Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Onu bunu boşver de sen nerdesin🤔 sabah beri yoksun
Ne yerdeyim ne gökte 😑 okula gittim geldim yine saçma sapan işler var okulla ilgili çarşıda işler vardı onları hallettim. Ruhsal olarak bı sacmaladim geldim bundan sonra bı git artık Merve dedirtmek için buradayım inşallah kayboldukca kulağımda cekistire cekistire getirecek biri anca baş eder benim ruhuma😆

Ne yerdeyim ne gökte 😑 okula gittim geldim yine saçma sapan işler var okulla ilgili çarşıda işler vardı onları hallettim. Ruhsal olarak bı sacmaladim geldim bundan sonra bı git artık Merve dedirtmek için buradayım inşallah kayboldukca kulağımda cekistire cekistire getirecek biri anca baş eder benim ruhuma😆
Allah kolaylik versin biz de koşturamadık öğretmenimizin esi covid olmus o da 5. Günü dolunca test yapacakmış cuma günü de dahil ev de uzaktan egitime basladik bugün insaAllah negatiftir 3 hafta evdeyiz yoksa🤦🏻‍♀️ diyete bende adapte olmaya çalışıyorum yitiksifa bitti benim için normal devsm ediyorum sen de toparlarsın insaAllah canım 🤗

Allah kolaylik versin biz de koşturamadık öğretmenimizin esi covid olmus o da 5. Günü dolunca test yapacakmış cuma günü de dahil ev de uzaktan egitime basladik bugün insaAllah negatiftir 3 hafta evdeyiz yoksa🤦🏻‍♀️ diyete bende adapte olmaya çalışıyorum yitiksifa bitti benim için normal devsm ediyorum sen de toparlarsın insaAllah canım 🤗
İnşallah ogretmeninizde birşey çıkmaz canım bizdede 1 öğrencide çıktı birde başka öğrencinin anne babasinda çıkmış çocukta sıkıntı yok bizimde uzaktan eğitime geçmemiz an meselesi gibi yitik şifa ben devam eder miyim bilmiyorum canım ama diyet anlamında bugün güzel gidiyorum cumaya ne olur bilmiyorum . Sağa sola sapitmak iyi olmuyor ya

Derdim çok kendimi nerelere vuram
Akşam yemeğinde listede ekmek (yerine 2 kepçe çorba) var sandım 2 kepçe tarhana içtim var ben bu başımı nerelere vuraaaaam
Hiç bir yere vurma canım kafanı 🤔 bugun ne varmış normalde listede ve yarın eğer çorba varsa akşam ogunlerini değiştirebilirsin Allah başka dert vermesin

Ekmek yokmuş meğer akşam yemeğinde 2 kepçe çorba fazladan içmişim hani oruçluyken bişi yiyince orucun ikramı derlerdi ya çocuklara benimde öyle midir acaba listede olmadığını unutup yediklerim diyetin ikramı sayılır mı 🤣🤣🤣
Ne olacak canım biz de iciyoruz:KK48:

Kızlar napıyorsunuz gelin evi ziyaretine gittim yeni geldim ah çocuklar mahvetti beni kafam oldu trilyon 😞😞
Giderken ikramda yaptım ağzıma sürmedim kaptanlarım Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul 😍😍
Misafirlerinize,ailenize yapın ama yemeyin hanımlar ❤️

Eklentiler

• EE1C16E8-316F-401D-A6AB-1FAE3C52E7AD.jpeg
    EE1C16E8-316F-401D-A6AB-1FAE3C52E7AD.jpeg
    148,8 KB · Görüntüleme: 27
Ya ben bugünkü kilomu profilime yazmak istiyorum ama cumayı mı beklesem bilemiyorum dünden bu yana 500 gram vermişim de heyecan bastı haha
Cuma’yı bekle daha heyecanlı belki o 500 ün üstüne de eklersin canım😍😍
Potansiyel kırmızı takım Kaptanı olarak görüyorum şimdiden seni😄😄
En çok kilo verendi sanırım kırmızı takım Kaptanı oluyor tabi ana kraliçe kaptanlar bilir😄😄

Cuma’yı bekle daha heyecanlı belki o 500 ün üstüne de eklersin canım😍😍
Potansiyel kırmızı takım Kaptanı olarak görüyorum şimdiden seni😄😄
En çok kilo verendi sanırım kırmızı takım Kaptanı oluyor tabi ana kraliçe kaptanlar bilir😄😄
Hahaha fena gaza geldim ama tamam cumayı bekleyeceğim tablolar karışmasın :)

Yeşil takımda daha çok verenler vardı yanlış hatırlamıyorsam ama hayırlısı 🥰🥰

Ekmek yokmuş meğer akşam yemeğinde 2 kepçe çorba fazladan içmişim hani oruçluyken bişi yiyince orucun ikramı derlerdi ya çocuklara benimde öyle midir acaba listede olmadığını unutup yediklerim diyetin ikramı sayılır mı 🤣🤣🤣
Çorba olan gün çorba icmezsin ödemiş olursun☺️

X