Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ayy kiyamam sen cik gez o demekki özlemle ana evinden ayrilamiyor
bu sene alışveriş için mecbur çıktım o kadar sıcak kı yine güneş çarptı 3 gün kendime gelemedim :))
anneme ablama gidiyorum 2 elti bir görümce var memlekette çağırırlarsa birer kez de onlara o kadar hep evde kös kös duruyoruz oğlan isyanlardaaaa

Malatya güzel memleket diye biliyorum hem yiycen hem gezicen orayıeltim Malatyalı bı içli köfte yapar ustune tanımam

inşallah çabuk iyileşir ve covit değildir kuzum
annesi eğer bronşit varsa zeytin yağı damla sakızı ile bir tarif vardı damla sakızı ezilip yağ ile kavanoza koyup 9 gün her sabah karıştırılıp geri kapatılıyor sonra sabah aç karnına 1 kaşık yutuluyor benim oğlana yapmıştık küçükken sonra da bir çok kişiye verdik tarifi şükür hep iyi oldu çocuklar miktar neydi 150 gr saf zeytin yağına 50 gr damla sakızı mı idi onu tam hatırlayamadım eşime sorayım istersen yazarım gülüm

allah yardımcısı olsun inşallah iyi geçer ameliyat da gülüm o kadar gelen giden varsa allah korusun biriniz virüs kapsa dikkat edin kendinize kibarca geri çevirmeye çalışın size de yazık
aaa inşallah amcanın ameliyatı sonrası geçmiş olsuna gelmezler çok ağır ameliyat geçirecek hatta hastaneden çıkınca bile belli süre temizlenmiş odada kimse yaklaşmadan kalması gerekebilir , benim kv kalp damarı su topluyor diye operasyon geçirdi evine gelince komşusu geçmiş olsuna gelip virüs bulaştırdı kadın baya çekti resmen iyice çöktü yazın wc de kendini bile temizleyemiyordu

Malatya güzel memleket diye biliyorum hem yiycen hem gezicen orayıeltim Malatyalı bı içli köfte yapar ustune tanımam
içli köfte dediğin hamuru etle yoğrulan mı gülüm
dışı etsiz içi kıymalı olana dolma köfte diyoruz , hamuru da içi de kıymalı olup yanına minikleri yuvarlanana analı kızlı , tek anası varsa içli köfte :)

Amin inşallah canım Allah Şafi ismiyle şifa versin bütün hastalara memleketten gelenler var kızları çok maşallah mecbur gelip kalıyorlar gidecek çok yer olmadığı için amcamın evi burda değil burda yatırdılar hastaneye gelir gelmez hastaneye yatırdılar yengemle hastanede kimseyi odasına koymuyorlar zaten yasak da eve gidince kesin girerler yanına inşallah izin vermezler zaten en hassas yerden ameliyat olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…