Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hoşgeldin

Hoşgeldin

Waowww müthiş bi eksi tebrikler

Kaptanım harikasın tebrikler

Oku oku bitiremedim sayfaları reglimin en yoğun günü kalkamadım birazdan tartıya geçiyorum
Hoş buldum

Sabah
55 gr karabuğday ekmeği
2 haşlanmış yumurta
1 er salatalık, domates
7 zeytin

Ara öğün
Hindistancevizli bar
1 yeşil elma

Akşam
5 adet yaprak sarma
1 kase salata

2.5 lt su

LenaG @Lotus1234

Afiyet olsun kızlar

Mantar toplamak ne guzel ya iyi spor olmustur. Yayla deyince yaz mevsimi bile olsa akla soğuk gelmeli , malesef hepimiz bunu donarak ögrendik ve hic unutmadık
Dikkat et kendine de hasta olma

Dün akşam uyuyakalmışım.
Günaydın kızlar
LenaG

Boncuk2307

BAŞLANGIÇ: Limonlu yeşil çay

KAHVALTI: Fotoğraftaki gibi.

ARA:
Dışarda bir sade Türk kahvesi; yanında bir lokum ve minik içecek vardı (ismini bilmiyorum)

AKŞAM YEMEĞİ: Fotoğraftaki gibi.
ARA:
Kavun

ARA
Fit bir tatlı hazırlayıp dondurmuştum.
Yoğurt, f.ezmesi, kakao, yulaf, antep fıstığı, kuru üzüm,kuru erik (4 adet) ve reçelle tatlandırdım . Yanına protein bar.

SPOR
Adım sayısını atıyorum. Bunun harici 3 saat ev işi yaptım ama hesaplamiyim dedim,takımlarda oldugumda hesaplarim

Günaydın kızlar
Cuma günü menümğ yazmamışım
Sabah 1 kepekli beyaz oeynirli tost kahve
14.00 5-6 yk zeytinyaplı pırasa
2-3 susamlı çubuk kraker gece de peynir yemiştim soda limonla ve bu menülere rağmen hiç verememişim neyse regl yüzünden normaldir inşallah
Dün de işler çok karıştı ah ah moral bozukluğundan bugün tam gaz devam edicem söz LenaG Cicekbocekkaktus bu arada merhabalar yeni takımım

Regl yüzündendir canini sıkma geldigi hizda gider.
Cumartesi menüleri de gelmedi

Çok geçmiş olsun canıminşallah boncuk bir an evvel toparlanır sağlıklı şekilde evin içinde koşturur
Bende kedileri çok seviyorum sırf bu hastalık süreçlerine dayanamam diye eve alamıyorum

Start başladı ve kahvaltıya simitle basladim
Günaydın canım
Ben bu gün dengeleyeceğim
Dün kıtlıktan çıkmış gibi yedim
Tıka basa yemedim ama kalorisi yüksek olanlardan yedim.
Şimdi 2 tane sütlü kahve içtim.

Öğlen kahvaltı yapacağım
Çünkü daha acıkmadım
Akşamı hafif yapacağım inşallah

Çok teşekkür ederimmmm kaptanımmmm bu hafta güzel bi eksi olacak gibi dikkat edersem.
Kızlar dua edin acil kızımı doktoruna getirdik bağırmalarına dayanamadığım için dışarıda bekliyorum hiç iyi değilim elim ayağım titriyor
Çok geçmiş olsunnnnn şu an iyiymiş şükür
Kız ben hazırlamamıştım o listeyi. Mthn83 hazırlıyordu

Gelmiş geçmiş olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…