Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hadi dene bakalım inşallah güzel geçer. Bak onlara özel peynir olduğunu bilmiyordum şimdi öğrendim
aynen canım soyadan ya da bezelye proteini,hindistan cevizi kreması gibi malzemeleri karıştırıp bir harç elde ediilyo sonra baharatlar fesleğen filan
İyi geceler diliyorum herkese.

Takıma nazar değmesin.
Kem gözlere kış kış.

@Li_zigi yine video geldi aklıma.
iyi gecelerr elem tere fişş kem gözlere bin liralık fişşşş
hahaha mars sucuklaması , gurme aylılar köyünden meteorlu gözleme
tamam pembe kuvars

İyi geceler kızlar sabaha eksi ile uyanalım inşallah
iyi geceler canım

İyi geceler. Bugun ara ara okudum. Kaptanlarimizi her konuda hakli buluyorum. Çünkü kendi zamanlarindan verip burda zaman ve emek harciyorlar. Ama liste ama mesajlara bakma. Herkese tek tek yardimci olmaya calisiyorlar. Ben her türlü kararlarina saygi duyuyorum
Yarışma konusunda bence gercekten katilip emek veren sonuçlarını cok guzel aliyor. Ben ilk katildigimda koyden epey arti ile döndüm hatta buradan ayrılmıştım yanlis anlasilmalardan kendi ruh halimden kaynaklı. Döndüğümden bu yana 3.5 ay da 10 kg yu geçik vermiş oldum. Benim surecime gore durma noktalarim olacakken yürüyüş, adım sayisi sayesinde incelmemde cok güzel oldu. Kendi başıma o noktadan buraya gelmem eminim daha uzun surerdi.
Uzun yazdım biliyorum. Ama ozellikle adimlarda başlarda cok zorlanırken pes etmedim ve burdaki destekle 10 bini daha rahat atmaya basladim. Telefon 8bin saysada ben günlük 10u tamamladigimi düşünüyorum çünkü telefon elime alip yerinde yürüme yada disarida aktif yurumelerimi sayiyor. Bu benim icin büyük bir kazanc oldu

Yaa yanlış yapmışım etiketi Cordelia yapmaya çalışıyordum çok özür diliyorum ya yarına daha dikkatli olacağım
Sorun yok canım olabilir
Şarjım bitmeden su diziyi bitireyim ben yüzde 5 kaldı iyi geceler
İyi geceler canım ama daha burdasin

Takıma nazar değmesin.
Kem gözlere kış kış.

İyi geceler kaptanım
İyi geceler canım

Sabah 08.30
1 dilim peynir 5 zeytin 1 dilim tbe

Öğlen 12.15
1 kepçe mercimek çorbası 2 yk bulgur ir servis kaşığı nohut

Ara 16.00
1 havuç 1 elma
2 kare bitter

Akşam 18.30
3 adet siyez Bulgurlu biber dolması yoğurt bir kase

Su1.5 lt okulda çok içemiyorum
Spor
Zipzip-

Eklentiler

• AAD896DB-873B-4B1A-8EE9-1418F1BEDB17.jpeg
    87,7 KB · Görüntüleme: 21
Ya bazen bana da cok mantikli geliyor vegan olmak. Et oyle bir kokuyor ki bazen ama lahmacunda vs kokmuyor
canım bir gün denicem inş sucuklu yumurtaya dalmam ama hafif hissedeceğimi düşünüyorum bir gün bile olsa
ay lahmacuuun

Bin lira bu enflasyonda cok az be canım 1.000.000 fiş
Doğru valla iyimser kaldı bacım

canım tebrikler

Böyle dönüşler olunca. bütün yorgunluklar gidiyor. Sağlıklı fit kadınlar, kendini seven güvenen kadınlar mutluluk kaynağimiz.

Takıma nazar değmesin.
Kem gözlere kış kış.

İyi geceler canım

İyi geceler canım
Artvin kadar karışık bir şehir henüz görmedim
Gitmedim
Dan diye dalicam ama mazur görün. Bana da film dizi ne bulursaniz öneriverseniz. Eşim uyelik aldi firsat bulunca bende birseyler izleyip kafami dagitmak istiyorum biraz
Valla canım nasıl filmler seversin onu yaz ya da dizi izlediklerimi yazayım
Hep söylüyorum sen benim için idol kadinlardan birisin keşke spor konusunda da senin kadar M MissHayaLet ayşe kadar azimli olabilsem
Canım çocuklar yoruyor am su doğum gününü de atlatayim hayırlısı ile yine spora devam kalici olarak. Tam odaklanıyorum tatil hastalık falan derken olmuyor benim de. Ama senin daha güzel kalıcı kilolar verecegine güvenim tam
İyi geceler size balonlar bırakıyorum sabah patlatip mutlu olun

İyi geceler herkese
İyi geceler güzellikler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…