Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım evet işe yarar ama o kadar sağlıksız birşey ki yapma bence ya böbreklere ciddi yük yani

Tartı bildirimimi utanarak paylaşıyorum
Cumartesi 72.4
Bugün 73.0
Fark +600
LenaG Fit mutlu anne
Hiiiç utanma falan yok bugün neredeyse hepimiz artıyız çok az eksi gelen var bu salı bir kaza raporu alalım bakalım c.tesiye kadar bir şekilde ilerleyeceğiz ama haftaya yeniden doğuşumuz olacak

Tamam kaptaniçem ama uyku düzeni en minimum 2 oluyor birde yola gidicem kardeşime ve onunla mezarlık ziyaretlerine ama tartı gününe göre ayarladım cumartesi tartılıp öyle çıkıcam yola birtek salı kardeşimde tartılıcam inşallah o oburların yanında kendimi şaşırmam

herşeyden azar azar

Evet canım doğru söylüyorsun

Kaptanımm bende telden giriyorum bilgisayarım yok evde birde ben de pek bilmiyorum bu tabloyu hakkını helal et uğraşıyorsun bizimle sibel_84 canım senin sonuçların nasıl merak ettim seni
Canım dün Doktorda idim. Atoma gerek yok dedi. İlaç tedavisi uygulayacaklar. Levitron yeterli gelmiyor dedi 125 mg cikardi. Şimdi bir onkoloji doktoru buldum ona da gösterip ilaca başlayacağım inşallah. Sen nasıl oldun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…