Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi geceler
LenaG LenaG @Lotus1234 Boncuk2307 Boncuk2307

11:00 1büyük ıslanmış yufka dan 1yumurtalı, peynirli börek, 8karışık zeytin, 1haşlanmış yumurta, 1kk, peynir, domates, 2tk.acı sos, 2 büyük hindi füme, ilk bardak şekerli diğerleri şekersiz çay

18:45 Akşam yemeği
1.5 büyük kase şehriyeli semizotu çorbası, 5 kasap köfte, 6yudum aparetif mezelik ürün, 🙄 (boncuğumu çok kafaya taktım)
Su 2.5 litre
mezeden birşey olmaz hem o kadar kilo verdin bugün zor bir gündü iyi olmuş afiyet olsun ❤️
Ben de yazayım menümü sonra unutacağım
Kahvaltı 13.00
2dilim çavdar ekmeği arasına 1 tk sürülebilir Taze peynir, 2 hindi füme ve marul 2 salatalık, 5 yeşil zeytin
Ara Öğün 17.00
1 eti karam gurme
Akşam yemeği 19.30
2 dilim çavdar ekmeği, airfry da pişmiş patates (2 küçük boy), 5 yeşil zeytin, yarım domates, salatalık
2 lt su +1 lt dukan kiraz saplı
21 dk eliptik (6.7 km yol)
LenaG LenaG Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus @Lotus1234
Afiyet olsun akşam normalde hem 2 dilim ekmek hem patatese bıdı bıdı ederdim de bugünü es geçiyorum ❤️
19 Ekim menü
08.30 2 bardak limonlu su
09.30 1 fincan kahve 1 erik
10.30 2 yumurta 1 dilim peynir,5 zeytin bol yeşillik 2 Wasa, 1 fincan rezene
12.30 1 fincan rezene
15.00 yarim kase keskek,1 kaşık şalgamlı bulgur salatasi, 7-8 sarma, yarım dilim börek çeyrek dilim ağlayan pasta
18.30 3 kaşık patates salatası, 1 dilim börek 2 küçük şekerpare
21.00 1 fincan sütlü kahve
2.5 litre su spor yok emzirmeye devam
LenaG LenaG Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus
Kaptanlarim full gezmeli ama hiç oturmadigim bir gün oldu sağolsun bebem her yeri yabanciladigi için beni sürekli ayakta tutuyor 🤣
Yarın düzenli menulerimle devam ederim söz 💚
Afiyet olsun komple ödül günü olmuş her öğün bir ödül adeta 😉 şaka şaka c.tesi günleri böyle ❤️
Merhaba, hayırlı akşamlar kızlar. Ben geldimm 🥰
Uzun yıpratıcı hastane günlerinin ardından buradayım. Çok şükür kızım toparlamaya başladı. Şimdi kaldığım yerden devam etmek istiyorum inşallah ☺️
Ay canım hoşgeldin kızının iyileşmesine çok sevindim crp yüksekti değil mi ? Hastaneye yatmıştı en son neyü varmış sebep buldular mı ?

mezeden birşey olmaz hem o kadar kilo verdin bugün zor bir gündü iyi olmuş afiyet olsun ❤️

Afiyet olsun akşam normalde hem 2 dilim ekmek hem patatese bıdı bıdı ederdim de bugünü es geçiyorum ❤️

Afiyet olsun komple ödül günü olmuş her öğün bir ödül adeta 😉 şaka şaka c.tesi günleri böyle ❤️

Ay canım hoşgeldin kızının iyileşmesine çok sevindim crp yüksekti değil mi ? Hastaneye yatmıştı en son neyü varmış sebep buldular mı ?
Sağol kaptaniçem 🙏

İki haftadır hafta sonlari maalesef gezmeli veya misafirli geçiyor kaptanım önümüzdeki hafta da pazar günü bende gün var bı sonraki hafta Allah kerim 🤣🤣 aslında salata grupları biraz daha protein ağırlıklı olsa daha güzel olacak ama pek denk gelmiyor en iyisi ben haftaya öyle yapayım hem yavaştan menümü oturtayim 😉

