Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Vaaayy ikili rakamlar gelmiş:rolleyes: ama bir şey yemeden banyo da da bir tartılır mıısn
Tartildim cnm aynı cikti🤣😅
Canım çok tebrik ederim bende çok değil daha birkaç ay önce aynı senin gibi Allah'ım 2 haneli 9 lu rakamları göreyim diye dua ediyordum inan isteyince oluyor canım inan bana 🤗
Ayy msj beni dahada mutlu etti inşallah cnm bnm emin adımlarla yoluma devam ediyorum bakalım 12 agustos dönüşümün baslangici finali kaç kg ile yapacagiz

Eki Görüntüle 3478854 Günaydın kızlar 🌸🌸🌸
7 Eylül cumartesi 101.2 kg idim
14 Eylül cumartesi 99.9 kg
Fark -1.3 kg
Jou Jou @gezegenfeza
LenaG LenaG
2 haneli rakamlara inmek beni çok mutlu etti 🥰🥰🥰 allahim 8li 7li rakamlarida sağlıkla görmeyi nasip etsin yolum uzun ama ben pes etmek istemiyorum yüklerim azalınca daha mutlu bir kadin olduğumu fark ediyorum yolumda yoldasligini esirgemeyen sizlere ve Jou Jou elçom sana cok teşekkür ediyorum whatsaptan eee hadi ne zaman basliyoruz demenle harekte gecirdin beni iyiki tanimisim seni🌸🌸🌸 ve sizleriii 🌸🌸🌸🌸
Ammmiiiiinnnnnnn çok guzelll

Diyetisyenin verdiği listede üç ana öğün vardı. Öğlen ders saatine denk geliyor. Sonra diyorum aman 1 saat var zaten eve gitmeme evde yerim diyorum.
Ki kahvaltıyı da 11 gibi yapıyorum geç saatte. 4-5 saat sonrasında kurt gibi acıkmiş oluyorum 🙈
Şeker sorunum da yok aslında, tahlillerde çıkmadı. Ders programı yine değişecekmiş ayrıca. Bu yeni düzene ayak uydurmayı öğrenmem lazım da nasıl olacak bakalım 🤷🏻‍♀️
Iştee öyle dedikçe evde fena oluyoruzz 😀😀

Şu şekilde teselli ediyorum artıya dönmemiş en azından 500 gramda olsa gitmiş. 2 paket margarin.
Benim kilo vermem genel anlamda yavaş. Mesela buraya ben temmuzun ortasında katıldım. 73.5'tum sanırım. 72lerde geziyorum şimdi. O yüzden okuyunca şaşırıp ya maşallah ne kadar bombastik bir metabolizma dedim 😅
Darısı bana da inşallah 🤲🏻🥺

Yapabiliyor musunuz peki canım. Tek öğün mü?
Yani eğer akşam 7 de toplanmış olursak 8 e kadar masadaki cıslardan birer tane yemek istiyorum. Diyetisyene sorsam asla izin vermez 😂 perşembe cuma da inş sebze agırlık lı beslenir dengelerim

Bende şimdi başlıyorum hazirlıyorum hehehehe
Kolay gelsin canım. Şimdi başladım emin ol 11 de anca yerim artık.
Benim kilo vermem genel anlamda yavaş. Mesela buraya ben temmuzun ortasında katıldım. 73.5'tum sanırım. 72lerde geziyorum şimdi. O yüzden okuyunca şaşırıp ya maşallah ne kadar bombastik bir metabolizma dedim 😅
Darısı bana da inşallah 🤲🏻🥺
Benim de yavaş canım. Hele ameliyat sonrasında iyice yavaşladı sanki. Ama diyetisyene başladıktan sonra hızlandı. Cihazdan mi yediklerimden mi anlamadım.
Yani eğer akşam 7 de toplanmış olursak 8 e kadar masadaki cıslardan birer tane yemek istiyorum. Diyetisyene sorsam asla izin vermez 😂 perşembe cuma da inş sebze agırlık lı beslenir dengelerim
Ne derler nefsini koreltecek kadar ye. Bugün bizde pikniğe gideceğiz akşama köyde kalabiliriz. İlla bir mısır kaçamağı olacak. Ama elden birşey gelmiyor kaçacak olan kaçıyor 😂😂

X