Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi Akşamlar
12.09.2024 Perşembe
11:00 1büyük kupa şekersiz sade filtre kahve, 1büyük elma

18:30 Akşam yemeği
1büyük yemek tabağı menemen, 1orta boy yağlı kağıtta patates, yarım kase yoğurt, 1yk.sos, bol salatalık, domates, biber, 1muz
LenaG LenaG gezegenfeza gezegenfeza Mthn83 Mthn83

Su 4 litre
Adım 3407

Eklentiler

• 1000018964.jpg
    1000018964.jpg
    54,4 KB · Görüntüleme: 9
Heyyyyoooo buralarraaa giremiyorum diye pes ettiğimi sanmayinnn yigidolarrr yol uzun ama bende bi o kadar istikrarliyim bugundiyette 1. Ayımı bitirmiş bulunmaktayım ve giden -7kg ya bir elvedaa demek isterim güle güle canım bir daha görüşmemek üzere 🤭🤪
Evet gelelim neden sessiz kalisima domates sosu kışlık hazırlık komşu günü bana yapılan sürpriz doğum günü hazırlığı vs vs derken yorgun bitap düşüp anca uyuyordum.
Ne yediğimi sormayin hatırlamıyorum ama kaptanim gezegenfeza gezegenfeza duymasinn 🤣🤣🤣
Öylee ballarım nasılsıniz naparsiniz
LenaG LenaG
Jou Jou

Günaydın canım ben biliçli bir anne değilken yıllar önce kızıma çok süt verdim zararlı dediğim kedi sütü değil bahsettiğim bizim içtiğimiz süt artık sütle bişey yaparken sütün kutusunu açmak için ya en son odaya yada balkona çıkıyorum kutunun sesinden biliyor kapağın açılma sesine kadar tanıyor çok seviyor sütü çok seviyorlar benim kızımda çok fena kabızlık yapıyor şimdi çok çok nadir nasıl deyim tam yarım yada en fazla 1 çay kaşığı sütü sos tabağına koyuyorum üzerinede su dolduruyorum yani boz bulanık bir su oluyor onuda vermemem gerek onu içince bile o gün kabız oluyor çok canı çekti diye kıyamıyorum ayda 1 gibi artık onuda vermicem ben bizim içtiğimiz sütün zararından bahsettim kaptanım :KK60:
Tmm canım
Bizimki buzdolabını açınca bile gelip yalvarır gibi gözümün içine bakıyor, onun sağlığı için dayanırım artık 🥰

Heyyyyoooo buralarraaa giremiyorum diye pes ettiğimi sanmayinnn yigidolarrr yol uzun ama bende bi o kadar istikrarliyim bugundiyette 1. Ayımı bitirmiş bulunmaktayım ve giden -7kg ya bir elvedaa demek isterim güle güle canım bir daha görüşmemek üzere 🤭🤪
Evet gelelim neden sessiz kalisima domates sosu kışlık hazırlık komşu günü bana yapılan sürpriz doğum günü hazırlığı vs vs derken yorgun bitap düşüp anca uyuyordum.
Ne yediğimi sormayin hatırlamıyorum ama kaptanim gezegenfeza gezegenfeza duymasinn 🤣🤣🤣
LenaG LenaG
Jou Jou
Kolay gelsin canım 🤲🏼
7 kilo az deyil 🧿
Senden ricam yarını çok dikkatli geçirmen😘

LenaG LenaG Nergis 35 Nergis 35 12 Eylül menü

Saat kaç 10 gibi poğaca 1 tane

15:30 makarna saymadım ama 8,9 yk kaşığı vardır yanında yoğurt

Akşam saat 20:00 3,4 yk salata 10 taneye yakın istavrit yanında biraz ekmek 🤦🏻‍♀️ akşama kabak çorbası içerim diye makarna yedim sonrası böyle oldu 🥲

Yarım saat leslie
3,5 litre su
2 fincan kahve ve küçük bitter vardı yanında ek olarak belki birazdan sadece yeşil çay içerim 🌱

İyi akşamlar canlar 🥰🥰🥰

Bu aralar pek tadım yok, gözlerimi açamıyorum
Kalkınca da yemek, biraz ev işi, sonra tekrar uzanıyorum

Yarın son günümüz, çok dikkat edelim olur mu 🥰
Ağır sporlar, uzun yürüyüşler yapmayalım👍🏼
Akşam yemeklerini erken ve hafif yiyelim 👍🏼
Mümkünse erken yatalım👍🏼

Çok bakamadım buraya hakkınızı helal edin 😘😘

Menüm
LenaG LenaG Nergis 35 Nergis 35

Öğle 12.20 : yulaflı tost(4 kasık yulaf 1 yumurta, 1 kasık yoğurt, 30 gr kaşar p)
5 zeytin, Domates, salatalık
1 armut

Akşam 17.30 : 1 kase çorba
7 yemek k taze fasulye ve iki salatalık

Ara 19.30 : 2 küçük yuvarlak çikolata
Yarım su b limonata(kızımın toplantısında)
5 badem 2 ceviz içi

Su 3 litre
9.000 adım yurüyüş

Aaa ne güzel canım tebrik ederim :KK6:
Teşekkürler canım. Valla diyetisyen benden daha çok sevindi. Hocammm harika hepsi yağdan hiç kas kaybetmemissin diyor ama nasıl mutlu. Hatta yemek istediğin birşey var mı diye sordu. Nolur yemeklerin yanına salata yazın dedim. Yoğurttan usandım. Gülüyor. Yok ödül olarak birşey istiyor musun diyor. Daha hele ödüle var dedim. Gülüştük çıktım. Haftaya perşembeye hem cihaz hem liste günüm.

