Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Katlayım camasirlarida okula geçeyim götüreyim kızı aşıya
Kolay gelsin canım bende mutfağı topladım sözde bebe gezerken iş yarım kaldo her yeri karistiryor çekmecede eli sıkışacak diye aklım çıktı kapadım mutfagin kapısını 😂

Allah'ın gücüne gitmesin ömrüm hastanede geçti.rabbim Bir daha o günleri göstermesin.belki de bu yüzden yapamiyorum
Canim güzel düşün bak neler yasamissin ne yaşadığını sen bilirsin biraz daha rahat ol olan olmuş geçer gider. Benim mutfağı kaç kerr lavobodan su bastı 🥺

Canim güzel düşün bak neler yasamissin ne yaşadığını sen bilirsin biraz daha rahat ol olan olmuş geçer gider. Benim mutfağı kaç kerr lavobodan su bastı 🥺
Sabahtan beri her şey üst üste geldi diye böyle oldum galiba sağol canım 💋

Allah'ın gücüne gitmesin ömrüm hastanede geçti.rabbim Bir daha o günleri göstermesin.belki de bu yüzden yapamiyorum
Benim büyük kızım 4.100 gram doğdu bayram diye doktorlar bile yoktu sezeryanlıkım ben aslinda ama 4 cm doğuma soktu beni ebe,2tarfli icli dıslı kesik atti 18 dısta 20 icte dikisim vardi,cocugu çıkartırkende bacagini ters tutmus çikartmis kalca çıkığı oldu dediler,ben 2günlük logsayken hastanelerde gezdim 40gun annemde kaldim,9aylıkken kizim amelyat olmaya basladi 3kere ağir amelyat gecirdi hergun hastanedeydik,eve geldim kaynanam hasta onla cocukla derken ömrüm gitti yani Rabbim kimseye hicbirsey yasatmasin

Benim büyük kızım 4.100 gram doğdu bayram diye doktorlar bile yoktu sezeryanlıkım ben aslinda ama 4 cm doğuma soktu beni ebe,2tarfli icli dıslı kesik atti 18 dısta 20 icte dikisim vardi,cocugu çıkartırkende bacagini ters tutmus çikartmis kalca çıkığı oldu dediler,ben 2günlük logsayken hastanelerde gezdim 40gun annemde kaldim,9aylıkken kizim amelyat olmaya basladi 3kere ağir amelyat gecirdi hergun hastanedeydik,eve geldim kaynan hasta onla cocukla derken ömrüm gitti yani Rabbim kimseye hicbirsey yasatmasin
Rabbim bütün evlatlarımızı korusun onlarla bizi sinamasin.sozum meclisten dışarı burda doktor hemşire var mı bilmiyorum ama işini severek yapıyorlarsa defolup gitsinler.ben doktor yüzünden ömrümün içine etti.

Rabbim bütün evlatlarımızı korusun onlarla bizi sinamasin.sozum meclisten dışarı burda doktor hemşire var mı bilmiyorum ama işini severek yapıyorlarsa defolup gitsinler.ben doktor yüzünden ömrümün içine etti.
Amin inşaAllah canım yani gecmise bazen takıliyoruz ömrumüz gidiyor napalim bazen insan yaşayıp bunuda görücekmişik diyelim

Benim büyük kızım 4.100 gram doğdu bayram diye doktorlar bile yoktu sezeryanlıkım ben aslinda ama 4 cm doğuma soktu beni ebe,2tarfli icli dıslı kesik atti 18 dısta 20 icte dikisim vardi,cocugu çıkartırkende bacagini ters tutmus çikartmis kalca çıkığı oldu dediler,ben 2günlük logsayken hastanelerde gezdim 40gun annemde kaldim,9aylıkken kizim amelyat olmaya basladi 3kere ağir amelyat gecirdi hergun hastanedeydik,eve geldim kaynanam hasta onla cocukla derken ömrüm gitti yani Rabbim kimseye hicbirsey yasatmasin
Filiz yasadiklarimiz benziyor normal doğum kısmı hariç neyse Allah beterinden korusun dermansız dert vermesin

Filiz yasadiklarimiz benziyor normal doğum kısmı hariç neyse Allah beterinden korusun dermansız dert vermesin
Amin canım🤲
Iste sonradan 2si sezeryan oldu
Rabbim herkesin evlatlarina sifa versin
Evladi olmayanlarada hayirlı evlat versin🤲

Amin canım🤲
Iste sonradan 2si sezeryan oldu
Rabbim herkesin evlatlarina sifa versin
Evladi olmayanlarada hayirlı evlat versin🤲
Amin canım amin. Benim oğlum bir sürü uzun ve zor hastalık atlattı gerçekten çok çektik o yüzden 2. Çocuğa cesaret edemedim.

Rabbim isteyene versin herkesin çocuğunu korusun

Amin canım amin. Benim oğlum bir sürü uzun ve zor hastalık atlattı gerçekten çok çektik o yüzden 2. Çocuğa cesaret edemedim.

Rabbim isteyene versin herkesin çocuğunu korusun
Şükür atlatmışsınız yavrum kiyamam çok gecmis olsun 💕

X