Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ooooo kanlı manlı kesmeli bicmeli en sevdiğim :oops:@Cordeliaa 'nın zombileri de gelsin mi😂
zombileri çılgın diyetisyenimiz ve doktorumuz üretmiş ve diyeti bozanları getiriyorlar cıs yerken yakalayıp ve böbreklerine şifalı bir taş yerleştirip ödemleri atmasını ve dünyaya sevgi yaymalarını sağlıyorlar 😂

tamam 😂

canım onların ayrı peynirleri oluyor ama tadı aynı krem peynirle bu aldığımın 😍 ben de sürekli yapamam canım yarın bi denicem 😍

marsa git marsa, ayın karanlık yüzüne git yanına değerli 3 şeyi alıp :KK45:
3 bebemi alıp evden çıkabilsemsukretcem😂

7 Aralık Menüm
Kahvaltı

20211207_123329.jpg
Öğlen tonlu salata ,yeşil çay
Ara sütlü kahve ,3 züber lokma
Akşam yoğurtla karabuğday karıştırdım

2.5 lt su

3 mil leslie,15 dk bölgesel

Screenshot_2021-12-07-23-32-43.png

Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul Cordelia Cordelia

He tamam Türkiye de yer bulamadık 😂
Ayşe diyorum tatile çık diyorum gittiğin yerlerden tarçınlı cevizli tavuklu nohutlu şeyler getirme tamam mı bacım midem bozuluyor sonra daha orijinal şeyler bekliyorum onlar cok dandik :KK8:
zombileri çılgın diyetisyenimiz ve doktorumuz üretmiş ve diyeti bozanları getiriyorlar cıs yerken yakalayıp ve böbreklerine şifalı bir taş yerleştirip ödemleri atmasını ve dünyaya sevgi yaymalarını sağlıyorlar 😂
Vaaaooooohhhh çok yaratıcı olmuş beni de götürsene oraya benim böbreğime pembe taş koysunlar:KK48:

Ah kızlar başım ağrıyor diye ilaç içtim çocuklar tepemden inmiyor diye oturdum bi güzel ağladım ağladım duygu patlaması yaşadım resmen ☹️
Rabbim tüm annelere kolaylık sabır versin her daim her an annelere yardım etsin.. çok zor 😭
Gecmis olsun canim, ara ara doluyoruz hepimiz😓
Yaprakta kalmadı popo silecek 😌
Tas var kiz tasla da guzel olur.😂😅
Boşa netfilix e para yediriyosunuz kk nün entrikalari oscarlık :sampiyon::KK53:
Aynen, tansiyon yukselince izleyici de artiyor.😆
Biz para vermiyoz gorumcemin eşinin hesabı kullaniyoz :-):-)
Zaman ekonomi zamanin😂
Neyse ben zaten tuvalete doğru düzgün çıkmıyorum beni etkilemeyecek😂😂
Tövbe bismillah , yakinda ekonomik sartlardan istemsiz igne iplige donecegiz zaten.😓😬
Oy poncik seni.❣️😘
Ben örcem valla herkesin başına. Az kaldı. 🤏
Ör kaptanim sen ör.🤪
Kayserili mi:KK48: (uyanıklara öyle derler bizim orada üstüne alınmasın kimse :KK11:)
Annem ben kucukken bisey satin alacaginda pazarlik yapardi ve ben Kayseriliyim derdi🤭
Yarın vegan beslenmeye niyet ettim bacılar 😂 bi de krem peynir aldım bayağı iyi tadı alternatif arayan olursa
kilo verir miyim onu da bilmiorum hafif yemeye çalışıcam 😂
Ya bazen bana da cok mantikli geliyor vegan olmak.🙄 Et oyle bir kokuyor ki bazen 😱 ama lahmacunda vs kokmuyor 😋🤭

Gecmis olsun canim, ara ara doluyoruz hepimiz😓

Tas var kiz tasla da guzel olur.😂😅

Aynen, tansiyon yukselince izleyici de artiyor.😆

Zaman ekonomi zamanin😂

Tövbe bismillah , yakinda ekonomik sartlardan istemsiz igne iplige donecegiz zaten.😓😬

Oy poncik seni.❣️😘

Ör kaptanim sen ör.🤪

Annem ben kucukken bisey satin alacaginda pazarlik yapardi ve ben Kayseriliyim derdi🤭

Ya bazen bana da cok mantikli geliyor vegan olmak.🙄 Et oyle bir kokuyor ki bazen 😱 ama lahmacunda vs kokmuyor 😋🤭
Üşüdün mü kız? Sana şapka örcem. Çorap örceklerim başka :KK66:

Ya ben bir türlü türk dizisi iZlemiyorum 2 seneden beri neredeyse hepsi aynı gibi belirli zamandan sonra saçmalıyor.
Dan diye dalicam ama mazur görün. Bana da film dizi ne bulursaniz öneriverseniz. Eşim uyelik aldi firsat bulunca bende birseyler izleyip kafami dagitmak istiyorum biraz 🙊

X