Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Benimde vardiyalıydı simdi bikaç içinde sabahcı olcak oyüzden nekadar zor etsemde amaannyesem ne değiźiyo diyorum
Niye her şeyi bu heriflere gore yapmak zorundayız ki ya
Çalıştığım yer eve cok yakın.Bugün mesela öğlen dersim vardı. Akşam 4te çıktım okuldan .Eşim 5te evden çıkacak. Çocuğu kreşten almadan eve gittim koştur koştur. Yemek hazırladım. 5e doğru birlikte çıktık. Ben çocuğu aldım geldim derken 6ya geliyordu zaten saat. Öğlene doğru kahvaltı yaptığım halde o kadar çok acıkıyorum ki eve geldiğimde, şuursuzca yiyorum akşam yemeklerini

Dogru diyordunn ara ögünü tok tutan birşey tüketmen lazım oyuzden öyle oluyo akşama kadar hiçbirşey yemeyip akşam yemegini abanıyorsun doğla olarak oyüzdne hep araöğünler önemli deniliyorr yulaf bar da yiyebilirsin yanına süt iyi tok tutar eve gidince iştahın bile olmazz
Evett heriflere göre oluyor hahahahaha çunkü kocalarımiz piss boğaz olduğu için yanlarımizda öyle iştahlı yiyolarkii

Bak bak, sen yeter koştun, sıra bende dermişim

İyi eğlenceler canım, bugünü güzel geçir, yarın azıcık, minicik, küçücük cozutursun
Çok teşekkür ederim kaptanımm. Oynamaktan umarım ödem toplamamışımdır. bu saatte hala uyumadım. Çok küçük kaçamak yaptım. Oynarken yanmıştır diye düşünmek istiyorum

Sabah 12:30
Birkaç dilim domates
Birkaç dilim salatalık
2 kibrit kutusu peynir
4 yeşil zeytin
5 siyah zeytin
2 tane ince yaprak sarma
2 lokma kel simit
3 ince dilim kavun

Akşam 19:00
4-5 tane kuşbaşı et
2-3 lokma ev poğaçası

2 lt su
5000 adım ama tel elimde değildi sürekli oyun ve hareket halindeydim

gezegenfeza
LenaG
Mthn83

Hayırlı akşamlar
gezegenfeza Nergis 35 kaptanlarım size geçmiş olsun neler oldu size böyle kaptanlarım nazara mi geldiniz
Hiç sorma canın yaaa teşekkürler
Afiyet olsun canım benim güzel
gecmis olsun canım benimm
Sagolasin canım benim
Geçmiş olsun canım benimde bademciklerim ağrıyor şişmişler,kulaklarım ağrıyor
Belki benimki çocuklardan sabah saat 6:30 dan beri ayaktayım.
Sanada geçmiş olsun canım benim sende de mi franjit var bugün benimde tuttu
Afiyet olsun canım güzel menü
12 eylul persembe

Hastdnedeydim. Kan verme vs derken boyle oldu

Oglen. 1 dilim borek
1 dilim kek

Aksam ekmek qrasi doner, ayran

Spor. 9500 adım
Afiyet olsun keşke çeyrek ekmek yeseydin bari artı gelme de
13 eylul cuma
Menemen 1 dilim kaşar, 3 d ekmek

Oglen 8 kasik kiymali makarna
1 kase yogurt.

Aksam. Yarim ekmrk tost. Ceyrek levrek
Karbonhidrat fazla olmuş canım afiyet olsun
Sporsa spor 450kal yakmışım daha ne yapayım lütfen kilo vereyimmmm
Harikasın canım yalniz kaslar sistiyse tarti artı olabilir salıya inmiş olabilirsin
13 eylül menüm
Sabah 11
2 yumurta sucuk
2 dilim tb ekmeği
Peynir
Akşam 17.00
1 dolma
Bi kase yeşil fasulye
Küçük bi poğaça
Ara detoxmix
Su 3 lt
LenaG Nergis 35
Afiyet olsun canım akşam pogaca yerine yoğurt veya salata olsaymış daha güzel olurdu
Demirim düşmüş olabilir, eşim sabahçıyken uykum çok bölünüyor, ondan olabilir, bilemiyorum ki canım
Bir şeyler düşüyor ama neler acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…