Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tünaydın kaptaniçem ❤

Evet kaptanım biraz yoğunluk stresten dolayı. Eve geçince nar da yiyince bayağı tok hissettim. Narı da yememem lazımdı aslında. Ama en sevdiğim meyvedir kendisi Direnç kiloda mıyım diye düşünüyorum aslında. Biraz başarabilsem porsiyonlarımı küçültmek istiyorum. Ara öğünleri falan iptal etmek istiyorum. Ama yapamıyorum.

Çok iyiyim canım gayet güzel gidiyor Boşver iyi yapmışsın kafa dinlemek lazım bazen. Kızların nasıl ? İşyerinde biraz daha rahat mısın
maşallah canımm şükür canım, rutinde devam ediyoruz, kızlar da iyi, işte okullar başladı maraton başladı, sağlığımız yerinde en önemlisi o

ben sırff doyayim derdindeyim yoksa bende üşeniyorumm

Yarın arkadaşlarla günümüz var hem de akşam oy ben nerelere gideyim
Leopar konseptli gün yapacaz bu arada

OO serenay stayl çok havalı

Eki Görüntüle 3491557
Bnm kızıda al yanına kostümü hazır bile

ya şu tatlılığa bak pamuk ellerini yerim onun

geçmiş olsun canım, bak yazdılar sabah ödem oluyormuş sbaah kalkar kalkmaz değil bi yarım saat 1 saat sonra tartılmak lazımmış, cumartesi ben de deniycem.

Ay heryerde dubai çikolatası tarifi valla fenalık geldi yahu ilk çıktığında biraz nasıldır ki diye düşünmüştüm şu an hiiiçç merak etmiyorum içimi baydılar tarif de tarif diyeee

saçmalık yaaa, bi ara da 280 çeşit dolgulu lokma tatlıları vardı valla bi kere yemedim.
Bu yeni dönem ünlü tatlılardan bir soğuk baklava başarılı bence. Onu çok seviyorum ama 1 yıl olmuştur onu bile yemeyeli.

amin sağol canım
eve dönüp tartıldım aynı şekilde benim tartı 1 kilo fazla çıkarıyor maalesef

doktorda aynı şekilde 76.50
evde aynı şekilde 77.50

Arada şaşırtmak lazım canım çok takılma erimiş gitmiştir inşallah bugün akşamı biraz hafif kapatırsın olur birer
ne ağrın var geçmiş olsun
Migren ve fibromiyalji canım, teşekkür ederim
Eki Görüntüle 3491557
Bnm kızıda al yanına kostümü hazır bile
Ayyy maşallah o minnak ellerini yemek diyet bozar mı hocam
Salata özellikle yeşil yapraklı sebze önemli diye biliyorum canım. Eksik etmemek lazım eskiden ben de yemezdim şimdi baya alışkanlık yaptı
Bir iki gün böyle idare et kaptanım yarın düzeltirim inşallah keyfim yok yarın toparlayacağım kendimi

LenaG dolar milyoneri Sitare55
Bu günkü menüm

10:00
2 sütlü kahve

12:45
2 haşlanmış yumurta
1 dilim ekmek üzerine tatlı kaşığı reçel
Domates Salatalık

14:30
2 ısırık cevizli sucuk

15:30 akşam yemeği bitti
1 tabak Peynirli salata
Su 2.5 litre olur
Spor şimdilik 4 bin adım yapmışım
Aldığım kalori 900

Benim bu tartı canımı çok sıktı ya.
Eşim çok uğraştı yapamadı

Bir kaç defa önce fark etmiştim yere koyduğumda hep artı 1.400 çıkıyor ben onu hiç dikkate almadım ama bu gün anladım meğer fazla çıkarıyormuş. Garantisini nereye koyduğumu bilmiyorum yoksa götürürdüm tekrar

Bende hep diyordum bu kadar spor yapıyorum. Bu kadar kalori açığım var ben niye daha çok kilo veremiyorum

Günü güzel kapatmışsın canım maşallah tartıyı kafaya takma sen biliyorsun sonuçta kaç kilo fazla tarttığını

O zaman sana bu şarkıyı hediye ediyorum sözlerini canı gönülden sana söylüyorum

Canım normal beslenmeye geçince normal ama eksik olan hareket burda hiçbir şey yapmasan bile leslie yapmalısın olmadı koridor spor yaparsın ben koşu bandını almadan önce koridorda volta atıyordum

Yine erlen kapatmışsın harikasın canım dünü telafi etmek için bitki çayı iç canım

Canım beniö tartım da diyetisyene göre bir kilo fazla tartıyor ama takmıyorum sonuçta versipim kilo değişmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…