Popüler Konu LenaG ile MasterFit

ama varya karnım hala gurulduyor kız yediğim de kesmedi demekki bugün akşam ne yesem diyorum şimdiden ama evde kuru fasulyem var önceden yaptığım kalan onu yerim sanırsam :olamaz: :olamaz: :olamaz:
Dun gece kendi kendime -500 u yakalarsam iki top dondurma yicem demiştim. 750 fark olunca şaşırdım ne yalan diyim beklemiyordum. Şimdi sen izin vermezsin bana dimi kaptanım :)

Dun gece kendi kendime -500 u yakalarsam iki top dondurma yicem demiştim. 750 fark olunca şaşırdım ne yalan diyim beklemiyordum. Şimdi sen izin vermezsin bana dimi kaptanım :)
yaa yeme yemee cumartesi yesen olmaz mıı sen böyle yazınca da kıyamıyorumm daa ama inan benim de canım acayip tatlı çekiyor inanırmısın bilmem ama fıstıklı helvalar olur ya dolaptan onun fıstığından alıp attım ağzıma zeytin çekirdeğinin yarısından daha küçükti sadece tat verdi mideye inmedi bile fıstık dişime takıldı ahahaha ama sana bırakıyorum kuuzm hani sen daha iyisini bilirsin :KK23::KK23::KK23:

Tebriklerr Y yosunlupapatya masalahh 40 lara adım attın helal olsun bende o metabolizma dan istiyorummm
Sitare55 Sitare55 canım kaptanım biz cumartesiye hazirlaniyoruz hiç merak etme
LenaG LenaG ilacsiz gecireceksin sanırım kiloyu da hiç dert etme sen oyle bir verirsin ki bu kilolar her türlü başa bela
Evde misafirler var merakdan girdim acelece baktım 🤪🤪mutfaktayim yakalanmadan gideyim
nergiscim güldürdün beni yaa misafirlerine ne hazırladın bakimm sende yiyor musunn:dondurma::KK53::KK53::KK53::KK53:ye ye kaptanın görmez duymaz ahahah:sus::sus::sus:

LenaG LenaG kaptanım teşekkür ederim bayadır verdiğim savaşın sonuna geldim evet haftasonuna kadar ekibimle devam edip mezun olucam kilo alır gerçi 2 3 haftaya dönedebilirim koruma ayarı yok sanırsam bende yedimmi baya tatlı yiyorum cünkü nurovic nurovic anlar beni bi tatlı aşığı olarak ama yinede herşey için teşekkür ederim:KK200: adet yerini bulsun yoksa ekibimdeki herkesi çokk seviyorum ama kurallarişte Efenin_Annesi Efenin_Annesi karşı takıma verip @bluegreeneyes seni alıyorum canım
Karşı takım çok şey kazanacak yosun.
Kaptanlığın için saol.
Sitare55 Sitare55 cumartesiye kadar senin icin elimden gelenin daha da fazlasını yapacağım düzenli menü ve spor bildirimi hemen bildirim olarak düşecek hemen hatta paylaşayım.

Dene bencee parkeye ben hiç güvenmem banyoda dursun yada fayans yere koy düz oldgunu anlarsın
Tamam kuzum 🥰
Bu yol uzun bir yol inişleri çıkışları oluyor hemen böyle kendini bırakma
Ama eninde sonunda gidecek o kilolar:anne:
Teşekkür ediyorum cnm toparladım toparladım elbette inişli çıkışlı olacak ama cumartesi ye ekstra hızlı hazirlaniyorum
Ayy buna şükür kızzz cumrtesi ye kadar güzel bi eksi gelelim inşaallahh 3 gunlük kabak yemeği devam
Bende baya yaptım kabağı 😅
Canım olsun stress de etkiliyor hem zaten çok yoğunsun sabit kalmak da iyidir hem daha c.tesiye çok var :KK60:

Tebrik ederim çok güzel eksiii :halay:

Tebrik ederim canım eksin çok iyi :super:

