Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bugün spor yok mu ablalarım ??
Maşallah maşallah sefte bismillah çok güzel başlamışsın emeğine sağlık
Su bayağı az olmuş ablacım. Yarın daha fazla iç olur mu
Amaaan biraz fazla olmuş sankim kaptanım ama neyse bugünlük böyle olsun, adım sayın mükoo
Kizlar spor icin Boncuk2307 olacak yanlis etiket yapmisim
İlk görünce çok güldüm kaptanım, lotus kaptanım da yanlış etiketlemiş, o da başka birini etiketlemiş.
Çok güzel bence ödül yapmamışsın, spor da güzel
Bu olur mu kaptanım

Harika kaptanımm

7000 falan adım

Yok canım, çekirdek kahve alıyorum, makina teze çekip yapıyor.
Günde 3 kupa içerim, şekersiz, sütsüz, çarpıntı, huzursuzluk, uykusuzluk yapmıyor, bazı sabahlar dışarda işim varsa içmiyorum, hafiften başağrısı yapıyor, içtikten kısa süre sonra geçiyor

Afiyet olsun akşama kadar gayet güzel gitmiş biraz akşam kaçmış ama ben de aynı durumdayım
Afiyet olsun çok güzel olmuş
Afiyet olsun çok güzel vuhuu spor süper olmuş
Ohh ev de mis olmuş afiyet olsun
Afiyet olsun kaptan c.tesi menüsü
Afiyet olsun canım yayla çorba mideye baya iyi gelen bir çorba şifa olsun inşallah protein eksik geldi gözüme

Yarın evdeyim, daha fazla içerim canım

Bugün ne bulursan ye günü gibi oldu. O an doymuştum şimdi çok açım
Bu da ne kadar yanlış seçilmiş menü olduğunu gösteriyor.
Teşekkür ederim yorum için

Teşekkür ederim Yarın daha güzel olacak

İyi geceler
LenaG Lotus1234 Boncuk2307

11:00 1büyük ıslanmış yufka dan 1yumurtalı, peynirli börek, 8karışık zeytin, 1haşlanmış yumurta, 1kk, peynir, domates, 2tk.acı sos, 2 büyük hindi füme, ilk bardak şekerli diğerleri şekersiz çay

18:45 Akşam yemeği
1.5 büyük kase şehriyeli semizotu çorbası, 5 kasap köfte, 6yudum aparetif mezelik ürün, (boncuğumu çok kafaya taktım)
Su 2.5 litre

Ben de yazayım menümü sonra unutacağım
Kahvaltı 13.00
2dilim çavdar ekmeği arasına 1 tk sürülebilir Taze peynir, 2 hindi füme ve marul 2 salatalık, 5 yeşil zeytin
Ara Öğün 17.00
1 eti karam gurme
Akşam yemeği 19.30
2 dilim çavdar ekmeği, airfry da pişmiş patates (2 küçük boy), 5 yeşil zeytin, yarım domates, salatalık
2 lt su +1 lt dukan kiraz saplı
21 dk eliptik (6.7 km yol)
LenaG Cicekbocekkaktus Lotus1234

Eklentiler

• 1000027801.jpg
    43,7 KB · Görüntüleme: 1
  • 1000027797.jpg
    56,3 KB · Görüntüleme: 1
  • 1000027796.jpg
    53,9 KB · Görüntüleme: 1
19 Ekim menü
08.30 2 bardak limonlu su
09.30 1 fincan kahve 1 erik
10.30 2 yumurta 1 dilim peynir,5 zeytin bol yeşillik 2 Wasa, 1 fincan rezene
12.30 1 fincan rezene
15.00 yarim kase keskek,1 kaşık şalgamlı bulgur salatasi, 7-8 sarma, yarım dilim börek çeyrek dilim ağlayan pasta
18.30 3 kaşık patates salatası, 1 dilim börek 2 küçük şekerpare
21.00 1 fincan sütlü kahve
2.5 litre su spor yok emzirmeye devam
LenaG Cicekbocekkaktus
Kaptanlarim full gezmeli ama hiç oturmadigim bir gün oldu sağolsun bebem her yeri yabanciladigi için beni sürekli ayakta tutuyor
Yarın düzenli menulerimle devam ederim söz

Emwgine sağlık maviş kaptanım bu hafta bende eksilmeyi düşlüyorum gitsin kilolar yavaş yavaş usulca oh oh

Teşekürler ama bugün cirami yaktım

Teşekürler canım

Kaptanım ben çok yedim bugün yarın nasıl telafi edcm bilmiyorum regl yüzünden galiba canım çok tatlı çekti offf çok kötüyum ilk defa yaptım böyle birşey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…