Popüler Konu LenaG ile MasterFit

17 Ekim menü
07.00 2 bardak limonlu su
09.30 1 fincan kahve 1 kuruerik 1 galeta
10.30 2 Wasa arasina 1 yumurta 1 dilim peynir ve bol yeşillikli sandviç 1 fincan rezene
13.00 çeyrek ekmek arası bol acılı döner 🙈
16.00 1 fincan rezene, 1 mandalina 5 badem
18.30 yarım avuç kadar haşlanmış tavukla bol yeşillikli salata 1 dilim tb ekmek
3 litre su 45 dk tempolu yürüyüş
LenaG LenaG Sitare55 Sitare55

Cumartesiyi iple çekiyorum bu hafta can can 🥰♥️🙋🏻‍♀️
Cumayı en çokta bu yüzden seviyorum tartı günü geliyoooooo
bu hafta bana hic iyi gecmedi moralim cok bozuk hastalıgım gunu gecti tam yarın 10 gün olacak 😭 allahım çoknkorkuyorum çok bütün psikolojim alt ust yerdemiyim gokdemiyim ne yedim ne ictim cok kotuyum

LenaG LenaG tomrs tomrs

Perşembe

Kahvalti 8

4 yk domates dosu
2 yumurta
25 g peynir
3 zeytin
Salatalik
30 g tb ekmek

Ara tahin muz yumurta ile mikrodalgada tatli yaptim. 200 kalori

Aksam 16: yumurta ve peynir ile yapilan lavas arasina 90 g kiymadan kofte yapitim , yesillikle hamburger oldu.

1 bardak ayran

Spor : 5600 adim
Afiyet olsun canm menü güzel ve erkn saatlerde bırakmıssin, yürüyüş de harika

İyi akşamlar
LenaG LenaG

12:30 1büyük elma, 1büyük kupa şekersiz sade filtre kahve

17:15 Akşam yemeği
1büyük kase yy. yoğurdun içine 1tepeleme çk.tarçın, 1çk.zencefil, 1tk.zerdeçal, 2tk.chia tohumu, 1.5tk.bal, 4 kuru incir doğradım yedim
(Günlerdir açım 🥺 bugünde enerji olsun diye yoğurdum böyle oldu)

18:00 1büyük kupa yağsız sütle şekersiz filtre kahve
1büyük kupa yeşil çay,
1büyük fincan şekersiz türk kahvesi ve 1şişe maden suyu
Su 4 litre

Adım çok çok az 1566
Ama tüm gün ayaktaydım evi süpürdüm 🙄

Eklentiler

• 1000021727.jpg
    1000021727.jpg
    53,5 KB · Görüntüleme: 3
Ben denemedim o dediğiniz taşı da, tansiyon hastasıyım ben de 24 yaşındayım daha tansiyon yüzünden gebelik zehirlenmesi geçirdim çocuğum erken doğdu o yüzden. Baş ağrısı hepsini tetikliyor bende, 12 yaşından beri var ve herkesinkinden farklı benimki nadir oluyor. Üç kere yüz felci geçirtti bana, Beyin damarı tıkanıklığı yaptı. Akupunktur falan yaptırdım bana mısın demedi çoğu şey işe yaramıyor yani.

Bende tansiyon yüzünden erken doğum yaptım resmen gebeliğim hastanede geçti. 2 3 kere yüz felci oldum bende. Benim hastalığım intrakranial hipotansiyon ama bildiğimiz tansiyon değil beynimdeki BOS sıvısı boşalmış , kaçak var. Beyin susuz kalınca şişiyor ve basınç yapiyor. Gözlere vuruyor vs vs. Çok tuhaf bir hastalık 3 kere operasyon geçirdim çok dikkatli yaşıyorum. Allah kimseye vermesin.

Of of off harika bir menü olmuş afiyet olsun canım 🩵🥰
Ben gibi elma sirkesinden bıktıysan funda suyunu tavsiye ederim 😉

Çok teşekkür ederim canım. Kilo veremesemde vücudum bu düzene alıştı sağlıklı ve düzenli beslenmeyi öğrendim. Funda suyunu ilk defa duydum. Arastiricam💞

Bende tansiyon yüzünden erken doğum yaptım resmen gebeliğim hastanede geçti. 2 3 kere yüz felci oldum bende. Benim hastalığım intrakranial hipotansiyon ama bildiğimiz tansiyon değil beynimdeki BOS sıvısı boşalmış , kaçak var. Beyin susuz kalınca şişiyor ve basınç yapiyor. Gözlere vuruyor vs vs. Çok tuhaf bir hastalık 3 kere operasyon geçirdim çok dikkatli yaşıyorum. Allah kimseye vermesin.
Çok geçmiş olsun canım 🤲🏼🤲🏼

17ekim menüm
Sabah sade kahve
Yarım simit,kk peynir, 5zeytin,3lokmalik haşlanmış et,

Öğleden sonra
4 sıkım çiğ köfte,3 dilimkırmızı pancar,bir adet Trabzon hurması

İkindi komşuml menengic kahhvesi,bir kuru üzüm, 3 badem
LenaG LenaG Cakinin Gelini Cakinin Gelini
Eyvahlar olsun bu kızçede ben gibin aç 🤭
Öğleden sonraki yediklerine afiyet olsun canım 🤗

Geçmiş olsun sana da ablacım Rabbim dermansız dert vermesin :dua:

Canıım çok geçmiş olsun

17 Ekim menü
07.00 2 bardak limonlu su
09.30 1 fincan kahve 1 kuruerik 1 galeta
10.30 2 Wasa arasina 1 yumurta 1 dilim peynir ve bol yeşillikli sandviç 1 fincan rezene
13.00 çeyrek ekmek arası bol acılı döner 🙈
16.00 1 fincan rezene, 1 mandalina 5 badem
18.30 yarım avuç kadar haşlanmış tavukla bol yeşillikli salata 1 dilim tb ekmek
3 litre su 45 dk tempolu yürüyüş
LenaG LenaG Sitare55 Sitare55
Bir tek çeyrek ekmek arası olan ekmeğinden ötürü fazla geldi gerisi kararında spor da var ohh 🥳 afiyet eksi olsun 😘
bu hafta bana hic iyi gecmedi moralim cok bozuk hastalıgım gunu gecti tam yarın 10 gün olacak 😭 allahım çoknkorkuyorum çok bütün psikolojim alt ust yerdemiyim gokdemiyim ne yedim ne ictim cok kotuyum
Hiii hakkında hayırlısı kuzum test yapmayacak mısın 🤔

X