Hoşgeldin canım tartı fotonu at hazırlığa ekleyeyim c.tesi direk listeye alırım :KK200:

Tebrik ederim canım :KK200:

Kuruyemiş ve firiğe çare bulsak olcak bu iş :dua:

Halloldu canım ilaçlı görüntüleme yaptılar biraz tuhaf hissettim afedersin sürekli altıma kaçırıyormuşum gibi oldu meğer öyle olması normalmiş :KK23:

Tebrik ederim canım güzel eksi :KK200:

300 gr cık c.tesiye püf olur gider :rapci:

Tebrik ederim canım salı günleri tartı fotosuna gerek yok c.tesi atman yeterli olur :KK200:

Sabit kalmak bazen iyidir ama c.tesiye güzel eksi gelecek :rapci:

tebrik ederim canım :KK200:

Vaay bu kiloda çok güzel eksiii tebrik ederim :KK200:

Çook güzel eksi tebrik ederim :KK200:

C.tesi belki lig değiştirir 70 lere geçersin hedeften sapma yoookkk başaracağız bu işiiii :rapci:

Canım senin menülere benim yorum yapmam lazım ama çok yoğun olup aynı zamanda kafam da yerinde olmadığından bakamadım buraya kusuruma bakma lütfen :dua::KK60:

Merhaba canım tebrik ederim :KK200:

Tartıyı unutmak nasıl birşey acaba abla yaa gece yatmadan ve gözümü açtığım gibi gidiyorum tepesine kafayı sıyırmak üzereyim tartıyla :KK14:

Afiyet olsun :KK200:

Canım çok geçmiş olsun :dua:

C.tesi güzel eksi bekliyorum moral bozmak yok :rapci::KK60:

Canım biraz 100-99-100-99 gibi olabilir bende de olmuştu takılma yola devammm :rapci:

Regl iken gayet normal yapacak bişi yok :KK60:

Ellerine sağlık
:KK200:
Teşekkür ederim canım elbette olacak ben üstesinden gelirim

Karşı takım çok şey kazanacak yosun.
Kaptanlığın için saol.
Sitare55 Sitare55 cumartesiye kadar senin icin elimden gelenin daha da fazlasını yapacağım düzenli menü ve spor bildirimi hemen bildirim olarak düşecek hemen hatta paylaşayım.
Canım kızma bana inanki isteyerek vermedim senii sen yokken bile nekadar sordum ettim seni biliyorsun ben inanıyorum zaten sen eminim cumartesi en güzel eksileri göreceksin sadece kural gereği yapılan bişey yoksa senin menülerin gayet güzel ve harika bana gönül koyarsan çok üzülürüm inanki:cry::cry:

1000155453.jpg

Aksam yemegim kaptanim:KK28::KK28:
Sitare55 Sitare55
Jou Jou

Son düzenleme:
Canım kızma bana inanki isteyerek vermedim senii sen yokken bile nekadar sordum ettim seni biliyorsun ben inanıyorum zaten sen eminim cumartesi en güzel eksileri göreceksin sadece kural gereği yapılan bişey yoksa senin menülerin gayet güzel ve harika bana gönül koyarsan çok üzülürüm inanki:cry::cry:
Ben de diğer haftalarda jou 'ya çok sormuştum Kaptan nerede Kaptan çok sessiz aktif değil diye. Birkaç gün aktif olmam sessiz olmam pes ettim ya da artık kilo alma evresine geçtim anlamına gelmez. Hemen ilk gözden çıkan kişi olmak da hiç hoşuma gitmez ! Hem jou ile Çok yakın bir arkadaş olduğumu biliyorsun bunun için ikimizi aynı takımı aldığını söylemiştin. O bana destek oluyordu bunun da farkındasın ama ayırmayı tercih ettin bu beni daha da hırslandırır önemli değil.

