Popüler Konu LenaG ile MasterFit

LenaG LenaG nurovic nurovic
Günaydın kızlar🤗
Cumartesi 77.60
Bu gün 77.10
Fark -0.500😃

Ay kızlar dengelemek gerçekten çok önemliymiş bu hafta onu iyice anladım.

Cumartesi utancımdan menümü yazamadım🫣
Salam
Halka tatlı
Haşlanmış et
Sarma falan yemiştim

ama pazar gününden başladım hafif beslenmeye ve bu gün meyvesini aldım😃inşallah hep böyle güzel sonuçlar alırım

7 Ekim pazartesi
11.00 kuru kayısı 2 adet kahve
14.00 2 erik 1 elma
17.00 1 erik 1 mandalina
19.00 1 kase mercimek çorbası
Birazda Antep fıstığı fındık
Su 2.5 litre
5 bin adım
LenaG LenaG nurovic nurovic
canım böyle yaparak verebildinmi acaba pek dengeli gelmedi bana 😒

LenaG LenaG , Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus Lotus1234 Lotus1234
7 Ekim menü
12 de
3 erik

3 de komsumda

8 sıkım köfte,üç turşu, küçük kase salata,tadımlık pasta, bir firinda sigara börek ,

Akşam 6 da

Bir buçuk Trabzon hurması,bir erik
Akşam yürüyüş 11 bin adim
Bu köfte bildigimiz etli bir köfte degil mi 😅 kusura bakma Elbistan'da algilarim bozuldu , kisira "kıyma " dedikleri ve bulgurdan icli köfte yaptiklari icin et köfte diye yeni bir tanim vardi 😆şimdi sen de sıķım falan deyince gözümde cig köftemsi şeyler canlandi :KK45:

Eklentiler

• IMG_20241008_084221.jpg
    IMG_20241008_084221.jpg
    35,5 KB · Görüntüleme: 3
Bu köfte bildigimiz etli bir köfte degil mi 😅 kusura bakma Elbistan'da algilarim bozuldu , kisira "kıyma " dedikleri ve bulgurdan icli köfte yaptiklari icin et köfte diye yeni bir tanim vardi 😆şimdi sen de sıķım falan deyince gözümde cig köftemsi şeyler canlandi :KK45:
yoo baya çiğ köfte bi sonraki mesajında yazıyor kız ahahaahha sen elbistanda mı yaşıyorsun

yoo baya çiğ köfte bi sonraki mesajında yazıyor kız ahahaahha sen elbistanda mı yaşıyorsun
7 yil yaşadım . evet mesaji sonra okudum ama ilk mesajda köfte yazmış 🤣 sıkım deyince acaba cig kofte olabiler mi dedim? Yok dedim olamaz, yapmaz Kemalim , sali aksam yemez dedim :KK70: yemiş @tomrs😅

sagol kuzum :KK60:

hala atmadılar seni demi :KK53::KK53::KK53:
gerci artık tek degilsin nurovic te 4 lere düstü zalımmm:KK70::KK70::KK70::KK70:
ayy alıp alıp geri geliyorum neydem kız grup motivasyonu harika cidden eğlenceli arkadaşıl kurduk burda hepimiz sankimm ne biliyim toplanıp bir araya geldiğimiz arkadaş grubu gibi bende aranızda fasulye gibi takılıyorum işte :KK53: :KK53:

X