Popüler Konu LenaG ile MasterFit

LİG SIRALAMASI

60' LAR LİGİKİLO70'LER LİGİ KİLO
@Azmet525564.35 G Goklerce 70.40
tomrs tomrs 65.20@leyl7672
@trueliving_65.55@Jou72.30
@Deltavealfa66.20 Sitare55 Sitare55 72.80
@Nergis 3566.60@Tesnim190372.90
@Makaron2367.60@bluegreeneyes73.70
@Lavinia_9867.60@Beklenen275.50
@Boncuk230767.85 gezegenfeza gezegenfeza 77.40
@sibel_8469.50@Asya8978.10
80' LER LİGİKİLO90'LAR LİGİKİLO
@Tutku4481.80 LenaG LenaG 90.45
Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus 83.70@Lotus123492.60
@Beyaz leylak84.60@Efenin_Annesi98.90
@Cakinin Gelini85.10
ALTIN LİG KİLOÇITIRLAR LİGİKİLO
@nurovic51.75
malahit malahit 55.60
TÜY GİBİ HAFİF LİGİKİLO
@yosunlupapatya49.50
🌟🌟 Herhangi bir yanlışlık gördüyseniz bildirin canlarım :KK68:
🌟🌟Lig tablosu etap sonunda (21.09.2024) sadece bildirim yapan arkadaşlarımızı kapsamaktadır.
Eline emeğine sağlık canım ☺️ ❤️
Menüyü yazayım da dizimi izleyeyim.
Kahvaltı öncesi türk kahvesi+incir
Kahvaltı
3 mantar
2 biber
2 yumurta ile omlet
Ara öğün
1 türk kahvesi+15 adet soslu mısır (ödül gibi birşey oldu)
Akşam
1 küçük kabak
2 kaşık yoğurt
Dereotu
1 ceviz
Yemek sonrası bir dilim tarçınlı ananas
Gün boyu Dukan yaptım ictim.
LenaG LenaG Sitare55 Sitare55
Adimsayim rekor kirdim18900
Üç litre suyum tamamdır.
Akşam özellikle şahane olmuş ❤️😍

İyi akşamlar

Bugün c.tesiden mütevellit biraz kaçırmış olabilirim 🤭

Sabah 2 kupa kafeinsiz yağsız sütle filtre kahve

Kahvaltı 11:30 2 haş.yumurta,1 doamtes,1 salatalık,7 zeytin,40 gr beyaz peynir,1 dilim tbe ama sanırım 2 dilime denkti ,çay (1 tk ballı)

Ara 15:30 10-15 fındık,4 parmak kalınlığında (sadece yulaf,muz ve yumurta ile yaptığım rafine şekersiz ) kek üzeri 1 tk bal,kahve

Aralarda açık çay

Akşam geçe kaldı 20:00 6 yk nohut yemeği,3 yk pilav,3 yk yoğurt

4 lt su
8000 adım

Sitare55 Sitare55

iyi akşamlar kızlar. kaç zamandır düzenli gelemiyorum. kilo bildirimlerini bile unuttum. çok yoğun geçiyor günlerim. diyet de yapamadım. ama bugün dedim en azından buraya menü yazarsam azcık ayarlı olurum. sizleri de özledim. bakalım yapabilecek miyim :KK51:

Kaptanım tebrik ederimm ❤️❤️ Menümü yazayım hemencecikk
Sabah 11:30
4 yemek kaşığı menemen
1 küçük domates
1 küçük salatalık
Biraz yağsız kuru çeçil peynir
3 tane yeşil zeytin
2 küçük dilim kavun
1 avuç içi çekirdek

Ara 15:30
1 nektarin
2 tane ince çavdarlı karabuğdaylı grissine
1 tane raffaello (60kalori)
2 ceviz

Akşam 18:30 ( atışmalıklar tıkadı. 2 gündür akşam yemeği yemeyince de alıştı vücudum)
3 kaşık çoban salata
1 tavuk butun yarısından daha az yedim

Su 2 lt
7700 adım

Sitare55 Sitare55
LenaG LenaG
Mthn83 Mthn83

Son düzenleme:
iyi akşamlar kızlar. kaç zamandır düzenli gelemiyorum. kilo bildirimlerini bile unuttum. çok yoğun geçiyor günlerim. diyet de yapamadım. ama bugün dedim en azından buraya menü yazarsam azcık ayarlı olurum. sizleri de özledim. bakalım yapabilecek miyim :KK51:
Hoşgeldin canım yaparsın yaparsın dikiş işleri nasıl gidiyor mesela jean bir etek çok güzel olurdu ❤️

Ay iyiki aldın kaptanım. Ben yine kendimi hazırlıkta unutmuşum😂🫣yemekli misafirim var. Şimdi onlara çay çerez tatlı hazırlıyorum takımlara girdiğimi görünce yemeyeceğim 😃belki ucundan tadına bakardım ama vazgeçtim
Kiz o halka tatli ile ozdeslestin bende unutamiyorum. Onu erken saatte yiyip sonrasinda yediklerinle sporla dengelemek ayrı bir maharet. Dedim ki asya yapar:KK19:

Hoş geldin canım 🥰
İyi akşamlar

Bugün c.tesiden mütevellit biraz kaçırmış olabilirim 🤭

Sabah 2 kupa kafeinsiz yağsız sütle filtre kahve

Kahvaltı 11:30 2 haş.yumurta,1 doamtes,1 salatalık,7 zeytin,40 gr beyaz peynir,1 dilim tbe ama sanırım 2 dilime denkti ,çay (1 tk ballı)

