Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Gelir o gelir

Tanıştığımıza memnun oldum canım bende nehir nasılsın ? 😅

😏

2dilim arasına 1 tane tavuk göğsü koydum 1 tane tavuk göğsü ekmek arası 1 tane normal tavuk göğsü toplam 2 tavuk göğsü yedim . . 4 dilim ekmek yemedim. 2 dilim ekmek 2 tane tavuk göğsü artı 3 kaşık patates 1 simit 😆
Kafami karistirmaya calisma :sinirli: :sinirli: :sinirli:

Selam kizlar
Tartida eksi gelen arkadaslar tebrik ederim
zeyneppk zeyneppk senide ayrica tebrik ederim

Kizlar ben buralarda cok aktif olamiyorum sanirim
Ki ben oyle dusumuyordum ama Cordelia Cordelia nin gozunde oyle oldugum icin uzgunum :KK43:
Elimden geldigince hergun menumu sporumu bildirdim
Kurallara uymaya calistim
Herkesin menusune yorum yapmasamda gozume carpan seyleri kendimce yorumladim
Kafam estigi zaman girmedim vakit ayirmaya calistim
Suan bile kizim oyuncagini bana getirmis oyun isterken hem ona oyun yapiyorum hem yaziyorum.
Butun yazismalara yorumlara yetisemedigim dogru ama arkadaslarimdan cok memnundum onlarla sohbet etmeye calistim
Ama daha fazlasini yapamiyorum :KK43:
Canım Ben senin azmini de takdir ettim. Tatil sonrası çok güzel kilo verdin hatta belki ondan durdu. Sadece aktif olan arkadaşlar daha çok kilo veriyor. Ama sen düzenli menü spor paylaşımı yapıyorsun ve ben bunu çok beğeniyorum. İnan sadece fikir olarak dedim. Daha çok aktif olsan diye. Hiç gelmeyenler var onlara bile birşey demiyorum. Tam tersi sen motive ol diye sana dedim. Ama beceremedim galiba :KK43:

Screenshot_2021-09-24-22-29-36-507_pedometer.stepcounter.calorieburner.pedometerforwalking.jpg

X