Popüler Konu LenaG ile MasterFit

1000153728.jpg
Günaydın kızlar 🌸🌸🌸
7 Eylül cumartesi 101.2 kg idim
14 Eylül cumartesi 99.9 kg
Fark -1.3 kg
Jou Jou gezegenfeza gezegenfeza
LenaG LenaG
2 haneli rakamlara inmek beni çok mutlu etti 🥰🥰🥰 allahim 8li 7li rakamlarida sağlıkla görmeyi nasip etsin yolum uzun ama ben pes etmek istemiyorum yüklerim azalınca daha mutlu bir kadin olduğumu fark ediyorum yolumda yoldasligini esirgemeyen sizlere ve Jou Jou elçom sana cok teşekkür ediyorum whatsaptan eee hadi ne zaman basliyoruz demenle harekte gecirdin beni iyiki tanimisim seni🌸🌸🌸 ve sizleriii 🌸🌸🌸🌸

Eki Görüntüle 3478854 Günaydın kızlar 🌸🌸🌸
7 Eylül cumartesi 101.2 kg idim
14 Eylül cumartesi 99.9 kg
Fark -1.3 kg
Jou Jou gezegenfeza gezegenfeza
LenaG LenaG
2 haneli rakamlara inmek beni çok mutlu etti 🥰🥰🥰 allahim 8li 7li rakamlarida sağlıkla görmeyi nasip etsin yolum uzun ama ben pes etmek istemiyorum yüklerim azalınca daha mutlu bir kadin olduğumu fark ediyorum yolumda yoldasligini esirgemeyen sizlere ve Jou Jou elçom sana cok teşekkür ediyorum whatsaptan eee hadi ne zaman basliyoruz demenle harekte gecirdin beni iyiki tanimisim seni🌸🌸🌸 ve sizleriii 🌸🌸🌸🌸
Vaaayy ikili rakamlar gelmiş:rolleyes: ama bir şey yemeden banyo da da bir tartılır mıısn

Günaydın ♥️
Geçen hafta 74.9
Bugün 73.4
Fark 1.5
LenaG LenaG Nergis 35 Nergis 35
Bu hafta feza ablamın kaptanlığı için katılmıştım. Aktif olamayacağımı biliyordum. Bir süre mevcut kilomla zaman geçirmeye karar verdim.
Yine gelirim ama yarışmalarda bulunmak istemiyorum. Hepinize bol eksili haftalar diliyorum ♥️
Tebrik ederim eksiler havada uçuşuyor :rapci:

Dogru diyordunn ara ögünü tok tutan birşey tüketmen lazım oyuzden öyle oluyo akşama kadar hiçbirşey yemeyip akşam yemegini abanıyorsun doğla olarak oyüzdne hep araöğünler önemli deniliyorr yulaf bar da yiyebilirsin yanına süt iyi tok tutar eve gidince iştahın bile olmazz
Diyetisyenin verdiği listede üç ana öğün vardı. Öğlen ders saatine denk geliyor. Sonra diyorum aman 1 saat var zaten eve gitmeme evde yerim diyorum.
Ki kahvaltıyı da 11 gibi yapıyorum geç saatte. 4-5 saat sonrasında kurt gibi acıkmiş oluyorum 🙈
Şeker sorunum da yok aslında, tahlillerde çıkmadı. Ders programı yine değişecekmiş ayrıca. Bu yeni düzene ayak uydurmayı öğrenmem lazım da nasıl olacak bakalım 🤷🏻‍♀️

X