Popüler Konu LenaG ile MasterFit

17 Ekim menü
07.00 2 bardak limonlu su
09.30 1 fincan kahve 1 kuruerik 1 galeta
10.30 2 Wasa arasina 1 yumurta 1 dilim peynir ve bol yeşillikli sandviç 1 fincan rezene
13.00 çeyrek ekmek arası bol acılı döner
16.00 1 fincan rezene, 1 mandalina 5 badem
18.30 yarım avuç kadar haşlanmış tavukla bol yeşillikli salata 1 dilim tb ekmek
3 litre su 45 dk tempolu yürüyüş
LenaG Sitare55

Cumartesiyi iple çekiyorum bu hafta can can
Cumayı en çokta bu yüzden seviyorum tartı günü geliyoooooo
bu hafta bana hic iyi gecmedi moralim cok bozuk hastalıgım gunu gecti tam yarın 10 gün olacak allahım çoknkorkuyorum çok bütün psikolojim alt ust yerdemiyim gokdemiyim ne yedim ne ictim cok kotuyum

Afiyet olsun canm menü güzel ve erkn saatlerde bırakmıssin, yürüyüş de harika

İyi akşamlar
LenaG

12:30 1büyük elma, 1büyük kupa şekersiz sade filtre kahve

17:15 Akşam yemeği
1büyük kase yy. yoğurdun içine 1tepeleme çk.tarçın, 1çk.zencefil, 1tk.zerdeçal, 2tk.chia tohumu, 1.5tk.bal, 4 kuru incir doğradım yedim
(Günlerdir açım bugünde enerji olsun diye yoğurdum böyle oldu)

18:00 1büyük kupa yağsız sütle şekersiz filtre kahve
1büyük kupa yeşil çay,
1büyük fincan şekersiz türk kahvesi ve 1şişe maden suyu
Su 4 litre

Adım çok çok az 1566
Ama tüm gün ayaktaydım evi süpürdüm

Eklentiler

• 1000021727.jpg
    53,5 KB · Görüntüleme: 3

Bende tansiyon yüzünden erken doğum yaptım resmen gebeliğim hastanede geçti. 2 3 kere yüz felci oldum bende. Benim hastalığım intrakranial hipotansiyon ama bildiğimiz tansiyon değil beynimdeki BOS sıvısı boşalmış , kaçak var. Beyin susuz kalınca şişiyor ve basınç yapiyor. Gözlere vuruyor vs vs. Çok tuhaf bir hastalık 3 kere operasyon geçirdim çok dikkatli yaşıyorum. Allah kimseye vermesin.

Of of off harika bir menü olmuş afiyet olsun canım
Ben gibi elma sirkesinden bıktıysan funda suyunu tavsiye ederim

Çok teşekkür ederim canım. Kilo veremesemde vücudum bu düzene alıştı sağlıklı ve düzenli beslenmeyi öğrendim. Funda suyunu ilk defa duydum. Arastiricam

Çok geçmiş olsun canım

Eyvahlar olsun bu kızçede ben gibin aç
Öğleden sonraki yediklerine afiyet olsun canım

Geçmiş olsun sana da ablacım Rabbim dermansız dert vermesin

Canıım çok geçmiş olsun

Bir tek çeyrek ekmek arası olan ekmeğinden ötürü fazla geldi gerisi kararında spor da var ohh afiyet eksi olsun
bu hafta bana hic iyi gecmedi moralim cok bozuk hastalıgım gunu gecti tam yarın 10 gün olacak allahım çoknkorkuyorum çok bütün psikolojim alt ust yerdemiyim gokdemiyim ne yedim ne ictim cok kotuyum
Hiii hakkında hayırlısı kuzum test yapmayacak mısın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…