Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sizinle bir mutluluğumu ve şaşkınlığımi paylasmak istiyorum 🙈🤗
Ben 84 kilo ile basladim baslayali 1 hafta oldu cumartesiden beride yaklasik 10 bin adim atiyorum karnimin iki yaninda sarkan bir yag kütlesi vardi bu sabah bi farkettim onlar yok olmus cok sevindim ve bukadar cabuk fark gormek beni cok mutlu etti kendinize gosterdiginiz çaba kesinlikle bos değil ve vucut size aninda karşılığını veriyor 🤗😍

Günaydın tatlı,güzel fit kadınlar💋💋💋💃💃💃
Günaydın canim ❤
Ben 84 kilo ile basladim baslayali 1 hafta oldu cumartesiden beride yaklasik 10 bin adim atiyorum karnimin iki yaninda sarkan bir yag kütlesi vardi bu sabah bi farkettim onlar yok olmus cok sevindim ve bukadar cabuk fark gormek beni cok mutlu etti kendinize gosterdiginiz çaba kesinlikle bos değil ve vucut size aninda karşılığını veriyor 🤗😍
Yaa ne güzel 1 haftada bile değişim başlamış 😍😍
Günaydın kızlar :KK36::KK37:
Günaydın canim ❤

İyiyim canım namazdan sonra uyumuyorum açtım radyomu elimde kahve :KK14:dolunayi izledim geçmiş mesajlara baktım. Dersim var 10' da ne giyeceğim onu düşünüyorum Antalya hala sıcak Bursayi özlüyorum kısa kollu bir şeyin üzerine hırka giyer giderdim şimdi orada olsam ...🥺kalkıp ütü yapmam lazım...sen tarlaya gidecek misin ?
Allah kabul etsin insAllah ablacim🥰
Bugun gitmicez yagmur yagyor

fantastikaaa fantastikaaa canım Persembe bildirim yapacaktın. Kilo resimli Nick ve tarih yazmayi unutma 23 Eylül
Varsa resimli adımlarını da bildir. Cuma günü öğlene kadar. 💙💙💙
Cnm sabah uyuyakalmisiz. Uyandigimizda 7.45 ti ve 8 de iste olmamiz gerekiyordu. Tartiyi unuttum ciktim o arada. Yarin tartilicam kac cikarsa kaderime artik.

Benimde karnimda sarkigim var dogumdan kalan. Insallah benimki de toparlar. Onun disinda heryerimden aldim kiloyu. Belirgin bi bölgede toplanmis kilom yok ama karnimdan rahatsizim. Insallah bende basarili olurum bu konuda.

Benimde karnimda sarkigim var dogumdan kalan. Insallah benimki de toparlar. Onun disinda heryerimden aldim kiloyu. Belirgin bi bölgede toplanmis kilom yok ama karnimdan rahatsizim. Insallah bende basarili olurum bu konuda.
Benimde boyum 157 kilom 84 tahmin edersin nasil gorundugumu kilo verdikce her yer inceliyor inan hergun sporunu yap mutlaka diyette spor yemek kadar etkili inşallah birkac aya hepimiz incecik olalim :KK19:

X