Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Birebir aynısı biliyormusun orda çığlık kıyamet 5 dk sonra normale dönüş okul çıkışları güzel ben okulu sevdim gelicem hatta bugün kalıyimmi biraz daha dedi ben şokk tabii okulun köşeyi döndük cıkss ben gitmiycem oyy ben nerelere gidemm bide heveslii kitabı yolda açtık anne bakk bu şu harf şu daa bu harff gözlerinin içide gülüyor kitabına bakınca nasıl bir girdap anlamdım gitti

Merhabalar, benim beslenme seklimi değiştirmem gerekiyor. Fazla kilom yok ama pek sağlıklı beslenmediğimi düşünüyorum. Yaşım 35 şu an her şey yolunda ama bu şekilde devam edersem sağlığım bozulabilir.
O yüzden bende buraya katılmak istiyorum.

21 gün aç karnına sarimsak yutmak istiyorum. Öncelikle yapmak istediğim ilk şey bu.
Hem cildim için Hem vücudumun güçlenmesi için. Faydasını çok duyuyorum bir defasında başladım 5 gün düzenli yaptım ve inanılmaz şekilde kendimi iyi hissettim. Bunu buraya yazıyorum ama herkese önermem herkes kendi vücudunu daha iyi tanır kimisine ters tepebilir. İhtiyacı olan yapmalı sadece diye düşünüyorum.

Herkesin böyle dönemleri oluyor canım. bu ara birçoğumuzda var sanırım yazmak istwrsen yaz dinleriz çözüm bulmaya caluşırız

Ben bu gün hiç su içmedim normalde hiç böyle değilim ben neler oluypr bana
1.5 litrelik şişe su satin alip o koca siseden su içmek beni mutlu ediyor. İshal atlatiyorsun su icmen de lazim
Hos geldin günlük menülerini muhakkak paylas. Sarımsak da haklisin. Mide rahatsızlığım yok ama ac içersem hem midem agrir hem de tansiyonum düser. Yemekte yersem de uykum geliyor
Menunu muhakkak paylaşmaya çalış. Bence isin sırrı menüyü paylaşmak. Insan bunu nasil yazacagim diye bir utanıyor bir planlamaya gidiyor sanki yazinca baski altinda olup yiyemeyecegim , keyif alanayacagim saniyorum ama keyifli seyler de planlanarak az falso vererek yenilebiliyor

Aboww rakibem -400de benim onu yakalamam lazimtebrik ederim canim iyi oynayan kazansin
Teşekkür ederim rakibem ama buğun tongaya düştüm çok güzel karnımı doyurmustum komşum oturmaya çağırdı kısır yogurmus turşudur derken gitti akşamına yemeyi düşünmüyorum of of

Canım merhaba öncelikle hoşgeldin katılmana çok seviniriz. Takımlara girmeden hazırlıkta kalarak ama düzenli menü paylaşarak ve paylaşılanları takip ederek bir kontrol sağlayabileceğini düşünüyorum.

Senin ki daha seneye kreş yaşı ise bencede anlayacağı şekilde mantıklı bir açıklama yapıp okuldan almak. Gerçekten zor yıpratıcı bir süreç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…