Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kendime rakip ariyorum var mi bana yan bakan81.7 yim , bu hafta 1 kilo vererek 80.7 olabilirim, 80.5 da fena olmaz. Dengelemek , yiyerek zayiflamak, 5-10 bin adim yuruyus yapmak , günu erken kapatmak planlarim. Belki bu hafta ağırlık da kaldırırım (3-4 hareket )

Adaylarimi bekliyorum

Pes etme duraklama dönemi dedir toparlan ve ilerleyelim ,arada tokezliyebiliriz canm pes etmwden devam
İnşallah cnm evet bugün meyve sebze alışverişi yaptım.hafta içi adamakıllı kahvaltı yapıp işe gitmek istiyorum uykumu asla bozmamaliyim geç uyursan çok yorulursam strese girersem.kendimi ihmal eder su icmezsem bunlar etkiliyor
Muhakkak daha olumlu düşünmem lazım inşallah

Ben seve seve rakibin olurum tomrs ilede paslaşıyoruz hatta spor varsa rekabetin içinde bende başlarım senin sayende

Ben varım

Afiyet şifa olsun
Allah kolaylık versin ikisi oynamıyor mu

Çok iyi canm bende suyu ihmal ediyorum, hem iştah da kapatıyor ,hadi kolay gele

İyi akşamlar
10:00 1kuru yufka ve 1yufkanım 4/1 i ile peynirli yumurtalı az tereyağlı börek 5 aydır olmayan bugünlük birkaç bardak az şekerli çay 12zeytin, peynir

15:00 1elma ve 1büyük kupa şekersiz sade granül kahve

19:40 1kase brokoli çorbası, 2servis kaşığı az yufka ya dökülü bulgur pilavı, 1küçük kase cacık, 3ceviz, 1avuç içi ıslak kek, 1yk.köz salata, şekersiz çay

Su 2.5 litre

LenaG
nurovic hayırlı olsun kaptanım ♡

Yanlışmı etiket yaptım
ben nerelerdeyim kimlerdenim kimin kızçesiyim

Ellerine sağlık canım
Bu hafta kim hangi kilo grubunda listesi yapmadın mi
70 ler Ligi'nde kimler var bakayım dedim
Rahata ne çabuk alisiyoruz yaa iyi ki varsın

Güzel de neden kıymadan yapmadı yağlı diye mi?
Bunlar özel tarifler bence. Veganlar icin olabilir glutensiz diye olabilir. Kurufasulye yemekten , piyazdan , barbunya pilakiden pek farki yok. Hsmburgerde problem , beyaz ekmek, yeşillik azligi , yanindaki kola ve patates. Yap izgara köfteni koy tb ekmegin icine, yanina ayran , salata misss

Bugün bir kaçamak yaptım ve bitti,haftayı çok çok iyi geçirmem lazım takıldım kaldım 70 Dr nerdeyse 10 gündür aynı kilodayım sinirm bozuldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…