60'LAR LİGİKİLO70'LER LİGİKİLO
@Azmet525563.70@Boza8670.10
@tomrs63.90 bluegreeneyes bluegreeneyes 71.10
@Ankee64.75@Ellssa71.10
@Lavinia_9864.90@Jou72.20
@bnnu65.00 Sitare55 Sitare55 72.40
@trueliving_65.25 B Beklenen2 74.30
@Makaron2366.70@gezegenfeza74.70
@Deltavealfa66.70@Asya8976.20
Boncuk2307 Boncuk2307 67.70@cherrycokes78.05
@s i d e l y a68.35 Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus 79.90
80'LER LİGİKİLO90'LAR LİGİKİLO
@yazarhanim3580.10@Lotus123491.00
Cakinin Gelini Cakinin Gelini 80.90 Sem2024 Sem2024 95.05
@urfaktefek83.80 Efenin_Annesi Efenin_Annesi 97.30
@Fit mutlu anne84.20
@Tutku4484.80ÇITIRLAR LİGİ :KK9: :KK60:KİLO
LenaG LenaG 87.35@nurovic50.60
@60kiloyum87.60@malahit55.10
@dolar milyoneri59.40

Bu tablo sadece (19.10.2024) bildirim yapan arkadaşlarımızı kapsamaktadır.
  • BİR YANLIŞLIK VARSA SÖYLEYİN MASTERFİT'İN ÇITIR HATUNLARI.
Listede olmak istemeyen ya da ben olmak istiyorum ama yokum diyen varsa onu da söylesin.

En fazla artı ben çıkmışım galiba utanıyorum 😭

Hoşbuldum Canım 🥰
20 gün Elazığ şehir Hastanesi'nde tedavisi sürdü. Enfeksiyon, kardiyoloji, cildiye, hematoloji bölümleri hepsi baktı takibini yaptı bişi bulamadılar. Kavasaki(kalp damarlarının genişlemesinden) suphelendiler. Ona yönelik bı tedavi uygulandı ama ateş yine düşmedi. En son kemik iliği alındı o da temiz çıkınca bizi Kayseri'ye sevk ettiler. Orada da 16 gün yattık. Sistemik Jia(Mas) teşhisi konuldu. Çocuklarda görülen bı romatizma çeşidi. Şimdi ağızdan tedaviye devam ediyor. Genel durumu çok iyi artık. İnşallah bir daha tekrarlamaz

Ne konuştunuz bu kadar 🥳
Okuya okuya geliyorum :confused:

Hoşbuldum Canım 🥰
20 gün Elazığ şehir Hastanesi'nde tedavisi sürdü. Enfeksiyon, kardiyoloji, cildiye, hematoloji bölümleri hepsi baktı takibini yaptı bişi bulamadılar. Kavasaki(kalp damarlarının genişlemesinden) suphelendiler. Ona yönelik bı tedavi uygulandı ama ateş yine düşmedi. En son kemik iliği alındı o da temiz çıkınca bizi Kayseri'ye sevk ettiler. Orada da 16 gün yattık. Sistemik Jia(Mas) teşhisi konuldu. Çocuklarda görülen bı romatizma çeşidi. Şimdi ağızdan tedaviye devam ediyor. Genel durumu çok iyi artık. İnşallah bir daha tekrarlamaz
Çok çok geçmiş olsun 🙏

Kıtap okur gibi okudum valla uykum geldi okurken 😂
Kaptanım çiçeğim Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus :KK60:
Bugün baya mantar topladık adım sayım 11100 olmuş gerisini sen düşün bir de yayla gibi yerde 🥳 ama tabi iştah da açıldı LenaG LenaG kaptaniçemin dediği gibi oy oy oyy yani 😋 ama yarın tam gaz buradayım sporlarda kendime güveniyorum Boncuk2307 Boncuk2307 :KK76:
Bugün yaylada çok üşüdüm bi ara resmen kar yagdı tepemizden:KK57:
Yayladan bir foto gelsin size :KK36:
Screenshot_20241019_232836_Instagram.jpg