Son düzenleme:
Ben de diğer haftalarda jou 'ya çok sormuştum Kaptan nerede Kaptan çok sessiz aktif değil diye. Birkaç gün aktif olamam sessiz olmam pes ettim ya da artık kilo alma evresine geçtim anlamına gelmez. Hemen ilk gözden çıkan kişi olmak da hiç hoşuma gitmez ! Hem jou ile Çok yakın bir arkadaş olduğumu biliyorsun bunun için ikimizi aynı takımı aldığını söylemiştin. O bana destek oluyordu bunun da farkındasın ama ayırmayı tercih ettin bu beni daha da hırslandırır önemli değil.
canım ne gözden çıkarması asla öyşe bir şey yok yanlış anlıyorsun cidden bunun için bana bu kadar alınacağını bilemedim ne olur kusuruma bakma cidden hepinize emeklerinize saygım sonsuz kırdıysam özürdilerim:KK43::KK43:

Sevgili Masterfit ailesi salı transfer hakkını kazanan kaptan Y yosunlupapatya olduuu :sampiyon::sampiyon::sampiyon:
çok tebrik ediyorum. (Kız çıtırlar ligi 50 daha güççük bir ligimiz yokk :dondurma:) Sitare55 Sitare55 kaptanım harika yarıştın tebrik ederim. Ayrıca her iki kaptanımın da yaptığı süper kaptanlık için teşekkür ediyorum. :KK60:

NOT: Kızlar Salı günleri de tartı günümüz bildirim yapanlara teşekkür ediyorum. :KK60:

C.tesiye harika eksiler diliyorum :dua:

Y yosunlupapatya
Cumartesi 50.75
Salı 49.95 :KK71::KK71::KK71:
Fark -0.800
Oran 1.576

Eki Görüntüle 3480132

Sitare55 Sitare55
Cumartesi 74.80
Salı 74.60
Fark -0.200
Oran 0.267

Eki Görüntüle 3480133

Masterfit 133.Etap 14.0917.09Fark
Kırmızı Takım
Y yosunlupapatya Kırmızı Takım Kaptanı50.7549.95-0.800
Oran1.576
sibel_84 sibel_84 70.8570.20-0.650
nurovic nurovic 51.9051.15-0.750
Jou Jou 72.7073+0.300
Efenin_Annesi Efenin_Annesi 99.90100.70+0.800
@trueliving_66--
@Goklerce71.1071.100
@irmaknehirgol67.70--
@Boncuk230768.9069.20+0.300
@malahit57.1057-0.100
@Azmet525565.2564.95-0.300
@Lotus123494.10--
Mavi Takım
Sitare55 Sitare55 Mavi Takım Kaptanı74.8074.60-0.200
Oran0.267
@Cakinin Gelini85.4085.400
@Tesnim190372.80--
@MAKE UP_63.8564.40+0.550
@Cicekbocekkaktus85.80--
@bluegreeneyes74.9074-0.900
@Nergis 3566.9066.20-0.700
@Tutku4482820
@Beklenen2[/USER]76760
@Deltavealfa66.8066.55-0.250
@tomrs64.3064.80+0.500
HAZIRLIK
@60kiloyum---
@Asya8978.5078.20-0.300
@Makaron2366.5066.20-0.300
@Bravequeen---
@Hallederiz---
@Fit mutlu anne (başlangıç 14.9.)85.25--
@gezegenfeza77.8080+2.200
LenaG LenaG 91.4091-0.400
@Safransari---
@leyl7672.30--
Eline sağlık canım benim.

yaa yeme yemee cumartesi yesen olmaz mıı sen böyle yazınca da kıyamıyorumm daa ama inan benim de canım acayip tatlı çekiyor inanırmısın bilmem ama fıstıklı helvalar olur ya dolaptan onun fıstığından alıp attım ağzıma zeytin çekirdeğinin yarısından daha küçükti sadece tat verdi mideye inmedi bile fıstık dişime takıldı ahahaha ama sana bırakıyorum kuuzm hani sen daha iyisini bilirsin :KK23::KK23::KK23:
Tamam tamam yemicem. Ayran aşı detoxuna devam bugün 2. Günüm yarin son o. Merak etme tam gaz devam :KK66:

X