Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bu köfte bildigimiz etli bir köfte degil mi 😅 kusura bakma Elbistan'da algilarim bozuldu , kisira "kıyma " dedikleri ve bulgurdan icli köfte yaptiklari icin et köfte diye yeni bir tanim vardi 😆şimdi sen de sıķım falan deyince gözümde cig köftemsi şeyler canlandi :KK45:

😂 çiğ köfte canm etle degil domates sosuyla yoğuruyorum, komsularla fiks menumuzdur😍Elbistan da bulundun mu sen canm ,

LenaG LenaG nurovic nurovic
Günaydın kızlar🤗
Cumartesi 77.60
Bu gün 77.10
Fark -0.500😃

Ay kızlar dengelemek gerçekten çok önemliymiş bu hafta onu iyice anladım.

Cumartesi utancımdan menümü yazamadım🫣
Salam
Halka tatlı
Haşlanmış et
Sarma falan yemiştim

ama pazar gününden başladım hafif beslenmeye ve bu gün meyvesini aldım😃inşallah hep böyle güzel sonuçlar alırım
Niye yazmadın halka tatli tulumba simit yazdim diye bütün şimsekleri ben cektim:KK67:
Ikimiz yazsaydik daha iyi olurdu belki🤭 suc ortagi olurduk😜
Tebrik ederim guzel gitmiş. Bence sen de yiyerek zayifliyorsun yemezsen gitmiyor🤔

ayy alıp alıp geri geliyorum neydem kız grup motivasyonu harika cidden eğlenceli arkadaşıl kurduk burda hepimiz sankimm ne biliyim toplanıp bir araya geldiğimiz arkadaş grubu gibi bende aranızda fasulye gibi takılıyorum işte :KK53: :KK53:
sen kırmızı elma oldun artık panoya asıldın alsanda versende biz seni oyle biliyoruz :KK36: :KK36:

okuma başlayana kırmızı kurdela eger hızlı okuyorsa beyaz kurdela verilirdi sen ikisini aldın yakana taktın :KK53::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

masallah cok guzel verdin arkadaşım aynen burda beraber takılıyoruz hayat oldukca karmaşık en azından kendi bedenimize iyilik yapıyoruz cabalıyoruz burda herkes iradesiyle savasıyor sonra takımlar girince işin içine o motivasyonda geliyor 🔥🔥

ben kahvaltı tabagımı sunum icin degil sırf ordaki marulu yiyeyim baska ekmek yemeyeyim diye atıyorum yoksa irademe gercekten sahipcıkamiyorum ekmek konusunda
Beyaz ekmege her kahvaltigi koyup lokma lokma yemegi severim. O tabagı yapınca oyle olmuyor tam bugday ekmegi ve marul ile yiyorum bana cok iyi geliyor

1000166537.jpg
1000166771.jpg
dünkü menüm çok aktif olamadım çocuklarım hastaydı Kaptanım nurovic nurovic LenaG LenaG Jou Jou

Niye yazmadın halka tatli tulumba simit yazdim diye bütün şimsekleri ben cektim:KK67:
Ikimiz yazsaydik daha iyi olurdu belki🤭 suc ortagi olurduk😜
Tebrik ederim guzel gitmiş. Bence sen de yiyerek zayifliyorsun yemezsen gitmiyor🤔
sesli güldüm buna yaa
aşırı haklısın :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

sen kırmızı elma oldun artık panoya asıldın alsanda versende biz seni oyle biliyoruz :KK36: :KK36:

okuma başlayana kırmızı kurdela eger hızlı okuyorsa beyaz kurdela verilirdi sen ikisini aldın yakana taktın :KK53::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

masallah cok guzel verdin arkadaşım aynen burda beraber takılıyoruz hayat oldukca karmaşık en azından kendi bedenimize iyilik yapıyoruz cabalıyoruz burda herkes iradesiyle savasıyor sonra takımlar girince işin içine o motivasyonda geliyor 🔥🔥

ben kahvaltı tabagımı sunum icin degil sırf ordaki marulu yiyeyim baska ekmek yemeyeyim diye atıyorum yoksa irademe gercekten sahipcıkamiyorum ekmek konusunda
Beyaz ekmege her kahvaltigi koyup lokma lokma yemegi severim. O tabagı yapınca oyle olmuyor tam bugday ekmegi ve marul ile yiyorum bana cok iyi geliyor
Canımmsin yaa uzunca da yazmışsın kurdelalarin en güzelleri size de takılsın çıpcitir kızlar olalım hepimiz inşallah canımm benimm aminnn🤲🏼🤲🏼🤲🏼😍 ama bende ekmeksiz tamamen yapamıyorum illa iki üç dilimde olsa var gün içinde en azından tam buğdaya kaçarak yemeye çalışıyorum bende

Canımmsin yaa uzunca da yazmışsın kurdelalarin en güzelleri size de takılsın çıpcitir kızlar olalım hepimiz inşallah canımm benimm aminnn🤲🏼🤲🏼🤲🏼😍 ama bende ekmeksiz tamamen yapamıyorum illa iki üç dilimde olsa var gün içinde en azından tam buğdaya kaçarak yemeye çalışıyorum bende
aminnnnn hepimiz şöyle çıtırlar ligi olalım koruyalımmm :KK73: :KK73: :KK73: :KK73: :KK73: :KK73: :KK73: :KK73: :KK73: :KK73: :KK73: :KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:

