Popüler Konu LenaG ile MasterFit

canım nasıl oldun oğlun nasıl oldu iyi misiniz tekrardan çok geçmiş olsun dün için ne yedin kendini daha iyi hissediyorsan eğer yazabilir misin.
Canım erkek kardeşim bir kaza geçirdi ve süreç henüz belli değil. Bunu yazmak için girdim. Çok sarsıcı bir süreçten geçiyoruz

Ayy nasıl güzel görünüypr afiyet olsun canım

Tomrs bak sopayı elime alacam hee
Kız artı geldin bu gözler mısır görüyor tarhana görüyor cekirdek görüyor.
Afiyet olsun canım
Teşekkür ederim kaptanim disardqydim 5 bin adım attım sabahta uyanınca yarım saat spor etmiştim. Şimdi eve geldim 6 tane çiğ fındık yedim cocuklari uyutuyorum.onlar uyusun yemeklerini hazırlığa o pisine kadarda youtube dan biseyler açıp yine spor yapacağım dünkü artılarıma elveda etmiş olarak uyandım bu sabah cumartesiye sıkı hazırlanıyorum beni merak etme diye bildirmek istedim haa 1 fincan da okula gitmeden önce kahveictim turk kahvesi
İlk öğünüm nasıl açım Eki Görüntüle 3480397
Jou Efenin_Annesi sizinkiler kadar süslü tabağım yok okul ortamında öğretmen azığı
Gayette güzel kaptanım afiyet bal olsun
Sarmadan 2 tane tavuklu salatadan2 kaşık al fırın sebzeler kabak yoğunluklu olsun kaptanım daha dengeli olur

Zaten çörekten 4-5 tane yememek için mercimek çorbası içtim

Hahaha evett oruç tufuyoruz nese kalkemde kahve içem halsizlendim

bir rapor vereyim de kendime geleyim
yemek yapıldı
odalar toplandı
alısveris yapıldı
mutfak toparlanacak
çöpleri duzenle
spor yapilacak
büyük kızımla aktivite

bacaklarımin incelmesini istiyorum keske en bastan ölçseydim kendimi
bu Cumartesi komple ölçüm yapıcam insa
biraz motivasyona ihtiyacım var

Ayy sormaa 2 ay sonraek gıdamız olcak ben teli elime bile alamam birde mutfaktan cıkmam evim orası
Oo hadi bakalım yaptığın şeyleri severek yer minik inşAllah da cabana değer
Afiyet olsun bence güzel
Sabah ki patates ya da ekmeğe fazla olmuş diyecektim ki öğleyi atlayarak sadece akşam oğünü yapacakmışsin onu görünce güzel geldi menün afiyet olsun
Afiyet olsun canım az karbonhidrat kaçmış ama
Evet bugün karbonhidrati mümkün mertebe az yemeye çalışacağım
Vallahi çok iyi menü afiyet olsun
Canım erkek kardeşim bir kaza geçirdi ve süreç henüz belli değil. Bunu yazmak için girdim. Çok sarsıcı bir süreçten geçiyoruz
Çok geçmiş olsun

Kolay gelsin cidden ölcum çok moral veriyor almak gerek

Kaptanım suyun 1.5 u geçti, 2 fincan yeşil çay içildi, diyet dışına çıkılmadi

Kendi pek iyi sayılmaz. Ama kazadan dolayı hapse de girebilir
Canım çok geçmiş olsun, Allah korktugunuza ugratmasin

Kaptanım suyun 1.5 u geçti, 2 fincan yeşil çay içildi, diyet dışına çıkılmadi

Canım çok geçmiş olsun, Allah korktugunuza ugratmasin
su çok iyi canım diyet dışına çıkmadığın içinde ayrıca tebrik ederim seni menü nasıl canım belli mi seninde belli ise yazabilirsin akşam ile birlikte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…