Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hayırlı nurlu geceler🌸🙏🏻
Bugün halsiz kırgın gibi boğazım acıyarak uyanmıştım.
LenaG LenaG Boncuk2307 Boncuk2307
20 Ekim Pazar

12.30 kahvaltı
Tavuklu çorba
Mandalina

18.00 akşam
Tavuk şiş 120 Gr
Sumaklı soğan
1 dilim.domates
1_2 dilim avuç ici lavaş ekmek

19.00 ara öğün
Adaçayı
Elma

20.30 ara öğün
Zencefilli süt
Elma

Ev işleri yaptım
2.5 lt su

Şifa olsun canım geçmiş olsun

20 Ekim Menü
08.00: 1dilim peynir
1 dilim ekmek
5 zeytin
1 tk reçel
1 yk acı sos

15.00: 1 dilim börek

16.30: 1 porsiyon fırında balık
1 közlenmiş soğan
3 yk pilav
1 domates
2 lt su
Spor : 7 saat ev temizliği ( kayınvalidem taşındı, ona yardıma gittim)

Dünkü menülerden gelmeyen var daha, lütfen menülerimizi yazalım hepimiz cumartesi günleri ödül günü ilan ettik zaten , isteyen yapıyor istemeyen yapmıyor. Ben de yapıyorum. Çekinmeden yazalım lütfen can ablalarım bekliyorum.
A Asya89 @Azmet5255 @Beklenen2 @Deltavealfa dolar milyoneri dolar milyoneri @Efenin_Annesi Fit mutlu anne Fit mutlu anne Jou Jou @Lavinia_98 Lotus1234 Lotus1234 @Makaron23 Sem2024 Sem2024 @s i d e l y a @Sitare55 @tomrs @trueliving_ @Tutku44 @urfaktefek @yazarhanim35
İyi misiniz, merak ettim normalde bildirim yapan ablalarımda yapmadı.
Ben bildirim yapmadım😂cumartesileri bildirim yapmaya yüzüm olmuyor

Dünkü menülerden gelmeyen var daha, lütfen menülerimizi yazalım hepimiz cumartesi günleri ödül günü ilan ettik zaten , isteyen yapıyor istemeyen yapmıyor. Ben de yapıyorum. Çekinmeden yazalım lütfen can ablalarım bekliyorum.
A Asya89 @Azmet5255 @Beklenen2 @Deltavealfa dolar milyoneri dolar milyoneri @Efenin_Annesi Fit mutlu anne Fit mutlu anne Jou Jou @Lavinia_98 Lotus1234 Lotus1234 @Makaron23 Sem2024 Sem2024 @s i d e l y a @Sitare55 @tomrs @trueliving_ @Tutku44 @urfaktefek @yazarhanim35
ben hastayım kuzum hic halim dermanım yok inşaallahh fazla artı gelmem yarın daha iyi bi sıkı diyet yapacam kuzum bide haftasonu olunca yoğun geçiyor dahada

Dünkü menüm
Sabah 09.00 yarım simit peynirli biberli omlet peynir domates, şekersiz çay 1 bardak
10.00 1 sütlü kahve
12.00 2 ufak peynirli tuzlu kurabiye ama küçüktü epey komşum yapmış
17.00 (olayın kopma noktası) arkadaşlarla mangaldaydık çeşitli etler 1 dilim kepekli ekmek 2 bardak rakı 🥹🥲 sonrasında 1 armut 😂 herhalde 2 saat sürmüştür bunları yemek sonrası yok zaten daha
LenaG LenaG Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus
Yarasın 😁😁

