degisirmi sonradan acaba
Bilmiyorum canım bende daha gitmedim belki değişmiştir. İnsan kendi olunca pek takmıyor da çocuk olunca mecbur gidiyor.

Tam sopalik ve hödük bunlar canim. O zaman hepsi ayni ben yanlış evlilik yaptigima degil neden evlendim diye yanayim
Benim şuan problemlerim kendi zihnimi kontrol edemiyorum kisaca. Olur olmadik cok farkli dusunceler var. Depresyon ve anksiyete atakta. 2 aydir yasadigim stres ve yalnizlik artik butun icimi taşırdı. Bu akşam iki ayri kişiye mesaj attim ikiside uygun degildi gidemedim bir kafa dagitayim dedim o da olmadı

Canim Rabbim hakkımızda hayirlisini versin onlarada hidayet akıl fikir merhamet. InsaAllah gideceğin dokyor sana şifa olurda ömrün cam gibi berrak geçer. Buraya yaz bize yaz bosver derdini tanıdığına açma iyi olmuş gitmediğin bugün yüzüne gülerler yarın kuyunu kazarlar burada daha çok insan var daha cok yaşanmışlık var.

Senin için çok dua edecegim canim Rabbim gönül ferahlığı versin sana sabaha tüy kadar hafif uyanırsın insaAllah

Evet Aijoo yaz canım bu hastalıkta çoğumuzu eve kapatti iyice sardık herşeye anlat rahatlarsin hiç degilse

İnşallah canım oğlumda atopik egzama var bakalım doktor ilerki zamanlar da geçer dedi şampuan deterjan hep ayrı kullaniyorum.
Canım geçmiyor o ya en azindan benim büyük kızımda gecmedi önceden tüm vücudu keçe gibi olurdu şimdi sadece elleri özellikle ocak ayinda başlıyor nisan mayıs gibi geciyor ellerinin üstü cok kötü oluyor egzama gibi pul pul dökülüyor ilacta aliyordum ama düzelmiyordu hiç

Eczacı arkadaşım ilaç verdi onu kullandık geçiyor canım ama deterjan ve şampuan değişimi etkiledi bizi önceki aldığımdan devam edicem yoktu son 4 ay.

İnşallah canim. Sosyal medyadan bir tanidik yazmis sikintin mi var istersen bana anlatabilirsin aramizda sir kalir canim. Tabi tabi kesin sır kalır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…