Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ya ilk gün zor oldu ya cocuk ev dene öğrenebilir ki evet canim sağa sola sapıtmak yoldan çıkarıyor insanı toparlarsın insaAllah
Eminim bizde çok zorlanırız öyle bir durumda fazla sapitmadan yola girdim inşallah dizginleri fazla salmadan
Aaa bende pazartesi günkü kilom yazıyor şu an
Olsun canım birsey olmaz

Kıyamam ya sen de dinlen bari tekrardan geçmiş olsun
Sağol canım oradakiler bile hak verdi benim çocuklarım fazla hareketli bi de evde devamlı Benimle birlikteler artık bağımlı olmuşlar bana anne anne devamlı..
Zorlanıyorum ama Rabbimin yardımıyla bi şekilde büyüteceğim..

Allah yardımcın olsun canım. Ben tek çocukla bile zorlandım iki çocuk düşünemiyorum :)

Ben sürekli yapıyorum...çocuklar çok seviyor...
İlk fırsatta deneyeceğim mercimeğin her türünü çok severim
Hiç mercimek tadı gelmiyor tavsiye ederim güzel oluyor

Allah yardımcın olsun.... gerçekten çok zor iş çocuk büyütmek hele de evde olunca

Allah yardımcın olsun canım. Ben tek çocukla bile zorlandım iki çocuk düşünemiyorum :)
Amin canım yani zor dilinden anlamıyorsun o seni anlamıyor.. fiziken ruhen yıpranıyor insan

Allah yardımcın olsun.... gerçekten çok zor iş çocuk büyütmek hele de evde olunca
Aynen öyle canım çalışana da zor evde duruna da zor herşekilde yoğun bir ilgi emek sabır isteyen bişey Annelik..
Rabbim bu yolda yanlışa düşmeden sabırla annelik yapmayı bize nasip etsin.. Ondan niyazım budur

Sana katilmiyorum cnm
Bununla ilgili bi sürü örnek verebilirim ama uzatmak istemiyorum.

Geçmişi tam okumadigim icin baska seyler varmi bilmiyorum
O yüzden bu konuda yorum yapmak istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…