Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kıtap okur gibi okudum valla uykum geldi okurken 😂
Kaptanım çiçeğim Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus :KK60:
Bugün baya mantar topladık adım sayım 11100 olmuş gerisini sen düşün bir de yayla gibi yerde 🥳 ama tabi iştah da açıldı LenaG LenaG kaptaniçemin dediği gibi oy oy oyy yani 😋 ama yarın tam gaz buradayım sporlarda kendime güveniyorum Boncuk2307 Boncuk2307 :KK76:
Bugün yaylada çok üşüdüm bi ara resmen kar yagdı tepemizden:KK57:
Yayladan bir foto gelsin size :KK36:
Eki Görüntüle 3492485
Mantarların zehirsiz olduğunu nerden anlıyorsunuz, ben değişik yemeye korkuyorum

Çok güzel eksi ablacım bu kilolarda bu kadar verebiliyorsan maşallah sana 👌

Yeme düzeni oturtmaya çalışıyorsun dimi abla sen o yüzden İYİ bile bence 😘

Sabit kalmak da iyidir artı değil en azından 🫣

Hoşgeldin 50 ler ligiiii 🥳🥳🥳🥳

Hoşgeldin ablacım 🥰

Çok güzel eksi tebrik ederim ❤️ 😘

Ayy bu gözler neler görüyor herkes pek güzel gidiyor maşallah maşallah 🧿

+400 gr hiçbir şey değil canablam güzel canını sıkma hiç hemen verirsin 🫶

Çok güzel eksi tebrik ederim ❤️ 😘

300 gr 300 gr dır giden bizden değildir ablacım o da iyidir 🫶

Yine de eksi gelmesine sevindim 🫶

Oh my god bu neyyy maşallah 🧿

Çooook güzellll maşallahh 🫶

Ayy çok güzel gitmiş kilolar 🫶

Hazırlık da olsa aynı şey oluyor, bu hafta yarışlar başlıyor istersen kal gaza gelirsin bence ❤️

Sabit kalmak da iyidir en azından artı değil 🤭🫶

Çok güzel eksi tebrik ederim ❤️

Geçmiş olsun ablam❤️

Hoşgeldin 70 ler ligiiii 🥳🥳🥳🫶

100 gr bile değil beaaa, dert etme sakın bunu kendine 👌🫶

Ah Allahım neler görüyorum kaptanııııımmmm naptın sen 🫣🫶

Regl etkisine rağmen böyleyse normali ney acaba çok güzel maşallah maşallah nazar değmesin 🧿

Çook güzel eksi tebrik ederim ❤️

- gelmiş ya ablacım gerisini boşver hep aynı olmuyor zaten en iyi sen biliyorsun 🫶

Çooook güzel eksi tebrik ederim ❤️
Çok teşekkür ederim canım 🥰 Kaç haftadır bir artı bir eksi şeklinde gidiyorum bi kıramadım 55’i Bu hafta olacak inşallah
Hoşbuldum Canım 🥰
20 gün Elazığ şehir Hastanesi'nde tedavisi sürdü. Enfeksiyon, kardiyoloji, cildiye, hematoloji bölümleri hepsi baktı takibini yaptı bişi bulamadılar. Kavasaki(kalp damarlarının genişlemesinden) suphelendiler. Ona yönelik bı tedavi uygulandı ama ateş yine düşmedi. En son kemik iliği alındı o da temiz çıkınca bizi Kayseri'ye sevk ettiler. Orada da 16 gün yattık. Sistemik Jia(Mas) teşhisi konuldu. Çocuklarda görülen bı romatizma çeşidi. Şimdi ağızdan tedaviye devam ediyor. Genel durumu çok iyi artık. İnşallah bir daha tekrarlamaz
Çok geçmiş olsunn 🙏🏻 İnşallah tekrarlamaz

Gunaydin kizlaar 💙💙

Arkadaslar bu hafta ekimin son kilo bildirimi olacak. Yani malahit malahit in yaptigi listedeki aylik hedefi bu hafta tutturmak icin ugrasmamiz lazim ki kupamizi alalim:sampiyon:bakin kupa diyorum, kirmizi takimi yenince :lülülü: alacagimiz madalyanin yanina bir kupa yakişmaz mi :KK39:🏅🥇🏅🥇🏅🥇🏅:sampiyon: Haydi diyetin sultanlari size güveniyorum En Büyük KK

