Popüler Konu LenaG ile MasterFit

LenaG LenaG kaptanım teşekkür ederim bayadır verdiğim savaşın sonuna geldim evet haftasonuna kadar ekibimle devam edip mezun olucam kilo alır gerçi 2 3 haftaya dönedebilirim koruma ayarı yok sanırsam bende yedimmi baya tatlı yiyorum cünkü nurovic nurovic anlar beni bi tatlı aşığı olarak ama yinede herşey için teşekkür ederim:KK200: adet yerini bulsun yoksa ekibimdeki herkesi çokk seviyorum ama kurallarişte @Efenin_Annesi karşı takıma verip bluegreeneyes bluegreeneyes seni alıyorum canım
Teşekkür ederim kaptanım artık kirmiziyim sanırım inşallah cumartesiye de güzel sonuclar gelir ❤️
@Efenin_Annesi hoş geldin canım 😘 :KK60:
bluegreeneyes bluegreeneyes :cry::cry::cry: kilo vermeme çok sevindim ama gitmene 🙄
Sağlık olsun be kaptanım gönüller bir olsun herşey için teşekkür ederim 💙❤️

ayy ben açlıktan bugün bayılmazsam bidaha bayılmam heralde yaa dün gece açım diye uyandım resmen :KK57::KK57::KK57: @Sitare55sende durmlar nasıll
Ben de asiri aciktim dûn kriz gibi geldi resmen ama sen zaten ideal kilonun bile altindasin belki de kendini niye bu kadar zorluyosun canim

Ben de diğer haftalarda jou 'ya çok sormuştum Kaptan nerede Kaptan çok sessiz aktif değil diye. Birkaç gün aktif olmam sessiz olmam pes ettim ya da artık kilo alma evresine geçtim anlamına gelmez. Hemen ilk gözden çıkan kişi olmak da hiç hoşuma gitmez ! Hem jou ile Çok yakın bir arkadaş olduğumu biliyorsun bunun için ikimizi aynı takımı aldığını söylemiştin. O bana destek oluyordu bunun da farkındasın ama ayırmayı tercih ettin bu beni daha da hırslandırır önemli değil.
Jou ile karşılıklı yarışmak da güzel canım :KK39:en çok kilo verenle alanı transfer etti kaptanım hep öyle yapıyoruz ya :KK19:gözden çıkarmak değil canımın içi kesinlikle öyle düşünme 😘

Çıktı canım dr baktı genç kız gibi damarların var dedi bişicik yokmuş ritim de takipte olacağız ilaç vermediler bir de en önemlisi senin hemen hemen hemen kilo vermen lazım didi :mad:
Genç kiz gibi damarlarin var demesi harika demekki bir de kilo versen super bir kslp sagligin olur cogu kisinin hatta zayif insanlarin bile yanlis beslenme yanlis nefes almadan dolayi kslp dsmarlarinda sorun oluyor ilerleyen yillarda da kolestrol cikiyor.seninki gerçekten guzel haber

Bende menümü yazayım kızlar
LenaG LenaG Sitare55 Sitare55

Öğlen 12//
İki servis kaşığı beşamel soslu tavuklu patates fırında
Bir dilim tam buğday ekmegi bir bardak ayran

Ara üç adet karabuğday patlağı

İkinci ara bir avuç çiğ kuruyemiş

Akşam 18.09bitti//
İki kepçe kuru fasulye bir bardak ayran
Birbucuk dilim tam buğday ekmeği

Sende en güzel kilolara geleceksin inşallah canım hepimiz emek veriyoruz cidden herkesin emekleri çok güzel çok değerli 🧡
Sagolasin canim sizinki gibi bir disiplini iradeyi bir yakalasam gerisi çorap söküğü gibi gelecek eminim.Korumada da basarilar dilerim eminim onda da bi sıkıntı yasamayacaksin (Allahin izniyle) :KK19:

X