Popüler Konu LenaG ile MasterFit

90kilo olan birisi senin dedigin gibi beslenemez ki
Bunu hangi diyetisyene giderse gitsin fazla olduğunu söyler kalori hesabina vursak bile 1500 kaloriyi geciyor yedikleri..Bu şekilde kilosu yerinde sayar ya da kilo alır kendisi bilir yinede karışmıyorum..

Yok öyle demicem. Ekmek hic sevmiyorm. Posgaca seviyorm. Kaloriyi sevdigim seylerden almak istedim dicem😅 Ama bu hafta bi daha yemicem söz🥰
Yanlis yapıyorsun o zaman bulgur ya da çorba ekle çavdar tüket hem bağırsaklara iyi geliyor.

zeyneppk zeyneppk
@TekrarDene
Cordelia Cordelia
F Frozen01
@ekim2009
@Brzhuzur
@sandriyon
askrhpozitif askrhpozitif
@Tutaste53
Tutku44 Tutku44
@Noisy Girl
@Umutumut82
@fantastikaaa
@Ytmz
@bluegreeneyes
Nehir6161 Nehir6161
@madamhd

Kizlar adim yarisi yarin basliyor carsamba sona erecek
Fotoğraflar bildirimli olacak
15000 adim sınırı
Adımda birinci olan takima yüzde 2 avantaj
Ayrica menuleri de yazmayi unutmayın en cok menu yazan takima yuzde 1 avantaj vereceğiz
Adımları bugünden başlayadik kaptanim 10 bine yakın adımım vardı🤣🤣yarın misafirim var adım atamam ki ben evin içinde 🤣🤣

2 yumurta yerine 1 yumurta,
Poğaça yerine 1 dilim tam tahıllı ekmek
Nescafe, çay ödem yapan içecekler uzak durulmalı onun yerine bitki çayı içebilirsin
Çikolata yerine kuru meyve
2 but haşlama yerine 1 but haşlama olmalıydı menü çok fazla olmuş..Gelsin kilolar...💃💃💃
Canım konuştuğun 50 kilo değil 100 kilo. Bugün cuma ödüllü bir gün. Yedikleri bence uygun.

Bunu hangi diyetisyene giderse gitsin fazla olduğunu söyler kalori hesabina vursak bile 1500 kaloriyi geciyor yedikleri..Bu şekilde kilosu yerinde sayar ya da kilo alır kendisi bilir yinede karışmıyorum..
Takip etmeni tavsiye ederim takimi 2senedir burdayim kac kisi bundan fazla meñuyle mezun ettik

X