Popüler Konu LenaG ile MasterFit

LenaG LenaG Sitare55 Sitare55
Kaptanlarım saklarsam rahat edemem bugün regl öncesi krize girdim zaten malum menopoz durumları ama yinede gelmeye çalışıyor sağolsun kendileri birde stres 2 buçuk aydır bitmeyen uzayan bir tadilat daha geçen ay taktırdığımız dünde parke lerin kabarması stresten eşimlede kavga ettik yani ben bugün kısacası çozuttum 4 buçuk ayda böyle birşey ilkkez başıma geldi 600 kalori lik bisküvi yedim çikolatalı kahveyle birlikte zaten benim günlük aldığım kalori bebek beslenmesi diye geçiyor yani sağlıksız bugün 1000 belki 1200 kalori almışımdır hesap etmedim yemeklerim hep yağsız vs. şimdiden söyleyimde rahatlayım sitare kaptanım 900 gr. Olmaz ama kesinlikle artı gelmicek Allah'ın izniyle bugün için özür dilerim önümüzdeki 3 gün bugün ki durumu fazlasıyla telafi edicem 🙏

Kaptanlarım saklarsam rahat edemem bugün regl öncesi krize girdim zaten malum menopoz durumları ama yinede gelmeye çalışıyor sağolsun kendileri birde stres 2 buçuk aydır bitmeyen uzayan bir tadilat daha geçen ay taktırdığımız dünde parke lerin kabarması stresten eşimlede kavga ettik yani ben bugün kısacası çozuttum 4 buçuk ayda böyle birşey ilkkez başıma geldi 600 kalori lik bisküvi yedim çikolatalı kahveyle birlikte zaten benim günlük aldığım kalori bebek beslenmesi diye geçiyor yani sağlıksız bugün 1000 belki 1200 kalori almışımdır hesap etmedim yemeklerim hep yağsız vs. şimdiden söyleyimde rahatlayım sitare kaptanım 900 gr. Olmaz ama kesinlikle artı gelmicek Allah'ın izniyle bugün için özür dilerim önümüzdeki 3 gün bugün ki durumu fazlasıyla telafi edicem 🙏
Dönemsel oluyor ben de bugün tost kek yedim az az 750 kl aldım toplam biraz spor da yaptım yemesem daha hızlı kilo gider tabi ama o kadar da olmuyor bende ya
Bünye istiyor alışmış karbonhidrata😅

İyi Akşamlar
17.09.2024 Salı
10:30 2h.yumurta, 7zeytin, 1kk.peynir, domates, 1tk.sos

4 erik, 600kalorilik bisküvi, 1kupa çikolatalı kahve,
18:00 Akşam yemeği
2 mini dolma pirinçsiz, birkaç kaşık yoğurt, yağsız domates pişirdim üzerinede 1 yumurta kırdım doymadım ayrıca 1 domates yedim
3 litre su
Adım 8689

Eklentiler

• 1000019486.jpg
    1000019486.jpg
    52,3 KB · Görüntüleme: 5
Dönemsel oluyor ben de bugün tost kek yedim az az 750 kl aldım toplam biraz spor da yaptım yemesem daha hızlı kilo gider tabi ama o kadar da olmuyor bende ya
Bünye istiyor alışmış karbonhidrata😅
Bugünlük oldu olan stresten nasıl yediğimi anlayamadım bile 4.5 ayda ilk kez böyle birşey oldu iyi ki bugün salı 3 gün telafi edicem bu durumu 🥺

Cumartesi ödül günü ne yiyelim canım sen seç beraber aynı şeyi yiyelim pazartesi diyetisyene gideceğim çok kaçırmadan ne önerirsin 🥰
Valla canım LenaG LenaG kaptanımız geçen hafta uyardı biliyorsun, tek öğünde yiyin ödülünüzü diye. Ben büyük ihtimal dondurma yerim gibi. Ama sen pasta ye bence benim yerime de al bı çatal 😂

Valla canım LenaG LenaG kaptanımız geçen hafta uyardı biliyorsun, tek öğünde yiyin ödülünüzü diye. Ben büyük ihtimal dondurma yerim gibi. Ama sen pasta ye bence benim yerime de al bı çatal 😂
Ben niye pasta kız evet Lena kaptanımızi dedigi gibi sadece bir öğünü kastetmiştim bende kız 🧡

Çıktı canım dr baktı genç kız gibi damarların var dedi bişicik yokmuş ritim de takipte olacağız ilaç vermediler bir de en önemlisi senin hemen hemen hemen kilo vermen lazım didi :mad:
Ayy kaptaniçem demek sonuç çıktıı bende onu yazıcaktım ayyy çok sevindim sen gerisini hiiç düşünme vericez o kiloları bak boşuna içtin o ilaçları eziyeti bu kadar stresten resmen yüzüm güldü şu yazıyı görünce tekrar çook geçmiş olsun :KK60:

nergiscim güldürdün beni yaa misafirlerine ne hazırladın bakimm sende yiyor musunn:dondurma::KK53::KK53::KK53::KK53:ye ye kaptanın görmez duymaz ahahah:sus::sus::sus:
Hiç bir şey yemedim çünkü çat kapı geldi 3 komşu geldi apt.da sorun vardı o yüzden sadecee kahve yaptım kahve kaynarken bende sizinle kaynattım

Canım olsun stress de etkiliyor hem zaten çok yoğunsun sabit kalmak da iyidir hem daha c.tesiye çok var :KK60:

Tebrik ederim çok güzel eksiii :halay:

Tebrik ederim canım eksin çok iyi :super:

Hoşgeldin canım tartı fotonu at hazırlığa ekleyeyim c.tesi direk listeye alırım :KK200:

Tebrik ederim canım :KK200:

Kuruyemiş ve firiğe çare bulsak olcak bu iş :dua:

Halloldu canım ilaçlı görüntüleme yaptılar biraz tuhaf hissettim afedersin sürekli altıma kaçırıyormuşum gibi oldu meğer öyle olması normalmiş :KK23:

Tebrik ederim canım güzel eksi :KK200:

300 gr cık c.tesiye püf olur gider :rapci:

Tebrik ederim canım salı günleri tartı fotosuna gerek yok c.tesi atman yeterli olur :KK200:

Sabit kalmak bazen iyidir ama c.tesiye güzel eksi gelecek :rapci:

tebrik ederim canım :KK200:

Vaay bu kiloda çok güzel eksiii tebrik ederim :KK200:

Çook güzel eksi tebrik ederim :KK200:

C.tesi belki lig değiştirir 70 lere geçersin hedeften sapma yoookkk başaracağız bu işiiii :rapci:

Canım senin menülere benim yorum yapmam lazım ama çok yoğun olup aynı zamanda kafam da yerinde olmadığından bakamadım buraya kusuruma bakma lütfen :dua::KK60:

Merhaba canım tebrik ederim :KK200:

Tartıyı unutmak nasıl birşey acaba abla yaa gece yatmadan ve gözümü açtığım gibi gidiyorum tepesine kafayı sıyırmak üzereyim tartıyla :KK14:

Afiyet olsun :KK200:

Canım çok geçmiş olsun :dua:

C.tesi güzel eksi bekliyorum moral bozmak yok :rapci::KK60:

Canım biraz 100-99-100-99 gibi olabilir bende de olmuştu takılma yola devammm :rapci:

Regl iken gayet normal yapacak bişi yok :KK60:

Ellerine sağlık
:KK200:
Sağol kaptaniçem bu günkü krizimi 3 gün çorba içerek telafi edicem 🤗🥺

X