Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yok kız utandirma beni . İletişim gerçekten zor oluyor bazen. Tanıdıklar arasında kolay da beni tanımayan birine karşı sözcükleri dikkatli seçmeliyim canım.
anammm çok da mutevazi yirimm yaa utanmanıı
direk yüz yüze iletişimle yazmak çok farklı ben de hep kendimi iyi ifade edemediğimi düşünüyorum , konuşurken de yazarken de zor aslın da, buranın o yüzden avantajı var herkes samimi kalpten insanlar yanlış bir şey oldu mu söylerler ,benim için bana bir şeyi yanlış yaptığımı veya birini kırdığımı isteyen herkes rahatça söyleyebilir söylemezlerse bilemem ki o zaman hemen doğrusunu yaparım , rabbim her zaman bizi anlayışlı güzel kalpli insanlarla karşılaştır duamın karşılığını burada hep aldım rabbime şükür

hahahahah gençliğin kk de zayıflama gurupların da mı geçti gitti dileğiimmm
Öyle abla sorma ortanca kızı bebek daha ben 89 kiloyum hiç unutmam 3.tskima geldim nasıl utangaç nasıl çekingenim o zaman yeni gelin gibiçok tatlı bı kaptan Banu abla vardı takımda sarıp sarmalamisti beni baharlada ordan tanışırız oda 5.takim kapanmış kavgasını edip 3 gelmisti North River

Gerçekten öyle ablacım insan hiç kimseye güvenemiyor seneye kızım ana sınıfına başlayacak tereddüt ediyorum ya Rabbim korusun yavrucuklarimizi
tereddüt etme gülüm hayatının her dönemin de sen yanın da olmayacaksın ne kadar erken kendi başına bir şeyler yapmaya başlarsa kendine güveni o kadar çabuk gelişir ki bu tüm hayatı boyunca önemli bir meziyet olacak rabbime emanet diyip ayetel kürsi okuyup yollayacaksın mecburen

O gelse mavi takım kaptanı yoksa uzar. Bir saat belirleyeceğiz herşeye inşallah şu ilk acemilik gitsin.
Birdaha yaparken şu saatte burda olsun herkes deyip baslanir misal saat 9da herkes burda olma ihtimali yuksek

İnşallah arkamızdan aldığımız dualar bize yeter canım kimsenin hakki bize geçmesin.
bak işte onu hiç beklemiyorum kimse gelipte ayy ne temiz bırakmış diye dua etmez ayy şurası şöyle burası böyle der kesin benim içim rahat olsun, elimden geleni yaptım diyebileyim kendime, yeter kafasındayım

Selam kizlar 65 te geldi çattı
Haftaya cumaya kadarda verebildigim kadar verecem ondan sonra korumaya geçeceğim
Kilo bildirimi
Gecen hafta 66.2
Bugun 65.6
Eki Görüntüle 2921625
Eksin cok guzel tebrik ederim canim
kocamın arabasıyla uzağa gitmezdim o yüzden gelemedim şimdi kendime araba aldım canım zamanını uydurabilirsem gelebilirim de eşimin burda olmadığı zaman olursa şahane olur işte
Hayirli olsun canim
Ben bu hafta nerde hata yaptım bilmiyorum düne kadar tartım pazartesi tartisina cakiliydi bugün ise şok etti
Geçen cuma 86.35
Bugun 86
Fark:0.35
Yuzde 0.41

Mavi takım arkadaşlarımdan çok özür diliyorum
Eksilere ne olmus azalmis canim az yedigin icin mi gitmedi acaba bu hafta
Ödem de olabilir haftaya daha güzel olur
@Aijoo sanirim 76lardaydi pazartesi
Dogrudur canim su an dusunemiyorum kafa gitti :)
50 sayfa gecmis var daha :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…