Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Cok gecmis olsun canim caresiz degil sonucta ama sana cok emek dusuyor Allah kolaylik versin . Persentili kacti
Persentil 3 tü
allah yar yardımcınız olsun gülüm çok geçmiş olsun, inşallah da geçer her ne kadar çölyak hastalığının tedavisi yok gibi görünse de eskiden komşumun biri çölyaktı birini bulmuş , bitkilerle v.s. ile karışım paket hazırlamış 1 ay boyu proteini kesip onun verdiği şeyleri kullanmıştı çölyak iyileşti gözümüzün önün de ekmek kek poğaça falan yemişti hayret etmiştik , inşallah sizin karşınıza da böyle biri çıkar , iyi olur kızın rabbim şifasını verir
Hiç duymadım Bi araştırayım canım
İmkanlar olmayınca zorlanıyorsunuz tabi kolay değil buda.
Ekmek makinelerirahat oluyor karıştırma yönünden.
Evet ilk fırsatta almamız gerekiyor
Evet hamurun birbirine tutunmasinin sebebi gluten .
Evet o yüzden elde yapmak çok zor
Alllah işlerinizi kolaylastirsin...yardım etsin...
Amin inşallah teşekkür ederim
Geçmiş olsun pika pika ☹️☹️
Rabbim acil şifalar versin canım..

canım Rabbim yardımcınız olsun bu da bir imtihan Rabbim zorlaştırmasın kolaylaştırsın.. eskiden glütensiz şeyler bulmak zordu şimdi nispeten bilinçlendi toplum unlarını hazır gıdalarını alabilirsin ben kadar lezzetlidirler bilmiyorum tabi..
Evet gluten yüzeye yapışıyormuş hatta sen hamur yoğurdun diyelim glutenli unla o bile tırnak diplerinden emilim yapıyormuş tanıdığım vardı anlatırdı tavası tenceresi herşeyi ayrıymış..
Sende gluten en iyi unda var unlu şeyler yiyip tahlil için vücudunu hazırlayabilirsin.. pastaneden alınmış Beyaz unla yapılmış kurabiyeler,poğaça vb. Şeylere tüketebilirsin tekrardan geçmiş olsun canım:KK43:
Evet baya zorluğu var çok dikkatli olmak gerekiyor. Artık eve beyaz un hiç sokmayacam
Ah canım o kadar haklısın ki devletin bu konuda kesinlikle bişey yapması lazım.. benimde dikkatimi çekmişti o tür ürünler çok pahalı oluyor..
Rabbim yardımcınız olsun canım..
Aminn inşallah

X