Mthn83 Mthn83 olmasın aylık kilo verme hedef listesi yapan 🫣

Günaydınnnnn herkese iyi pazarlarrr 🥰🥰🥰
Dünkü Menüm
Sabah 10:30
1yumurtadan kaşarlı omlet
10 zeytin
1 kk peynir
Birkaç dilim domates salatalık
1 tatlı kaşığı bal kaymak
Yarım dilim tam buğday ekmeği

Akşam 15:30
1 porsiyon yoğurtlu soslu köfte (porsiyonda galiba 6-7 köfte vardı. Altındaki ekmeği yemedim. Sadece küçük bir lokma tadına baktım)
Ayran

Akşam 20:00
Çay 2 küçük tuzlu kurabiye (eve vardığımda gece 2.5 tu. Geç uyumuş oldum bayağı)

Su dışarıda olduğumdan az oldu yine 1-1.5 arası
9700 adım

LenaG LenaG
Boncuk2307 Boncuk2307

Dünkü menüm
Sabah 09.00 yarım simit peynirli biberli omlet peynir domates, şekersiz çay 1 bardak
10.00 1 sütlü kahve
12.00 2 ufak peynirli tuzlu kurabiye ama küçüktü epey komşum yapmış
17.00 (olayın kopma noktası) arkadaşlarla mangaldaydık çeşitli etler 1 dilim kepekli ekmek 2 bardak rakı 🥹🥲 sonrasında 1 armut 😂 herhalde 2 saat sürmüştür bunları yemek sonrası yok zaten daha
LenaG LenaG Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus

Dünkü menüm
Sabah 09.00 yarım simit peynirli biberli omlet peynir domates, şekersiz çay 1 bardak
10.00 1 sütlü kahve
12.00 2 ufak peynirli tuzlu kurabiye ama küçüktü epey komşum yapmış
17.00 (olayın kopma noktası) arkadaşlarla mangaldaydık çeşitli etler 1 dilim kepekli ekmek 2 bardak rakı 🥹🥲 sonrasında 1 armut 😂 herhalde 2 saat sürmüştür bunları yemek sonrası yok zaten daha
LenaG LenaG Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus
Cumartesi icin olabilir hemen toparliyoruz. Boyle piknik gibi organizasyonlarda yapabiliyorsak ilk öğünden hazirlikli olmak daha iyi. Afiyet olsun

Tünaydın kızlar hepinize mutlu pazarlar olsun 🙏sabah kalktım 10 bin adımımı attım şimdi geldim eve kahve içip dinleniyorum eşim de benimle geldi adam pert oldu 🤣

Geçmişe birazdan bakacağım, öpüyorum sizi 😘
ohhh mis gibi sabah sporunu yapmışsın ne güzel 😍

Kizlarrrr bugün pazar fazla kaçamak yapmayalim, benden söylemesi salı tartimiz var 🥰🤗🙂:dua:
Akşama herkesten menü paylaşımı bekliyorum beni ve LenaG LenaG etiketleyerek.😘

Okul için cup kekler pisti , tuzlu kek yapıldı dolaba atıldı tulum peynirli, haftalık ekmeğimizide pisirdim paketledjm dolaba attım. evdekiler sıcak bazlamaya tereyağı bal sürüp yediler, oğlum şimdi kısır diye tutturdu :işsiz:. ( İngilizceden 90 almış ödül diye) Hafta sonu diyet çok zor

Okul için cup kekler pisti , tuzlu kek yapıldı dolaba atıldı tulum peynirli, haftalık ekmeğimizide pisirdim paketledjm dolaba attım. evdekiler sıcak bazlamaya tereyağı bal sürüp yediler, oğlum şimdi kısır diye tutturdu :işsiz:. ( İngilizceden 90 almış ödül diye) Hafta sonu diyet çok zor
Sen evde ekmek yapiyorum dediginde ben zaten sizin evde diyetin zor olduguna kanaat getirmiştim :deli: salatasi bol bulguru 3 kaşıkcık bir kisir hazirlayabilirsin kendine yanina ayran veya cay ,bir de protein olsa tadindan yenmez

X