Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hadi başlasın gırgır şamata amaaaan seçmeler

zeyneppk canin seni ayrıca tebrik ederim hem şampiyonluk hemde kirmizi takimin kaptanı bizden çıkması beni çok mutlu etti eminim kendine güzel bir ekip kurarsın
Cok teşekkür ederim emegin icin karşı takimda olsamda motiven icin sonra beni transfer edip hirslandirdigin icin inşallah senin gibi iyi bir kaptan olabilirim

Cok teşekkür ederim emegin icin karşı takimda olsamda motiven icin sonra beni transfer edip hirslandirdigin icin inşallah senin gibi iyi bir kaptan olabilirim
Ben teşekkür ederim canım benim ben birşey yapmadım ki hepsi senin içindeydi zaten bu haftada eminim çok güzel iş cikartacaksin şimdiden başarılar

Yani seni kaybetmesek şuan biz olurduk 1. Galiba sanırsam
Strateji çok önemle yeni kaptanim düşünerek seçelim üyelerimizi

neyi ya naptım gene ben
Alıntıları karıştırmışsin
Eline saglik canim teşekkür ediyoruz

Bu hafta kaptanlari askrhpozitif F Frozen01 @Filiz16 Cordelia Hepinize teşekkür ediyorum tebrik ediyorum
Teşekkür ederiz kaptanım hepsi arkadaşlarımızın sayesinde ve sizlerin sayesinde
Mavi takimdaki tüm arkadaslarimi tebrik ederim. Hep birlikte basardik
Kesinlikle canım birlikte başardık
Tebrik ederim mavi takım ben zaten sizi tutuyodum iyi oldu
Bak ya

Ben teşekkür ederim canım benim ben birşey yapmadım ki hepsi senin içindeydi zaten bu haftada eminim çok güzel iş cikartacaksin şimdiden başarılar
Kesinlikle zekice bir hamle yapmışsın aferin kız Merve
Kaptanlarin haftasonu verdiği kilo çok önemliymiş bunuda gördük

Sevgili zeyneppk Bu listeden özellikle aktif üyelerden Mavi Takım kaptanı seçmeni rica ederim. Ben bir öneride bulundum ama o aklında isim yoksa diye. Sen kimi istersen seçebilirsin. Hem sporda hem diyette bunu hakettin.
Pazartesi en çok kilo veren kaptanın oyuncu değiştirme hakkı olduğunu unutmayalım.

Curcuna başlasın madem.

euzubismillah

Bence aktif olmayanı seçsin aktif olmayan arkadaşda sorumlulugu için paşa paşa takımda olur

Kirmizi takım nerdeeeee
Sesiniz çıkmıyor
Yasasin mavi takım oley

kirmizi takım mağlup oldu
ve kazanan mavi takım
Kesinlikle şuan toplanıp nerde hata yaptığımızı konuşmamız lazım Cordelia Acun beyimin karşında
Yani mesala North River arkadaşımız aylarca regl olma olma gel bu hafta regl olucak iş değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…