Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tamam bana inanmadın o zaman bende takımdan ayrılayım anladım benden son derece rahatsizsin istemiyorsun
Hic bir zamanda istemedin ki beni
Ben kalbini kazanmak icin neler ugrastim ama sen beni istemedin
Migi bu 3 kilo ödem değil ki gitsin 1200 almisin vermisin nasıl oldu sabahı artı diğer sabah eksi 500gr gitse anlicaz. Hem de WC hala yok diyorsun kafamda deli sorular

Kolay gelsin eline sağlık canım.
Sağol canım benim
Bugun doktora gittim belirtilerimi söyledim troid yada böbrek ustu bezleri ile ilgili biseyler olabilir dedi. Kan verdim persembe gunu tekrar gidecegim bakalim ne diyecek.
Hayırlı haberler al inşallah canım
Günaydın canım takım

Sanırım hasta oldum boğazım yanıyor burnum akıyor ve hapşuruyorum
Geçmiş olsun canım
Günaydın herkese

Günaydın kızlar,

Günaydın kızlar

Günaydın kızlar ❤

Günaydınlar hanımlar sabah tartıldım 62.95 çıktım dijital tartı aldık onda daha net çıkıyor.
Eski tartının azizliğne uğramıştım

Günaydın arkadaşlar hepimiz için güzel bir gün olsun

Günaydınnnn ❤❤
Günaydın kizlarr

Fazla tabiki abla alışkanlık işte azaltmaya çalıştım ama başarılı olamadım.yalniz kaldıkça evde içtikçe içiyorum gece kahvesi daha güzel oluyor
Bende çaycıyım artık akşamlarıda çay demlemiyorum gündüz poşet yapıp içiyorum.
5 bardak kahve nasıl içilir gerçi ben dedşm ya aram yok diye:))

Migi bu 3 kilo ödem değil ki gitsin 1200 almisin vermisin nasıl oldu sabahı artı diğer sabah eksi 500gr gitse anlicaz. Hem de WC hala yok diyorsun kafamda deli sorular
Ben cuma günü takımdan ayrılayım en iyisi
Son kez tartı tartıldıktan sonra ayrılcam
Anladım ki Benden herkes rahatsiz uzaklaşayım

Bende çaycıyım artık akşamlarıda çay demlemiyorum gündüz poşet yapıp içiyorum.
5 bardak kahve nasıl içilir gerçi ben dedşm ya aram yok diye:))
Bir karadenizli olarak çay kırmızı noktadırsenin yaptığın en güzeli abla az ve öz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…