Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ooooo kanlı manlı kesmeli bicmeli en sevdiğim @Cordeliaa 'nın zombileri de gelsin mi
zombileri çılgın diyetisyenimiz ve doktorumuz üretmiş ve diyeti bozanları getiriyorlar cıs yerken yakalayıp ve böbreklerine şifalı bir taş yerleştirip ödemleri atmasını ve dünyaya sevgi yaymalarını sağlıyorlar

3 bebemi alıp evden çıkabilsemsukretcem

He tamam Türkiye de yer bulamadık
Ayşe diyorum tatile çık diyorum gittiğin yerlerden tarçınlı cevizli tavuklu nohutlu şeyler getirme tamam mı bacım midem bozuluyor sonra daha orijinal şeyler bekliyorum onlar cok dandik
Vaaaooooohhhh çok yaratıcı olmuş beni de götürsene oraya benim böbreğime pembe taş koysunlar

Gecmis olsun canim, ara ara doluyoruz hepimiz
Yaprakta kalmadı popo silecek
Tas var kiz tasla da guzel olur.
Boşa netfilix e para yediriyosunuz kk nün entrikalari oscarlık
Aynen, tansiyon yukselince izleyici de artiyor.
Biz para vermiyoz gorumcemin eşinin hesabı kullaniyoz
Zaman ekonomi zamanin
Neyse ben zaten tuvalete doğru düzgün çıkmıyorum beni etkilemeyecek
Tövbe bismillah , yakinda ekonomik sartlardan istemsiz igne iplige donecegiz zaten.
Oy poncik seni.
Ben örcem valla herkesin başına. Az kaldı.
Ör kaptanim sen ör.
Kayserili mi (uyanıklara öyle derler bizim orada üstüne alınmasın kimse )
Annem ben kucukken bisey satin alacaginda pazarlik yapardi ve ben Kayseriliyim derdi
Yarın vegan beslenmeye niyet ettim bacılar bi de krem peynir aldım bayağı iyi tadı alternatif arayan olursa
kilo verir miyim onu da bilmiorum hafif yemeye çalışıcam
Ya bazen bana da cok mantikli geliyor vegan olmak. Et oyle bir kokuyor ki bazen ama lahmacunda vs kokmuyor

Üşüdün mü kız? Sana şapka örcem. Çorap örceklerim başka

Ya ben bir türlü türk dizisi iZlemiyorum 2 seneden beri neredeyse hepsi aynı gibi belirli zamandan sonra saçmalıyor.
Dan diye dalicam ama mazur görün. Bana da film dizi ne bulursaniz öneriverseniz. Eşim uyelik aldi firsat bulunca bende birseyler izleyip kafami dagitmak istiyorum biraz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…