Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Anladım canım çok geçmiş olsun Büyük kızım benim de öyle kilo almıyor ama kabızlık yok , kucuk kızım kilo alıyor kabız ve gece sürekli uyanıyoruz
teşekkür ederim.. biz 2.5 yıldır bir türlü sorunun nedenini bulamadık. diyete başlayalı 3-4 gün oluyor ama şimdiden bile az da olsa düzelme oldu gibi.. her hastalık herkeste aynı belirtileri vermiyor maalesef.. ama kilo ve sindirim sorunlarında gastroenterolojiye muayene olmakta fayda var bence

Calci günaydınlar seni görmek ne güzel

Selam canısı iyiyim sağol sen nasılsın,bende arada misafir sanatçı gibi geliyorum destek alıyorum hanımlardan..
Çok iyi yapıyorsun abla. Ben de artık buralardayım yine karşılaştık. Seninle muhabbet etmeyi özlemişim

Rahtça bulabiliyormusunuz o ürünleri..
maalesef küçük bir şehirde yaşıyorum imkanlar kısıtlı internet üzerinden sipariş veriliyor çoğu ürün. ama tabi her şey aşırı pahalı. Allahtan kızım küçük öyle çok fazla ekmek atıştırmalık falan tüketmez yoksa yanardık. şimdi un makarna şehriye gibi temel şeylerini almaya çalışıyoruz. zamanla ekmek makinesi alıp evde ekmek yapmaya çalışacağım. glutensiz unla elde hamur yapmak çok çok zor

Cok gecmis olsun canim caresiz degil sonucta ama sana cok emek dusuyor Allah kolaylik versin . Persentili kacti

allah yar yardımcınız olsun gülüm çok geçmiş olsun, inşallah da geçer her ne kadar çölyak hastalığının tedavisi yok gibi görünse de eskiden komşumun biri çölyaktı birini bulmuş , bitkilerle v.s. ile karışım paket hazırlamış 1 ay boyu proteini kesip onun verdiği şeyleri kullanmıştı çölyak iyileşti gözümüzün önün de ekmek kek poğaça falan yemişti hayret etmiştik , inşallah sizin karşınıza da böyle biri çıkar , iyi olur kızın rabbim şifasını verir

İmkanlar olmayınca zorlanıyorsunuz tabi kolay değil buda.
Ekmek makinelerirahat oluyor karıştırma yönünden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…