Popüler Konu LenaG ile MasterFit

9 30
Roka salatası
Patates kavurması 3 kaşık
Tostta kabak kızartması .
1 tane simit çay
5 zeytin
Ara
5 kuru kayısı birazcık cappucino
18 00
2 tavuk göğsü
2dilim tb ekmek arası 1 tavuk göğsü biraz ketçap zamanım yoktu yemek yapmaya onu da görümcemden aldım yedim sonra yine yollara düştüm
1lt su ama 2 ye tamamlayacağım inş.
Zipzip- E Elif_Eylul Hedef_69

1simit 4dilim ekmek arti patates kavurmasi,2dilim ekmek etti 6dilim afiyet olsun nehir

Canim cok teşekkür ederim
Ben Cordelia nin gözünde oyle oldugunu dusunmuyorum seni motive etmis olabilirmi
Benimde 3 cocugum var seni anlayabiliyorum motivene gucune bir olmaya ihtiyacimiz var hepimiz icin burda olmaya gayret sarfettigin surece benim icin sıkıntı yok burda olmak motive getiriyor ama ben zaten motiveyim yemegime dikkat ediyor sporumu yapiyorum diyorsan sıkıntı yok sonucta bi hayatimiz var eslerimizi cocuklarimizi ihmal edemeyiz

Dilek mesajlara 3 gun sonra cevap veriyor
Bakalim kaptanlikta aktif olacak mi
Gelir o gelir
Ama beni taniyamadin galiba bende Zeynep
Tanıştığımıza memnun oldum canım bende nehir nasılsın ?
Bu sefer ezeceğiz mavi takimi

1simit 4dilim ekmek arti patates kavurmasi,2dilim ekmek etti 6dilim afiyet olsun nehir
2dilim arasına 1 tane tavuk göğsü koydum 1 tane tavuk göğsü ekmek arası 1 tane normal tavuk göğsü toplam 2 tavuk göğsü yedim . . 4 dilim ekmek yemedim. 2 dilim ekmek 2 tane tavuk göğsü artı 3 kaşık patates 1 simit

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…