Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ellerine sağlık canım❤

Benimde oyle 2 cocukla sabah okula götür oglen okuldan al spor yapmaya halim kalmıyor hamlamışım biraz

Cumartesi veya pazar gunu koca bi barilla makarna yiyecemm kaç haftadır aklımı yiyo
benim canım niye hiç makarna pilav çekmiyor yaa anlamadım sadece ekmeği bırakamıyorum onda da tam buğday yiyorum da içim bi parça rahatlıyor ablamız patates yemeği ve makarna yaptı ben ise koca bir kase salata ve iki dilim tam buğday ekmeği yidim ahahahah dün de menü iyi değildi yoğurtlu cacık yidim pazartesi de kızartma vardı salat yedim ahahahaha 3 gündür öğle öğünlerim salat ve ekmek ama akşam da iyi oluyor da sonradan kuruyemiş filan atınca ağzıma dünden sonra artı geldim kaptanım duymasın çubuk krakerin tuzu ödem etti heralde

ya hakketen asyacım bu yiyip yiyip kilo almayanlar neye borçlu bunu anlamıyorum çok cahilim ahaahha

O artıya takılma. Ben hiç kaçamak yapmadığım halde bu sabah 600 gram gibi artı çıktım ama dün çok yoruldum ödemdir diye düşünüyorum yoksa bu menülerim ile yaptığım spor ile artı çıkmam imkansıza yakın ki en geç yemek saatim 16:30 da yemiştim sonra ananas kabuğu suyunu içtim

Teşekkürler canım Günaydın

Kolay gelsin canım

Alışkanlık işte ama çok da yipratma kendini üstten üstten utule bari

Allah kolaylık versin canım benim

Lafım yok hepsi muhteşemdi

yaptım bitti gitti. Bugün yatcam.

Ay cok mutluyum dünün gramı uctu gitti

Muthiş
daha ne gramlar kilolar gitsin

benimde var bir o kadar yaa
Ay ortadaki o dağınıklıktan bunaliyorum artık. Ütü yapilmayinca sakın herşey her tarafta gibi geliyor.

Beni etiketlenmiş hatcem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…