Ara 10-15 fındık,4 parmak kalınlığında (sadece yulaf,muz ve yumurta ile yaptığım rafine şekersiz ) kek üzeri 1 tk bal,kahve

Aralarda açık çay

Akşam 6 yk nohut yemeği,3 yk pilav,3 yk yoğurt

4 lt su
8000 adım

Sitare55 Sitare55
Afiyet olsun canım ❤️
Ayy lenamın menülerini özlemişim ilk elin günahı olmaz kaptanım yarın harika bir sebze öğünü yapalıö hem sen hem ben 🥳

4 yemek kaşığı menemen
1 küçük domates
1 küçük salatalık
3 tane yeşil zeytin
2 küçük dilim kavun
1 avuç içi çekirdek

1 nektarin

Akşam 18:30 ( atışmalıklar tıkadı. 2 gündür akşam yemeği yemeyince de alıştı vücudum)
3 kaşık çoban salata

Su 2 lt
7700 adım

Sitare55 Sitare55
LenaG LenaG
Mthn83 Mthn83
Cumartesiye yakışır bir menü canım afiyet olsun 🥰

İyi akşamlar kızlar
21.09.2024 Cumartesi
10:45 1 yufka ekmeğinin 4/3 ü ile börek (yufka küçük) yarım kk. peynir, 5 zeytin, şekersiz çay

18:00 Akşam yemeği
Avuç içinden biraz büyük lavaşa sarılı döner, 1 kase tarhana çorbası, 6 yk. Yoğurtlu sütlü biber yemeği,
10 adet üzüm

19:00 3 erik, ve şekerli kremalı filtre kahve
(4.5 ayda ilk)
Su 3 litre
LenaG LenaG Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus
Yoğurtlu, sütlü biber yemeğini merak ettim 🤔

Söz bu hafta inicem

Bugün biraz cozuttum ama yarın tam gaz devam
Sabah
Yarım simit
Peynir zeytin kahvaltı lik acı sos
Pgle
2 ceviz
Yarım avuç leblebi
Akşam 19
Dışarıda idik oğlum uğraşma dedi dışarı çıkardı
1 porsiyon kaşarlı köfte
Biraz lavaş
2 sıkım çiğ köfte
Mezeler
2 çatal künefe
Su 2.litre
Spor 5.bin adım
Ay yazarken utandım özür dilerim ama yarın sabah erkenden kalkıp yürüyüşe çıkıp devamm
LenaG LenaG Sitare55 Sitare55
Cumartesi keyif günümüz canım (ya izninle abla diyebilir miyim çok içimden geldi) afiyet olsun ❤️
İyi akşamlar kızlar
21.09.2024 Cumartesi
10:45 1 yufka ekmeğinin 4/3 ü ile börek (yufka küçük) yarım kk. peynir, 5 zeytin, şekersiz çay

18:00 Akşam yemeği
Avuç içinden biraz büyük lavaşa sarılı döner, 1 kase tarhana çorbası, 6 yk. Yoğurtlu sütlü biber yemeği,
10 adet üzüm

19:00 3 erik, ve şekerli kremalı filtre kahve
(4.5 ayda ilk)
Su 3 litre
LenaG LenaG Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus
Afiyet olsun canım ❤️ sen trakyalı olabilir misin 🙏 yoğurtlu sütlü biber falan 🥰

Üzülmek ve kızmak bu süreçte işe yaramıyor canım söule bir silkelen ve kendine ekim 1 hedefi koy.
Bak dün bir arkadaşla görüştüm daha yeni başladığım zamanlarda beraber yürümüştük iki sabah mı ne? O zaman demişim ki ona ekim başına kadar bi 12 kilo vermek istiyorum demişim. Bugün ekime 9 gün var ve ben 13 kilo verdim. Kendine inan ve uygula canım. süreci yorma kendini hiç yorma 🥰
Çok teşekkür ederim tebrikler çok güzel gitmis tammdr kaptanım ben de kendime yarın için start verdim elimden geldigince yapacağım önceliğim ekledigim kiloyu vermek 1 ekime kadar 🤗 bugünlerde eve boyama yapayoruz of çok zormuş beni sporumu da çok kisitladi ,zorlayacagim kendimi

malahit malahit ben seni biraz daha az tanıyorum tanışalım mı 🫣 yaşın kaç boyun kaç evli msin calışıyor musun çocuğun var mı? Dün akşam ki sohbetlerinizi okudum kendin için yakın zamanda ne yapmahı planlıyorsun :KK60:

Haftaya tartilar bir belli oldun Sitare55 Sitare55 daha cooook dizlerini dövecek degil mi 😁
Evet 😂
Salı tartıma bakma, haftada bir ödem atıcı hap kullanıyorum, cumaya denk getirip cumartesi eksi geliyorum 🥰
Salı günü biraz fazla çıkmam seni korkutmasın, uzun zamandır ödem problemim var, yaklaşık 2 senedir lenfödem var.
Karmakarışık benim bünye 🥴

Hoşgeldin 🥰🥰

4 yemek kaşığı menemen
1 küçük domates
1 küçük salatalık
3 tane yeşil zeytin
2 küçük dilim kavun
1 avuç içi çekirdek

1 nektarin
2 ceviz

3 kaşık çoban salata

Su 2 lt
7700 adım

Sitare55 Sitare55
LenaG LenaG
Mthn83 Mthn83
Gayet güzel olmuş ❤️ afiyet olsun

X