Popüler Konu LenaG ile MasterFit

LenaG kuzum benim pazartesileri çok ayakta durmam gerekiyor ertesi gün ödemli oluyorum
Cumartesileride ödemli cikiyorum dün artı gördüm bugün ertesi gün eksk görüyorum bu tartı günlerinde böyle ya aynı ya eksik çıktığım.oluyor çözemedim bu işi.

Teşekkür ederim canım

İştahlanmayarak brnce istahli biri olarak söylüyorum. Neler istahini arttırıyor bi de bakayimdaha dogrusu farkinda misin ?
Alışkanlık, görüntü magduriyet hissi , diyetin ta kendisi ??? Belki az yedigin icin ???
İki üç aydır duygusal yiyiciyim
Biraz zorlu bir süreçten geçtim, geçtik. hala normale tam dönemedim, uyuyamıyorum mesela ilaç almadan.

Bi de diyette önceden sıkı bir program yapardım bunun benim için yanlış olduğunu anladım çünkü diyet bitince gözüm dönüyor kıtlıktan çıkmış gibi saldırıyordum. Haliyle geri alıyordum verdiğim kiloları.

Şu an o yoksunluk olmasın diye günlük bir tatlı kaşığını geçmeyecek şekilde kahvaltılık kakao ezmesi hakkı verdim kendime

Ama kahvaltıyı hazırlarken mesela boş ver diyeti, hadi bi tatlı söyle(eklere taktım her gün iki üç tane yiyordum bu süreçte) ya da diyete uygun olmayan bi kahvaltı çekiyor canım mesela
Ama o iç sesimi dinlememeye çalışıyorum bu sesi susturmak istiyorum nasıl yaparım bilmiyorum

Neden zayiflamak istiyosan o sebebi dusunmelisin o anlarda ben diyorum misal önünde gitmem gereken günler (bayanlar arasi oturmayi kastediyorum ) oraya giderken ne giycem diye düşünmek acaba kilomu nasil saklarim diye dusunmek istemiyorum

Ben de böyle yapmaya çalışıyorum ama istiyorum ki o istek hiç gelmesin

Ben de böyle yapmaya çalışıyorum ama istiyorum ki o istek hiç gelmesin
Onun icin taş gibi irade lazim bence kadinlarin hormonlari hep dalgali tek düze ilerlemesi zor bence ya hele ki yasamak icin değilde yemek yemeyi basli basina seven biri icin daha zor benim sadece fiziksel olarak vucudum obez degil ruhum da obez diyorum yemek yemeyi asiri seviyorum hani oylesine sirf karin doyurmak degil mesele ama cogu zaman duygusal yiyiciyim bazen iradem zirve iken bazen sıfır irade olabiliyorum

Dimi ya ben de insanım yani canım çekecek, şeytan ye diye dürtecek bunlar normal değil mi. Önemli olan bunlara rağmen dik durup süreci devam ettirebilmek. Ben ki koç burcuyum kafaya koydum mu evelallah kaçarı yok o ses de konuşsun dursun bi de yarışacak birini bulursam offff bak gör
Teşekkür ederim iyi geldi mesajın

Ben regl etkisi ile 71.9 diyorum
O zman şartlar eşit
Kıaazz regloldum ya hem de erken
Canım ben de senin gibiyim hala ara ara içimdeki sesi susturmakta zorlanıyorum. Kahvaltıyı hazırlarken demişsin ya ben o zamanlarda mesela ekmeğimi kızartıyorum bi servis tabağına yiyeceğim kahvaltılıkları alıyorum bol sebze doğruyorum dolu dolu bir tabak oluyor. O tabak gözümğ doyurunca o sesi bastırabiliyorum. Vrya kakao ezmesi değilde pekmez olsun o hakkın gibi gibi

Gece uyuyamadım 4 gibi uyandım mide bulantısı ile. Defalarca lavaboya gittim ama yok çıkaramadım ama belli değişiğim. Sabah kalktım fena halde ishalim şu an hala midem bulanıyor hala ishalim.. üzerine bir de regloldum. Regl bende böyle bir etki yapmaz neden oldum acep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…