Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kolay gelsin canım bende mutfağı topladım sözde bebe gezerken iş yarım kaldo her yeri karistiryor çekmecede eli sıkışacak diye aklım çıktı kapadım mutfagin kapısını 😂
Küçükken benimkilerde yapardı katlayıp koyardım çamaşırları başka işe giderdim döndüğüm de ne göreyim çekmecenin içi itina ile boşaltılmış olurdu😆

Benim büyük kızım 4.100 gram doğdu bayram diye doktorlar bile yoktu sezeryanlıkım ben aslinda ama 4 cm doğuma soktu beni ebe,2tarfli icli dıslı kesik atti 18 dısta 20 icte dikisim vardi,cocugu çıkartırkende bacagini ters tutmus çikartmis kalca çıkığı oldu dediler,ben 2günlük logsayken hastanelerde gezdim 40gun annemde kaldim,9aylıkken kizim amelyat olmaya basladi 3kere ağir amelyat gecirdi hergun hastanedeydik,eve geldim kaynanam hasta onla cocukla derken ömrüm gitti yani Rabbim kimseye hicbirsey yasatmasin
Amin amin binlerce kez amin

Küçükken benimkilerde yapardı katlayıp koyardım çamaşırları başka işe giderdim döndüğüm de ne göreyim çekmecenin içi itina ile boşaltılmış olurdu😆
Ay çamaşırları o uyurken katıyorum yoksa hepsini dağıtıyor sonra iş biter mi🤦🏼

Arşiv de buldum 😆buda mutfak versiyonu

Eklentiler

• IMG_20211208_144141.jpg
    IMG_20211208_144141.jpg
    149,1 KB · Görüntüleme: 27
Sabah çay demleyim dedim.buyuk kavanozum 2.raftan tezgaha düştü heryer tuz buz oldu.elimi bir güzel kestim sinirimden ağladı ağlayacak duruma geldim hiç bir olmamis gibi kahvemi yaptım içtim sonra kalktım her yeri supurdum.sabahtan beri her yerimde cam varmış gibi hissediyorum ve vücudum batıyor🙄
Geçmiş olsun canım
Bizim kedide dun cam sürahiyi düşürdü yere parcalandi neyse ki kimseye birsey olmadi :)
Geçmiş olsun canım ucuz atlatmışsıniz😂

X