Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Eline sağlık canım resim açılmıyor bende

Canım ben Karatay tariflerinden görmüştüm. Adı ekmek ama tadı tuzlu kek gibi. İçinde un yok
Bir gün denerim insaAllah canim
Ya ilk gün zor oldu ya cocuk ev dene öğrenebilir ki evet canim sağa sola sapıtmak yoldan çıkarıyor insanı toparlarsın insaAllah
Ilkin günahı olmaz yemissin çorba 2 dilim pasta degil ya

7 Aralık menü
Sabah
Haşlanmış yumurta,söğüş,zeytin,şekersiz çay

Ara öğün
Kiraz sapı çayı
Yarım tatlı kaşığı pekmez(Boğaz ağrısı için içine attım)

Öğle (gelinevi ziyareti)
1 kase patates salatası(1 avuç vardı)
1-2 ısırık sigara böreği(kalanı oğlum yedi)
1 parmak kalınlığında ıslak kek(kalanı oğlum yedi)
poğaçalara hiç dokunmadım..
Şekersiz çay

Suyumu içiyorum..
Adımı tamamlamadım bitince atarım..

Zipzip- E Elif_Eylul Cordelia

Kızlar oğlum misafirlikten kalkmak üzereyken düştü.. dişi üst dudağını kesmiş kanadı çok çok ağladı..
O 1 saat ecel teri döktüm stres sıkıntı bastı ağlamasından bağırmasından fena oldum..
Şu an başım ağrıyor biraz müsade istiyorum..
Wilma11 bugün yazdığım yazıdan dolayı senden özür dilerim.. Ne diyorsan doğru odur senin kalbin senin niyetin sonuçta.. Üstüne gitmiş gibi oldum afedersin canım

Afiyet olsun öyle ortamlarda yememek hiç olmuyor ama güzel frenlemişsiniz 1 2 ısırıkla bol su içerseniz karb ödemi de olmaz inşallah

Çok geçmiş olsun

Geçmiş olsun canim

Canım çok geçmiş olsun

Afiyet olsun öyle ortamlarda yememek hiç olmuyor ama güzel frenlemişsiniz 1 2 ısırıkla bol su içerseniz karb ödemi de olmaz inşallah
Sağol canım çok şükür sabahta karbonhidrat almadım ekmek yemedim özellikle misafirliğe gideceğim diye..
Akşam da yemek yemeyeceğim acıkabilirim ama onun yerine yulaflı süt yoğurt bişeyler yiyeceğim ara öğün gibi yapacağım canımm..

Kabak çorbası tam karbonhidratlı günlere göre hemde sınır yok onda tavsiye ederim yulaf ekstra karb olmasın

Geçmiş olsun

Geçmiş olsun canım

Geçmiş olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…