Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben iyileşemeden oğluma geçti hastalığım, çok uzun zamandır hasta olmuyordu yavrum, ben bulaştırdım galiba içim içimi yiyor. Ateşi çıkıyor öğlenden beri bir düşüyor bir çıkıyor. Hemen süzülüverdi evladım, iki tane hastayız evde. Spor desen yok. İnşallah yarına toparlarız. Bugün tartıya çıktım aldığım 300 gr gitmiş Allah tan.
Kahvaltı 13.00
1kabak, 1 havuç, 1 yumurta, 3 yk yulaf, baharat, 1 yk kadar zeytinyağı(kabaklı havuçlu yulaf tost), içine 2 dilim kaşar peyniri, 2 salatalık, 4 yeşil zeytin
Ara Öğün 16.00
1 armut, 1 tüysüz şeftali, 1 muz fındık serptim üzerine dünkü gibi
Akşam Yemeği 19.30
3 çatal spagetti makarna salçalı, 2 kase cacık( az zeytinyağlı, nane ve zerdeçallı), 25-30 gr kadar ton balığı (konservenin yarısından çoğunu eşim yedi 4-5 çatal aldım.)
2,5 lt su+ 1 lt dukan kiraz saplı
LenaG LenaG gezegenfeza gezegenfeza @Nergis 35
Acil şifalar dilerim canım
Oğlunun bağışıklığı güçleniyor inşaAllah 🤲🏼

İyi geceler herkese ben şehirdışına düğüne geldim. Çok cozutmayacağım. Hele ki cts’ini atlatana kadar. Haftasonu belki birazcık.
2 gündür de porsiyonlarım da ve ara öğünlerimin sayısında bi artış var. Eski düzene oturacak inşallah.
Sabah 9:30
3 tane ince çavdarlı karabuğdaylı grissine
Türk kahvesi

Öğle 12:00
Bir tane tavuk ızgara but
1 kayık meze kasesinin yarısı kadar yoğurtlu karabuğdaylı meze

Ara 16:00
Altınbaşak tahıllı cips 1 paket

Akşam 18:30
1 kase yoğurtlu kavrulmuş ıspanak

2 lt su
6000 adım

gezegenfeza gezegenfeza
LenaG LenaG
@Mthn83
İyi eğlenceler canım, bugünü güzel geçir, yarın azıcık, minicik, küçücük cozutursun 😉

kolaydan köfte yapsan hem sen yersin hem de ev ahalisi kasap köfte de olur fırına verip yanına da salatt dün bana dışarıdan mı yiyeceksin dedin bi öneri bilenem vermedin bak ben gözel gözel öneriler veriyom :63::63::63:
Kız ben dün o saatlerde bir çıktım birdaha akşam 10 da girdim hep trip hep trip :63:
Kızlar kafamı kaldıramıyorum bugün bütün kemiklerim ağrıyor sanki anlamadım baş ağrısıyla başladı
Siz ler ne alemdesiniz herkez yarına hazır degilmi 💙💙💙
Siz işinizi biliyorsunuz size güvenim sonsuz biliyorsunuz
Hepinizi seviyorum 🥰🥰
Geçmiş olsun kaptanım 💙
Hem belki diyetisyen benden insaflı olur😂diyetimi biraz gevşetir😃
Diyetisyenin verdiklerini fazka bulacaksın zaten ama ona güvenmen lazım bir de kendi beslenme saatlerini ve seklini yuzde yuz anlat canım 🌸
Yarın 2 tane baklava ve 2 top dondurma yemek istiyorum napsam ki o_O
Tartı sonrası ödül niyetine olur canım neden olmasın o jadar dikkat ettin sonucta 🌸
Kaptanlar nazara geldi, bende aynıyım 🥴
Geçmiş olsun feza kaptanım 🙏❤️

Kızlar kafamı kaldıramıyorum bugün bütün kemiklerim ağrıyor sanki anlamadım baş ağrısıyla başladı
Siz ler ne alemdesiniz herkez yarına hazır degilmi 💙💙💙
Siz işinizi biliyorsunuz size güvenim sonsuz biliyorsunuz
Hepinizi seviyorum 🥰🥰
Çok geçmiş olsun kaptanım, Allah şifa versin, ne oluyor bize hayırdır 🤷🏻‍♀️

Kız ben dün o saatlerde bir çıktım birdaha akşam 10 da girdim hep trip hep trip :63:

Geçmiş olsun kaptanım 💙

Diyetisyenin verdiklerini fazka bulacaksın zaten ama ona güvenmen lazım bir de kendi beslenme saatlerini ve seklini yuzde yuz anlat canım 🌸

Tartı sonrası ödül niyetine olur canım neden olmasın o jadar dikkat ettin sonucta 🌸

Teşekkür ederim canım 🥰

kızçemm sen neytiinn dün baklavalar tostlar bugün börekler aman dikkat et diyim :KK57: :KK57: :KK57: :KK57:
Bulunduğum.is yerinde yeniyim ilk hafta hasebiyle baklava ikramları oldu
Bugünde başka bir şeyden dolayı bir ikram verildi ilk hafta olduğu için aşırı baski oldu açıkçası geri çeviremedim.5 temmuzdan beride hiç tüketmedigim şeyler bir daha olmaz kızcem 🫡

Geçmiş olsun kaptanım 💙

Aynı bu şekilde yapıyorum. Muhtemelen diyetisyen beni kovalar😂beslenmemi çok az bulur gibime geliyor🫣😂

X