Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yaaa çok üzüldüm canım şifa Allah’tan Rabbim is bırakmayan hasarsız kalıcı şifalar versin inşallah

Ay heryerde dubai çikolatası tarifi valla fenalık geldi yahu ilk çıktığında biraz nasıldır ki diye düşünmüştüm şu an hiiiçç merak etmiyorum içimi baydılar tarif de tarif diyeee
Kızım yaptı yedim kaptanım, hiçte merak edilecek bir tadı yok
1,5 hafta sonra serbest günüm var, bekli muhallebilisini yaparım, çikosu güzel değil

Yine muhteşem bir menü afiyet olsun canım ❤

Of of off harika bir menü olmuş afiyet olsun canım
Ben gibi elma sirkesinden bıktıysan funda suyunu tavsiye ederim

Sende akşamı erken kapamışsın menün güzel afiyet olsun canım ❤
tabi kaşığın doluluk oranına bağlı pilav da çok değildir
su ve adım içindee

38 dk eliptik bisiklet
LenaG Cakinin Gelini
Dün regl oldum yarın sabah tartı bana tamamen sürpriz olacak çünkü bu hafta hiç kaçamağım olmadı bir gram bile

Menüm LenaG

Sabah ılık limonlu su

Kahvaltı 10.00 : 2 has yumurta 30 gr peynir
2 ceviz, Maydanoz, yeşil biber marul
salatalık, 1 d çavdar ekmeği 1 k kayısı

Ara 13.00: 2 kaşık yoğurt 7 badem

Ara 17.30: 2 k kayısı bir küçük elma
8 badem şekersiz kahve

Akşam 18. 30: bol salata
115 gr tavuk
1 bardak ayran

Halk oyununda(20.30) kahvenin yanında bir minik kurabiye yedim o esnada şekerim düştü sanki

3 litre su
Gün içinde yeşil çay, kiraz sapı

Spor bluegreeneyes A Asya89
40 dk yürüyüş
15 dk bisiklet
2000 ip atlama
1.5 saat halk oyunu

Canım iş yoğunluğunda azmin için çok tebrik ediyorum birtek gözüme batan geç saat ve döner zaten dünkü menü bugüne henüz bakmadım telafi edilmiştir afiyet olsun canım ❤

Canım afiyet olsun ❤
Yarın akşam imkanın olursa erken yiyebilirsen ertesi sabah tartıda ödem olmasın cumartesi ye son 1

Canım iş yoğunluğunda azmin için çok tebrik ediyorum birtek gözüme batan geç saat ve döner zaten dünkü menü bugüne henüz bakmadım telafi edilmiştir afiyet olsun canım ❤
Saatim malesef
Mesaiye kaldığım da oluyor geç geliyorum eve ve olabildiğince proteine gidip karb uzak durmaya çalışıyorum
Döner hızlı ve kolay olduğu için attım hemen o gün gün içinde de pek kayda değer yemeklerim yoktu karb kaçmiim die gitti , 500 gr yazdım ama o kadar olmayabilir
Bugüne de 4 hamburger köftesi yazdım ama inceydi köfteler, hepsini topla 200-250 gr eder

Harikasın canm

Tamamdır canım afiyet olsun

Canım afiyet olsun ❤
Yarın akşam imkanın olursa erken yiyebilirsen ertesi sabah tartıda ödem olmasın cumartesi ye son 1
Aaa doğru tartı cumartesiiii
Ya ben cuma sanıyorum
Yarın akşam sadece yoğurt yicem
Ben de diyorum tartı zamanı sadece yoğurt yiyecektim köfte nasıl oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…