Canım ben iki hafta izinliyim 🥰

Afiyet olsun , tüme yakin piliç derken :rolleyes: kac zamandir ac geziyordun miden bayram etmistir. Fezacim agrilarin gecmezse sut ürünlerini ozellikle peyniri hem de küflü peyniri hayatindan cikartmami tavsiye ederim. Biliyorum bir program takip ediyorsun ama romatolojik hastaliklarda süt ve sut ürünlerinin suclu olabilecegi söyleniyor, bunu savunan doktorlar var en azindan benim takip ettiklerimden. Bir de küflü peynirlerin bakteriyel yükü de cok fazla her bünyeye iyi gelmeyebilir. Ben Karatay diyeti yaparken hem hemoroidle hem egzamayla tanistim. Dogal beslenme ya birsey olmaz saniyoruz. Cokca ekmeksiz menrnen yediğim gun vucudumun her yerinde dokuntuler oldu. Domatese mi yumurtaya mi vucudum tepki verdi bilemedim. Ellerimde surekli yara oldu o gunden sonra. Cevizden de olabilir dedim ama o donem yemeye başladığım kuflu peynirleri hic sorgulamadim. Seyda Coskunun zayiflama diyetini yaparken tesadüfen ellerim iyilesti. 10 gunluk moda bir diyeti vardi. Icinde gluten yok ,sut urunu yok 😅 aclik yaparken agrilarin azaliyorsa dedigimi bir daha düşün :KK19:
😂😂 pişmiş pilici buzluktan çıkardım, çoğu yerini attım, yarımdan birazcık fazla olmuştur. Ağrıdan yemek yapmak. İstemedim, tüm gün ora senin, bura benim devrildim. Küçük oğlumla eşim pizza getirtince kolayıma geldi pişmiş piliç, aslında bayat yiyecek yasak.

Peyniri çok seviyorum, hele hele küflü peyniri, kan grubuma göre benim yemem gerekiyormuş 🤷🏻‍♀️.
Bu hafta peyniri çıkarayım bakalım, ağrıda değişiklik olacak mı?
Romatizma yok, felçten gelen bir ağrı var, bazen fazla şiddetli oluyor, sol dizimde de sıvı birikmesi var, dizim de ondan sebep ağrıyor.
Bu hafta yoğurt yememe kararı almıştım, peyniri de çıkarayım, bakalım göbeğimdeki şişlik inecek mi?
Tavsiyen için çok teşekkür ederim 🥰

Afiyet olsun suyun azlığı dışında sıkıntı yok bence, spor da yok 🤯

Geçmiş olsun ablacım, tüme yakın piliç ney gı 😯

Bugün karbonhidrat biraz kaçmış gibi sanki 🫣spor da yok 🤯

Spor olmaması dışında gayet güzel bence 👌afiyet olsun

Biraz dengesiz olmuş sanki ablacım, afiyet olsun yine de, kaptan olduğun zamanki halini özledik ya hadi toparlan kendine gel 🫶

Ev işi dışında mı bu kadar adım sayısı?? Ona göre not alacağım 😊

Spor olmaması dışında😪 gayet güzel afiyet olsun kaptanım 🫶

Vallahi ben de reglim kıpırdamaya halim yok, bebem de anne top oynayak deyip duruyor. 😂 Afiyet olsun menü çok güzel spor da yeterli bence 👌
Tamam canım 😘

Hayırlı nurlu geceler🌸🙏🏻
Bugün halsiz kırgın gibi boğazım acıyarak uyanmıştım.
LenaG LenaG Boncuk2307 Boncuk2307
20 Ekim Pazar

12.30 kahvaltı
Tavuklu çorba
Mandalina

18.00 akşam
Tavuk şiş 120 Gr
Sumaklı soğan
1 dilim.domates
1_2 dilim avuç ici lavaş ekmek

19.00 ara öğün
Adaçayı
Elma

20.30 ara öğün
Zencefilli süt

Ev işleri yaptım
2.5 lt su
Geçmiş olsun canım 🥰

İyi geceler kızlar ben sanırım takıma girmişim ayy bu bi işaret mi ki hazırlığa geçeyim demiştim ben bu hafta kilo bildiriminden sonra bi bakamadım buraya hep aynı yerlerde saydigm için ara vereyim demiştim ama LenaG LenaG Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus

X