İyi akşamlar kızlar 2 gundur ugrayamadim buraya bedenen iyiyim ama ruhen cokusteyim su katledilen 2 kız cok etkiledi ya hic bi sekilde can almanin bi anlasilir tarafi yok tabiki ama bi cinnet anı diyip öldürmek farklo planlayarak vahşice parçalamak dahası bi annenin sahit oldukları cok fenayim bugun yine tüm gün salak salak yattım 🙄
6 Ekim Pazar
Abartmadan pazar kahvaltisi yaptim
Öğle cayla bi iki kurabiye yedim
Aksam salata ve balikti menüm
Yemekten sonra yarım kocan köz mısır
Su 1.5 anca olmustur evde degildik yanima su almayi unutmusum cok içemedim
Spor yok
7 Ekim Pazartesi
Kahvaltı

Domates,salatalık
Peynir, zeytin
2 dilim ekmek
1 bardak süt
Öğle
1 bardak süt
Yarım yufka peynir
3 dilim kavun
Akşam
Salata
Firinda az yağlı sebze
1 yk yoğurt
1 dilim kavun
Su 1.5 lt
Spor yok
nurovic nurovic LenaG LenaG
Hepimiz çok etkileniyoruz çok çok kötü günlerden geçiyoruz. Allah sonumuzu hayır etsin. Çocuklarımızı korusun, iyi insanlarla karşılaştırsın .
cumartesi ; 72.0
bugün 71.8
fark ; -200
🤗🤗🤗🤗🤗🤗
Efenin_Annesi Efenin_Annesi nurovic nurovic LenaG LenaG
❤️🤗♥️
Gunaydın hanımlar🌹
sabit çıktım 67.5
❤️🤗♥️
7 Ekim menü
07.30 2 bardak limonlu su
09.30 1 fincan kahve 2 hurma
10.30 kefirli smoothie, yarım dilim peynir 3 zeytin
12.30 1 köfte 3 közlenmiş biber 1 dilim ekmek 1 fincan süt artırıcı bitki çayı
16.30 1 mandalina, 6 badem 1 fincan süt artırıcı bitki çayı
18.30 5 kaşık kuru fasulye, 1buyuk kase yoğurtlu mor lahana salatası, 1 dilim ekmek
20.30 yarım kaşık un helvası
3 litre su spor yok emzirmeye devam
Afiyet olsun canım 🌸 un helvası emzirdigin için affittim😚
Günaydın kızlar cumartesi 94.65 bugün 94.75kg +100 gr. 1 yıldır 94kg da takılıyorum. Bu hafta kırmaya calisicam 😔 nurovic nurovic LenaG LenaG
Kırarsın sen, ben sana yürekten inanıyorum.♥️🤗♥️
Kilo bildirimim
Cumartesi 72.3
Bugün 72.5
Fark +200

Sanki direnc kilolardaymışım gibi :KK43:
Olabilir canım uzulmek yok biz kazanacağız gün sonunda ♥️🤗♥️
Günaydın kızlar🤗
Cumartesi 77.60
Bu gün 77.10
Fark -0.500😃

Ay kızlar dengelemek gerçekten çok önemliymiş bu hafta onu iyice anladım.

Cumartesi utancımdan menümü yazamadım🫣
Salam
Halka tatlı
Haşlanmış et
Sarma falan yemiştim

ama pazar gününden başladım hafif beslenmeye ve bu gün meyvesini aldım😃inşallah hep böyle güzel sonuçlar alırım
Harikasın dostum tbk ederimmmm♥️🤗♥️
7 Ekim pazartesi
11.00 kuru kayısı 2 adet kahve
14.00 2 erik 1 elma
17.00 1 erik 1 mandalina
19.00 1 kase mercimek çorbası
Birazda Antep fıstığı fındık
Su 2.5 litre
5 bin adım
Kız naptın sen çok az değil mi canım 🫣
5.10 cumartesi 84.3
8.10 salı. 83.5
fark -0.8 kg :KK73: :KK73: :KK36: :halay:

nurovic nurovic
LenaG LenaG
Wuuuuuuuuuuu yakıyorsun ama sen harikasın
Tbk ederim ♥️🤗♥️
Cumartesi 51.40
Salı 50.40
-1🥰 nurovic nurovic LenaG LenaG
Vay vay vay
Ayakta selam durup eğiliyorum önünde.
Canı gönülden kutlarım ♥️🤗♥️
Eki Görüntüle 3488019 Eki Görüntüle 3488021 dünkü menüm çok aktif olamadım çocuklarım hastaydı Kaptanım nurovic nurovic LenaG LenaG Jou Jou
Geçmiş olsun cnm benimde kız hasta :KK43:
Sabit olmak da çok iyi canım üzülme sakın ♥️🤗♥️
Cumartesi 65.05
Salı 64.90
-150 Gr
Tbk ederim ♥️🤗♥️
Çok guzellll
Afiyet olsun guzzum 💞

X