Bugün baya mantar topladık adım sayım 11100 olmuş gerisini sen düşün bir de yayla gibi yerde 🥳 ama tabi iştah da açıldı LenaG LenaG kaptaniçemin dediği gibi oy oy oyy yani 😋 ama yarın tam gaz buradayım sporlarda kendime güveniyorum Boncuk2307 Boncuk2307 :KK76:
Eki Görüntüle 3492485
Ayy bayılırım bizde çam melkisi derler buna, nasıl canım çekti, hem toplamayı hem yemeyi 🤭🤤

Çok güzel eksi ablacım bu kilolarda bu kadar verebiliyorsan maşallah sana 👌

Yeme düzeni oturtmaya çalışıyorsun dimi abla sen o yüzden İYİ bile bence 😘

Sabit kalmak da iyidir artı değil en azından 🫣

Hoşgeldin 50 ler ligiiii 🥳🥳🥳🥳

Hoşgeldin ablacım 🥰

Çok güzel eksi tebrik ederim ❤️ 😘

Ayy bu gözler neler görüyor herkes pek güzel gidiyor maşallah maşallah 🧿

+400 gr hiçbir şey değil canablam güzel canını sıkma hiç hemen verirsin 🫶

Çok güzel eksi tebrik ederim ❤️ 😘

300 gr 300 gr dır giden bizden değildir ablacım o da iyidir 🫶

Yine de eksi gelmesine sevindim 🫶

Oh my god bu neyyy maşallah 🧿

Çooook güzellll maşallahh 🫶

Ayy çok güzel gitmiş kilolar 🫶

Hazırlık da olsa aynı şey oluyor, bu hafta yarışlar başlıyor istersen kal gaza gelirsin bence ❤️

Sabit kalmak da iyidir en azından artı değil 🤭🫶

Çok güzel eksi tebrik ederim ❤️

Geçmiş olsun ablam❤️

Hoşgeldin 70 ler ligiiii 🥳🥳🥳🫶

100 gr bile değil beaaa, dert etme sakın bunu kendine 👌🫶

Ah Allahım neler görüyorum kaptanııııımmmm naptın sen 🫣🫶

Regl etkisine rağmen böyleyse normali ney acaba çok güzel maşallah maşallah nazar değmesin 🧿

Çook güzel eksi tebrik ederim ❤️

- gelmiş ya ablacım gerisini boşver hep aynı olmuyor zaten en iyi sen biliyorsun 🫶

Çooook güzel eksi tebrik ederim ❤️
💋♥️♥️♥️
60'LAR LİGİKİLO70'LER LİGİKİLO
@Azmet525563.70@Boza8670.10
@tomrs63.90 bluegreeneyes bluegreeneyes 71.10
@Ankee64.75@Ellssa71.10
@Lavinia_9864.90@Jou72.20
@bnnu65.00 Sitare55 Sitare55 72.40
@trueliving_65.25 B Beklenen2 74.30
@Makaron2366.70@gezegenfeza74.70
@Deltavealfa66.70@Asya8976.20
Boncuk2307 Boncuk2307 67.70@cherrycokes78.05
@s i d e l y a68.35 Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus 79.90
80'LER LİGİKİLO90'LAR LİGİKİLO
@yazarhanim3580.10@Lotus123491.00
Cakinin Gelini Cakinin Gelini 80.90 Sem2024 Sem2024 95.05
@urfaktefek83.80 Efenin_Annesi Efenin_Annesi 97.30
@Fit mutlu anne84.20
@Tutku4484.80ÇITIRLAR LİGİ :KK9: :KK60:KİLO
LenaG LenaG 87.35@nurovic50.60
@60kiloyum87.60@malahit55.10
@dolar milyoneri59.40

Bu tablo sadece (19.10.2024) bildirim yapan arkadaşlarımızı kapsamaktadır.
  • BİR YANLIŞLIK VARSA SÖYLEYİN MASTERFİT'İN ÇITIR HATUNLARI.
Listede olmak istemeyen ya da ben olmak istiyorum ama yokum diyen varsa onu da söylesin.
Eline sağlık cicegim🌸🌸
♥️ kaptanım hayırlı olsun güzel bir hafta bizi bekliyor👌
:21::21::KK19: LenaG LenaG Sevgili Kaptaniçem
Ve fit ve güzel kırmızı takım ♥️♥️♥️ arkadaşlarım hepimize hayırlı, uğurlu, bol eksili, sağlıklı bir hafta diliyorum.👑💐💐💐💐🪷

