Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canim sabah kahvaltısı bol cesitliymis aksamda pogaca olmamis spor olarakta biraz daha degisiklik yapabilirsin
Sonunda kırbaçlayacam kendimi de gözüm almıyor kaptanım yaaa
Aksam pogaca olmasa iyiydi canim bu hafta cok dikkat etmemiz lazim hepimizin yuzdesi hesaplanacak
Tamm canm bu günden itibaren pür dikkat odaklandım cumaya
Yedim sabah pişman oldum şimdi pür dikkat devam ediyorum yoksa kapı dışarı edecekler beni sen de gaz verme canm dur bakiimm

Ara ara bulursun belki
Kuzu bensizde herkes yürür burda elif var sen varsin
Aaaa ama sende yani
Bu hafta kırmızı takım kaptanı olacağım. Yüzde kac olsam yeter?
Woww çok iddalisin canım mavi takımdan birine yakışır ancak kırmızı takım kaptanı olmak
Dikkat etseydim almazdım bunu da baya saldım çocuklarımın doğum günleri falan arka arkayaydi pastalar börek çörek pizzalar derken aldım ondan öncede löp löp gidiyordu tabi pişmanmyim tabiki de Evet
Ben 10 kilo asaagisini kilo almak olarak saymıyorum canım 23 kilo alıp döndüm hemde 1 sene bile olmamıştı hedefe ramak kalmıştı
O zaman benide al gurubuna
Cumadan sonra degisiyor dimi canim
Kız en son gemiyi kaptanlar terk eder sen şimdiden terkediyorsun
Ben sadece öneride bulundum o kadar içerik sizlerden
Olamazzz .. Cordelia bu fikri askrhpozitif e nasıl kaptırdın? Acunluğunu geri aldık
Fikir benden ama acun o kiz
Kaptan benim o zaman. Şimdiden strateji yapayım.
Bburaya birşey yazacaktım ana unuttum
O kadar bahçe havası yaramadı mi te Allahım ya
Fazla oksijen çarpmış E Elif_Eylul
Aktif olamayan bende varim demesin bu hafta mazeretim var misal o hafta free olsun
Bu çözümü olmalı aktif olmayan üyenin peşinde koşmak sinir bozucu
Tesnim1903
elma dersek çık. ELMA

Cordelia spor yapilsin diye mavi ve kirmizi takimda adim yarisi yapsak en cok adim atan takima odul olarak yüzde 1 lik avantaj versek nasil olur
Bu fikir gelistirilebilir de
Ama kaptanım hep son dakika golü yapıyorsunuz
F Frozen01 ve askrhpozitif pozitif yarın için kendi takıminizdan 3 kişi seçin. Bu 3 kişi yarın adım atacak. En çok adım atan takım %1 ödül kazanacak.
Haydeee burdan yak
Tamam canim benim takimdan spor yapan var mi isteyeni etiketleyim kizlar
Ara ara bulursun belki
Spor listesi yapmalıyım.bugun spor yapmayayım.zaren ağrım varben liste yapayım. Bakalım geçen haftanın şampiyonu kim olmuş.
Anaa şimdi bu oldumu takımda senden güzel spor yapan mi var bu gol bana şimdi mi atılır kırmızı takıma mi calisiyorsun yoksa

Mira ile nehiri ver
Kiz zeynebi mi aldin aktif uyemdi
Tensim aktif mi

Hazırız canım ,hazır olmayıp ne yapacağız?
Yeniden baslayabilirsin istersen canim cok guzel kilo verdin artık sopam yok benim,belkide yarin öburgun bende olmayabilirim
Gel sen bugun basla olurmu
Nereye ya , sensiz olmaz biliyorsun demi
Konya da muhteşem ablamhedef 55 olmak inşallah
Samsun da muhteşem diyorsun

Zipzip-
Kaptanım hemen ben de anlatayım
Sevecen
Hoşgörülü
Çalışkan
Aşırı derecede naif
Çok çok tatlı dilli
Dikkatli ve sorumluluk sahibi
Hepimizin sevdiği harika insan
Yaa cook tesekkur ediyorum canim ❤❤❤
MasterFit yarışmasında en çok spor puanı toplayan takıma %1 ödül verelim.bu
Hafta bunu geç bildirdik. Haksızlık olmasın. Günlük oyunlar oynayalım diyorum. Zipzip- E Elif_Eylul
Tamam canim sen nasil dersen oyle yapalim

Yedim sabah pişman oldum şimdi pür dikkat devam ediyorum yoksa kapı dışarı edecekler beni sen de gaz verme canm dur bakiimm
Rakip takımdan olunca vurdun kırbacı
Hazırız canım ,hazır olmayıp ne yapacağız?
Bilmemki
Kızlar maşallah ben size yetişemiyorum okuyamıyorum geçmişi bi geliyorum 20-30 sayfa geçmiş biraz okumaya çalışıyorum sonra zaman geçtiğini fark edince etiketlere bakıyorum bilginiz ola
Boşver geçmişi anlık takil geçmişi boş kaldıkça okursun istersen
MasterFit yarışmasında en çok spor puanı toplayan takıma %1 ödül verelim.bu
Hafta bunu geç bildirdik. Haksızlık olmasın. Günlük oyunlar oynayalım diyorum. Zipzip- E Elif_Eylul
Bencede bencede günlükler olsun bu hafta
Tesnim1903 telefonun basinda caresiz bekliyorum
Bekliyorum acmayacak biliyorum
Dikkat et kök salma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…