Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Geçen gün okudum bunu ne kadar sağlıklı tartışılır hiç bişi yok yemek bazında protein vitamin filan yapmayın bence.

Kabak detoksu yaptım o bile tok tuttu beni,ayran detoksunu deneyeceğim.
Allah'ım korusun yaa.en basiti İrem Derici ve seren Serengil aklıma geldi.kadin hastaneden çıkamıyor Allah korusun zayiflayalim da sağlığımıza bir şey olmasın 🌼

Inanmamak değil ama tartiyla sakin oynama
Bizi kandirdigini dusunursun ama kandiramazsin

Kilonu bugun atmak yerine cuma atsaydin
Bende birgunde gidip 1.200 wcye yollayamam
Kesin ve net diyorum sana ben inanmiyorum artik bitti benim icin migi siz naparsaniz yapin foto at dediler özelden atti başkalarına cunku fotodaki ayni kilo bildigin 80kilo hicte vermemis aradaki 8kilo bile insanin bir yerlerinden belli olur sonkez bunu soyluyorum.

Allah'ım korusun yaa.en basiti İrem Derici ve seren Serengil aklıma geldi.kadin hastaneden çıkamıyor Allah korusun zayiflayalim da sağlığımıza bir şey olmasın 🌼
Onlar çok fenaydı geçende sereni gördüm ameliyat olmuş sokakta görsem tanımazdım.
Daha sağlıklı yemek lazım.
Ben 57 yaşındayım menapoz sonrası kilolarım arttı,hayatımda hiç bu kadar kilo aldığımı bilmem yani.
Tesadüf tarçınlı kahveyi görünce hamen başladım..

45 günde 19 kg veren de gördüm
Bendeki ödem diye düşünüyorum dün çok sis içindeydim🙄 kendimde farkındaydım akşamları aç biraktım gün kayısı içtim
Sabah wc den çıkamadım 3 gündür wc yoktu 🙄

Kesin ve net diyorum sana ben inanmiyorum artik bitti benim icin migi siz naparsaniz yapin foto at dediler özelden atti başkalarına cunku fotodaki ayni kilo bildigin 80kilo hicte vermemis aradaki 8kilo bile insanin bir yerlerinden belli olur sonkez bunu soyluyorum.
Sen niye takiyorsun canim yapan kendine yapar bize kilo vermiyor sonucta

Kandırdigini düşünsun istedigi kadar

Onlar çok fenaydı geçende sereni gördüm ameliyat olmuş sokakta görsem tanımazdım.
Daha sağlıklı yemek lazım.
Ben 57 yaşındayım menapoz sonrası kilolarım arttı,hayatımda hiç bu kadar kilo aldığımı bilmem yani.
Tesadüf tarçınlı kahveyi görünce hamen başladım..
Tarçınlı kahveyi yanlış hatırlamıyorsam bir kere içmiştim bildiğimiz kahve tadı olmasada idareederdi🤭zayıflama hakkında bir bilgim yok ama

Tamam bana inanmadın o zaman bende takımdan ayrılayım anladım benden son derece rahatsizsin istemiyorsun
Hic bir zamanda istemedin ki beni
Ben kalbini kazanmak icin neler ugrastim ama sen beni istemedin

Tarçınlı kahveyi yanlış hatırlamıyorsam bir kere içmiştim bildiğimiz kahve tadı olmasada idareederdi🤭zayıflama hakkında bir bilgim yok ama
Her sabah içiyorum şekersiz tabi,finacana koyunca içine 1 çay kaşığıda hindistan cevizi yağı ilave ediyorum.
Aspir yağıda var onuda salata üstüne döküyorum.

45 günde 19 kg veren de gördüm
Bendeki ödem diye düşünüyorum dün çok sis içindeydim🙄 kendimde farkındaydım akşamları aç biraktım gün kayısı içtim
Sabah wc den çıkamadım 3 gündür wc yoktu 🙄
Maşallah o zaman sana nasıl bir ödem ve WC sıkıntın varsa hepsi bir günde gitmiş.migi ister inan ister inanma art niyetle asla söylemiyorum.seni bu sanal alemden tanıdığım kadar söylüyorum.sen bu şekilde insanları s..lak yerine koymaya devam edersen etrafındaki insanlar yavaşça senden uzaklaşır.kimin ne dediğini umursamadıgini söylemiştin o zaman anladım ki sen çok darbe almışsın.kendini savunma durumuna alıyorsun hemen.sunu da söylemeden gecemiycem.sanal alemde olsa kimsenin hakkına girme ve yeme de🤗🤗

X