Afiyet olsun ❤️

Afiyet olsun ❤️ sakın öyle şeyler deneme daha ceza yok ceza yok yedin bitti bir sonraki öğünde dengelersin 🙏

Afiyet olsun ekler geç olmuş ama hadi minikmiş madem ❤️

Bize de haber et ❤️

Geçmiş olsun temiz hava şifa olsun 🙏

Afiyet olsun canım kuruyemiş kaçmış biraz 🙈

Canım çok geçmiş olsun 🙏 Allah bir an çnce şifasını versin inşallah 🙏
Dün diyetisyen günümdü kaptanım ondan azck şeettim di 🙈 yoksa ekler mekler töbe 🤣

Teşekkürler canım. Valla diyetisyen benden daha çok sevindi. Hocammm harika hepsi yağdan hiç kas kaybetmemissin diyor ama nasıl mutlu. Hatta yemek istediğin birşey var mı diye sordu. Nolur yemeklerin yanına salata yazın dedim. Yoğurttan usandım. Gülüyor. Yok ödül olarak birşey istiyor musun diyor. Daha hele ödüle var dedim. Gülüştük çıktım. Haftaya perşembeye hem cihaz hem liste günüm.
İnsan daha bir motive oluyor di mi canım senin nihai hedef kaçtı 🥳

ayy canımm kaptanım iyi olmaya calısıyoruz işte napalım 🤗
biraz kas ağrım var tutuldum sanırım bide bebegimn asıları vardı bugun zor bir gun oldu 🥹
oglum 1 yaşına girdi kızım 4.sınifa gectı
Evlilik nasıl gidiyor elifim 🥰🥰🥰

dünden beri boynum cok fena bebegi kaldiramiyorum emziremiyorum donemiyirum kas gevsetici sicak su torbası ve sıcak duş anca anaca geciyor azalıyor hamdolsun
nazar mi oldum yaa dun spor yapamadım.bugunde yapmam sanırim cok zor
aglayacagim.ben bu cumartesi nasıl 81.5 olacammmmmmm:mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Bebegimin bugun 1 yaş aşısı vardı ya iki kolunada yaptılar içim gecti 😔😔
biraz huzursuz anca gelebildim o yuzden

hosgeldiniz sohbetlerinizi özledik abla 🥰🤗

senin velilerinde masallahı var hep birseyler getiriyorlar kız burası neresi canımm

sınavın büyük olmuş canım walla
Yavaş yavaş geçecek canım boşver sporu geçsin yaparsın 🙏❤️
Kaptanlarım bugünü kapattım

Kahvaltı
1 haşlanmış yumurta
1 dilim peynir
1 dilim kaşar
5 tane gün kurusu

Öğle
1 kase yayla çorbası

Ara
2 erik
1 bardak ayran
1 Karabuğday patlağı

Akşam
1 tane tbe ekmekli evde yapılmış hamburger
Yani 2 köfte 2 dilim ekmek gibi düşünebiliriz bence

15 dk ağırlık ✅
20 dk yürüyüş ✅
10 dk bisiklet ✅

Nergis 35 Nergis 35 LenaG LenaG
Yanına ayran da olaymış ❤️ afiyet olsun
Öğlen
1 salatalık
5-10 tane haşlanmış nohut

İkindi
1 yeşil elma
5 fıstık

Akşam
1 tabak yeşil mercimek yemeği

Gece
1 kase yoğurt

3 lt su

LenaG LenaG gezegenfeza gezegenfeza
Maşallah nasıl dayanıyorsun afiyet olsun ❤️
12 Eylül Perşembe

Gün menü
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 Nergis 35 Nergis 35

Kahvaltı
10.00
Kaşarli tost
Ayran

Ara öğün 12.30
3 dilim baklava
Türk kahvesi

Öğle 15.20
Tavuk sote 6-7 YK
Yoğurt

19.30
Ayvalık tostu
Maden suyu

7500 adım
2.5lt su
Oyyy ne ettiinn 🙈 ne diyim afiyet olsun ❤️
İyi Akşamlar
12.09.2024 Perşembe
11:00 1büyük kupa şekersiz sade filtre kahve, 1büyük elma

18:30 Akşam yemeği
1büyük yemek tabağı menemen, 1orta boy yağlı kağıtta patates, yarım kase yoğurt, 1yk.sos, bol salatalık, domates, biber, 1muz
LenaG LenaG gezegenfeza gezegenfeza Mthn83 Mthn83

Su 4 litre
Adım 3407
Afiyet olsun canım ❤️
LenaG LenaG
Jou Jou
Harika bir rakam çok tebrik ederim ❤️
LenaG LenaG Nergis 35 Nergis 35 12 Eylül menü

Saat kaç 10 gibi poğaca 1 tane

15:30 makarna saymadım ama 8,9 yk kaşığı vardır yanında yoğurt

Akşam saat 20:00 3,4 yk salata 10 taneye yakın istavrit yanında biraz ekmek 🤦🏻‍♀️ akşama kabak çorbası içerim diye makarna yedim sonrası böyle oldu 🥲

Yarım saat leslie
3,5 litre su
2 fincan kahve ve küçük bitter vardı yanında ek olarak belki birazdan sadece yeşil çay içerim 🌱
🙈 afiyet olsun
Geçtim canım bir haftada 3200 gram gitmiş. Hepside yağdan gitmiş. 71.45 çıktım diyetisyende. 74.800 ile diyetisyene başlamışım Perşembe günü.
Yaa çok sevindim süper bir sonuç ❤️
Kosturmacadan benim de aklımdan çıkmış sonuçlar nasıl gidiyor şimdilik 💚
Fena değil son bir test kaldı bir türlü olamıyorum aksilik çıkıyor ondan sonra rahatım inşallah 🙏

X