Sevgili takım arkadaşlarım bol su tüketmeye ve sporumuza baslamayanlar baslamaya bu hafta adım ve spor sayımızı hali hazırda aktif olanlarıda arttirmaya davet ediyorum.
Ana kurallara dikkat edip stresten uzak olabildiğince güzel uykularimizi alarak ödemden uzak kalmaya özen gösterelim.
Güzel menüleri önceden planlayıp ara öğünlerimizi sağlıklı atıştırma ve ölçülü meyve ile taçlandiralim.
Havalar soğuyor sağlığımıza da dikkat edip bol c vit almayida unutmayalım.
Hepinizi çok seviyorum hayalini kurduğunuz bedene kavuşana kadar her türlü destek ve işbirliğini burda yapacağımıza inanıyor kendi adıma söz veriyorum.
Sizlerde takım motivasyonunu yükseltecek paylaşımlar yaparak güzel menülerinizi ve sporlarinizi en az 2.5 lt sularınizla akşamları beni etiketlemeyi unutmayın.
Bu haftanın şampiyonlari şimdiden belli :sampiyon: ancak mavi takımımızada başarılar dilerim.🙃🙂🤗🙋🏻‍♀️
:KK53::duduk::KK11::KK11:
♥️♥️♥️ŞAMPİYON KİRMİZİ ♥️♥️♥️
@bnnu
Cakinin Gelini Cakinin Gelini
@BONCUK23
@nurovic
@Asya89
Sem2024 Sem2024
@s i d e l y a
Efenin_Annesi Efenin_Annesi
@Tutku44
@Ellssa
@Lavinia_98
💕💕 bu motivasyonla arşı deler gecerizzzz Sem2024 Sem2024 kilolarimiz yakin kapısalim miii🤪🤪🤣🤣

Eki Görüntüle 3492485
Ayyy nasıl guzelll miss gibii ♥️
İyi gelmiştir güzel hava yürüyüş doğa

Ayy bayılırım bizde çam melkisi derler buna, nasıl canım çekti, hem toplamayı hem yemeyi 🤭🤤
Bizde de kanlıca diyorlar canım ay keşke yollama imkanım olabilseydi 🙏
Ayyy nasıl guzelll miss gibii ♥️
İyi gelmiştir güzel hava yürüyüş doğa
Evet evet canım çok güzeldi karşı takımlardayız ama muhteşem tabaklarını bekliyorum tamam mı 🥰

Bizde de kanlıca diyorlar canım ay keşke yollama imkanım olabilseydi 🙏

Evet evet canım çok güzeldi karşı takımlardayız ama muhteşem tabaklarını bekliyorum tamam mı 🥰
Tamam kuzum bu hafta daha iyi geçecek inanıyorum regl olunca o hafta çöp oluyor şuan o dert bitti yolumuza bakicaz 😍 sende at o güzel kahvaltıları ni ⭐😋✨

Merhaba canım hoşgeldin :KK200:

Günaydın maviş kaptanım :KK200:

Vuhuuu süper eksi tebrik ederim canım :halay::halay::halay:

Canım tebrik ederim 250 gr hiç de az değil :KK200:

Başlangıcın hayırlı olsun canım sağlıkla verelim inşallah fazlalıklarımızı :KK200:

Tebrik ederim canım çok güzel eksi :KK200:

Günaydın canım :KK200:

Çok güzel eksi gelmiş canım tebrik ederim. :KK200:

Afiyet olsun :KK200:yoğurdu akşam yemeklerinden eksik etmeyelim (1 çay kaşığıdır o nutella umarım )

Canım regl din dimi yanlış hatırlamıyorsam ona rağmen +400 iyi bence bende 1-2 kg artı oluyor da :KK200:
Yaa o zaman fazla almamışım çok şükür bitti bu hafta güzel geçecek insallah💕

X